Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / ECMA zaprasza na spotkanie podczas Packaging Innovations

ECMA zaprasza na spotkanie podczas Packaging Innovations

ECMA, Europejska Organizacja Producentów Opakowań Kartonowych (European Carton Makers Association), zaprasza wszystkich działających w Polsce producentów opakowań kartonowych składanych i ich dostawców na spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia 2013 w godzinach 10.30–12.00 podczas targów Packaging Innovations 2013 w centrum wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

Obecnie nie istnieje polska krajowa organizacja zrzeszająca firmy produkujące opakowania kartonowe składane i ich dostawców, działające aktywnie na rynku polskim. Z powodu rosnącego znaczenia polskiego rynku producentów i coraz większego wpływu europejskich przepisów i rozwoju tego rynku, ECMA uznała za celowe podjęcie działań zmierzających do zorganizowania tego sektora i stworzenie spójnej sieci firm, które byłyby reprezentowane na europejskim szczeblu.
Tym należy tłumaczyć decyzję ECMA o zorganizowaniu specjalnego spotkania w Polsce i nadaniu impulsu do stworzenia polskiej organizacji producentów opakowań składanych. W późniejszym okresie ECMA nadal będzie wspierała lokalną inicjatywę, ale ma ona pozostać w pełni polskim tworem: to polscy członkowie mają w przyszłości określić cel jego działania oraz przygotować harmonogram wydarzeń, dostosowanych specjalnie do rynku i przemysłu w Polsce.
ECMA to oficjalna organizacja zrzeszająca producentów opakowań kartonowych składanych, krajowe organizacje działające w tej branży oraz dostawców działających na rynku opakowań kartonowych składanych w całej Europie. ECMA reprezentuje całą branżę w Europie i ściśle współpracuje działającymi lokalnie organizacjami krajowymi i firmami. Więcej informacji można znaleźć na stronie ECMA www.ecma.org/
ECMA promuje interesy jednego z najbardziej różnorodnych sektorów w przemyśle opakowań w UE. Uwaga ECMA koncentruje się głównie na tematyce europejskiej i na długotrwałej i owocnej współpracy z krajowymi organizacjami zrzeszającymi firmy działające w branży opakowań kartonowych składanych. Wzmacnianie pozycji członków i podział obowiązków przy różnych zadaniach i działaniach na rynku europejskim i krajowym pozostaną zawsze głównym celem organizacji.
Hans van Schaik
Dyrektor Zarządzający

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.