Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / EFI Engage zamiast EFI Connect

EFI Engage zamiast EFI Connect

Ze względu na pandemię EFI zrezygnowało z tradycyjnej konferencji Connect na rzecz wydarzenia online. Fot. EFI

Sukces serii webinarów i szkoleń online dla profesjonalistów zajmujących się drukiem i opakowaniami spowodował, że firma Electronic For Imaging (EFI) zaplanowała na styczeń 2021 nowe wydarzenie online. Wirtualna konferencja EFI Engage ma dać klientom praktyczny wgląd w sposób, w jaki mogą zwiększyć wydajność swoich przedsiębiorstw i wykorzystać nowe możliwości rynkowe. Uczestnicy poszczególnych sesji otrzymają praktyczne wskazówki na temat użytkowania pakietu EFI Productivity Suite MIS/ERP, cyfrowego interfejsu EFI Fiery oraz rozwiązań EFI Display Graphics do druku atramentowego i tektury falistej. Podczas konferencji poruszane będą także zagadnienia dotyczące zintegrowanej automatyzacji przepływu pracy dla opakowań z tektury falistej, opakowań giętkich, etykiet i pudełek składanych.

Wydarzenie będzie nawiązywało do mających ponaddwudziestoletnią tradycję konferencji EFI Connect. Uczestnicy będą mieli bezpośredni kontakt z przedstawicielami kadry kierowniczej, potencjalnymi współpracownikami, poznają szczegóły najlepszych praktyk, będą uczestniczyli w sesjach szkoleniowych. Najnowsze oprogramowanie prezentowane będzie podczas interaktywnych sesji demonstracyjnych, z udziałem niewielkiej liczby uczestników. Aby zwiększyć ich przystępność i wartość dla odbiorców z całego świata, będą się one odbywały w wielu językach.
„EFI wkłada wiele wysiłku w opracowanie jednego z najlepszych na świecie programów edukacyjnych w zakresie drukowania i pakowania na naszej corocznej konferencji Connect. Ze względu na ciągłą niepewność związaną z bezpiecznym przeprowadzaniem tradycyjnych eventów i związane z tym uważne planowanie, aby zapewnić odbiorcom atrakcyjne treści, które są znakiem rozpoznawczym Connect, uznaliśmy, że zorganizowanie wirtualnej konferencji w 2021 roku jest najlepszą opcją” – tłumaczy Ken Hanulec, wiceprezes ds. marketingu korporacyjnego EFI. „Choć nie możemy się doczekać powrotu do Las Vegas na Connect 2022, styczniowe wydarzenie z pewnością dostarczy naszym klientom wielu cennych informacji, które mogą wykorzystać, aby przetrwać i działać na szybko zmieniającym się rynku”.
EFI Engage rozpocznie się 25 stycznia 2021 r. Sesje odbywać się będą przez sześć dni w ciągu dwóch tygodni. W porównaniu z wydarzeniem Connect, Engage będzie składać się z krótszych sesji indywidualnych rozłożonych na większą liczbę dni, z uwzględnieniem różnych stref czasowych. Sesje zostaną zaplanowane tak, aby zminimalizować zakłócenia w harmonogramach pracy klientów.
Podczas wirtualnych spotkań uczestnicy uzyskają szczegółowe informacje na temat wyboru odpowiednich technologii potrzebnych do poruszania się po rynku druku i opakowań oraz utrzymania ciągłości biznesowej przedsiębiorstw. Jest to część zobowiązania organizatora, który chce pomóc klientom we wdrażaniu wydajnych, efektywnych systemów przepływu pracy i strategii produkcyjnych, które mogą wzmocnić ich przedsiębiorstwa, nawet w niepewnych czasach. Poszczególne sesje będą miały formę zarówno wykładów, jak i warsztatów, laboratoriów, paneli dyskusyjnych, bezpośrednich spotkań z przedstawicielami EFI. Engage będzie również corocznym spotkaniem grup użytkowników oprogramowania EFI Pace, Monarch i Radius MIS/ERP.
Więcej szczegółów na temat konferencji EFI Engage będzie dostępnych na stronie internetowej organizatora we wrześniu. Następna konferencja EFI Connect odbędzie się w dniach 18–21 stycznia 2022 r. w Wynn Las Vegas.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.