Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / ECMA zaprasza na spotkanie podczas Packaging Innovations

ECMA zaprasza na spotkanie podczas Packaging Innovations

ECMA, Europejska Organizacja Producentów Opakowań Kartonowych (European Carton Makers Association), zaprasza wszystkich działających w Polsce producentów opakowań kartonowych składanych i ich dostawców na spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia 2013 w godzinach 10.30–12.00 podczas targów Packaging Innovations 2013 w centrum wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

Obecnie nie istnieje polska krajowa organizacja zrzeszająca firmy produkujące opakowania kartonowe składane i ich dostawców, działające aktywnie na rynku polskim. Z powodu rosnącego znaczenia polskiego rynku producentów i coraz większego wpływu europejskich przepisów i rozwoju tego rynku, ECMA uznała za celowe podjęcie działań zmierzających do zorganizowania tego sektora i stworzenie spójnej sieci firm, które byłyby reprezentowane na europejskim szczeblu.
Tym należy tłumaczyć decyzję ECMA o zorganizowaniu specjalnego spotkania w Polsce i nadaniu impulsu do stworzenia polskiej organizacji producentów opakowań składanych. W późniejszym okresie ECMA nadal będzie wspierała lokalną inicjatywę, ale ma ona pozostać w pełni polskim tworem: to polscy członkowie mają w przyszłości określić cel jego działania oraz przygotować harmonogram wydarzeń, dostosowanych specjalnie do rynku i przemysłu w Polsce.
ECMA to oficjalna organizacja zrzeszająca producentów opakowań kartonowych składanych, krajowe organizacje działające w tej branży oraz dostawców działających na rynku opakowań kartonowych składanych w całej Europie. ECMA reprezentuje całą branżę w Europie i ściśle współpracuje działającymi lokalnie organizacjami krajowymi i firmami. Więcej informacji można znaleźć na stronie ECMA www.ecma.org/
ECMA promuje interesy jednego z najbardziej różnorodnych sektorów w przemyśle opakowań w UE. Uwaga ECMA koncentruje się głównie na tematyce europejskiej i na długotrwałej i owocnej współpracy z krajowymi organizacjami zrzeszającymi firmy działające w branży opakowań kartonowych składanych. Wzmacnianie pozycji członków i podział obowiązków przy różnych zadaniach i działaniach na rynku europejskim i krajowym pozostaną zawsze głównym celem organizacji.
Hans van Schaik
Dyrektor Zarządzający

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

GSP – północnoamerykański dostawca systemów identyfikacji wizualnej dla branży handlu detalicznego, zwiększył niedawno swoje moce produkcyjne. Zakupił pierwszy w USA, najnowszy ploter inkjetowy z oferty firmy Agfa – Jeti Tauro H3300 UHS LED. Wesprze on działania firmy w obsłudze kampanii marketingowych, realizowane w jej czterech drukarniach (posiadających certyfikat G7) i obejmujące ponad 70 tys. punktów sprzedaży rozsianych po całym kraju. Jest to już 12. rozwiązanie drukujące marki Agfa zakupione przez GSP.

Po raz kolejny firmy Sico Polska i Opinion Strefa Druku na prośbę człowieka-instytucji Jurka Owsiaka zdecydowały się użyczyć flagę sektorową, aby zaistniała jednocząc pozytywne idee na Pol'and'Rock Festival 2021, który w tym roku odbył się w dn. 29-31 lipca na Lotnisku Makowice-Płoty. Ten symbol siły płynącej ze współdziałania, zachęcający do odkrywania tego, co łączy ludzi i jednoczy wokół pozytywnych idei, został zaprezentowany w swojej okazałości w drugim dniu festiwalu, w trakcie koncertu zespołu Dżem.

W dn. 27–29 września 2021 r. w centrum targowo-wystawienniczym Forum Grimaldi w Monaco odbędzie się międzynarodowa wystawa branży materiałów opakowaniowych, materiałów i akcesoriów Luxe Pack Monaco. Targi skupiają profesjonalistów zajmujących się wytwarzaniem surowców i gotowych opakowań dla produktów luksusowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.