Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / EFI Engage zamiast EFI Connect

EFI Engage zamiast EFI Connect

Ze względu na pandemię EFI zrezygnowało z tradycyjnej konferencji Connect na rzecz wydarzenia online. Fot. EFI

Sukces serii webinarów i szkoleń online dla profesjonalistów zajmujących się drukiem i opakowaniami spowodował, że firma Electronic For Imaging (EFI) zaplanowała na styczeń 2021 nowe wydarzenie online. Wirtualna konferencja EFI Engage ma dać klientom praktyczny wgląd w sposób, w jaki mogą zwiększyć wydajność swoich przedsiębiorstw i wykorzystać nowe możliwości rynkowe. Uczestnicy poszczególnych sesji otrzymają praktyczne wskazówki na temat użytkowania pakietu EFI Productivity Suite MIS/ERP, cyfrowego interfejsu EFI Fiery oraz rozwiązań EFI Display Graphics do druku atramentowego i tektury falistej. Podczas konferencji poruszane będą także zagadnienia dotyczące zintegrowanej automatyzacji przepływu pracy dla opakowań z tektury falistej, opakowań giętkich, etykiet i pudełek składanych.

Wydarzenie będzie nawiązywało do mających ponaddwudziestoletnią tradycję konferencji EFI Connect. Uczestnicy będą mieli bezpośredni kontakt z przedstawicielami kadry kierowniczej, potencjalnymi współpracownikami, poznają szczegóły najlepszych praktyk, będą uczestniczyli w sesjach szkoleniowych. Najnowsze oprogramowanie prezentowane będzie podczas interaktywnych sesji demonstracyjnych, z udziałem niewielkiej liczby uczestników. Aby zwiększyć ich przystępność i wartość dla odbiorców z całego świata, będą się one odbywały w wielu językach.
„EFI wkłada wiele wysiłku w opracowanie jednego z najlepszych na świecie programów edukacyjnych w zakresie drukowania i pakowania na naszej corocznej konferencji Connect. Ze względu na ciągłą niepewność związaną z bezpiecznym przeprowadzaniem tradycyjnych eventów i związane z tym uważne planowanie, aby zapewnić odbiorcom atrakcyjne treści, które są znakiem rozpoznawczym Connect, uznaliśmy, że zorganizowanie wirtualnej konferencji w 2021 roku jest najlepszą opcją” – tłumaczy Ken Hanulec, wiceprezes ds. marketingu korporacyjnego EFI. „Choć nie możemy się doczekać powrotu do Las Vegas na Connect 2022, styczniowe wydarzenie z pewnością dostarczy naszym klientom wielu cennych informacji, które mogą wykorzystać, aby przetrwać i działać na szybko zmieniającym się rynku”.
EFI Engage rozpocznie się 25 stycznia 2021 r. Sesje odbywać się będą przez sześć dni w ciągu dwóch tygodni. W porównaniu z wydarzeniem Connect, Engage będzie składać się z krótszych sesji indywidualnych rozłożonych na większą liczbę dni, z uwzględnieniem różnych stref czasowych. Sesje zostaną zaplanowane tak, aby zminimalizować zakłócenia w harmonogramach pracy klientów.
Podczas wirtualnych spotkań uczestnicy uzyskają szczegółowe informacje na temat wyboru odpowiednich technologii potrzebnych do poruszania się po rynku druku i opakowań oraz utrzymania ciągłości biznesowej przedsiębiorstw. Jest to część zobowiązania organizatora, który chce pomóc klientom we wdrażaniu wydajnych, efektywnych systemów przepływu pracy i strategii produkcyjnych, które mogą wzmocnić ich przedsiębiorstwa, nawet w niepewnych czasach. Poszczególne sesje będą miały formę zarówno wykładów, jak i warsztatów, laboratoriów, paneli dyskusyjnych, bezpośrednich spotkań z przedstawicielami EFI. Engage będzie również corocznym spotkaniem grup użytkowników oprogramowania EFI Pace, Monarch i Radius MIS/ERP.
Więcej szczegółów na temat konferencji EFI Engage będzie dostępnych na stronie internetowej organizatora we wrześniu. Następna konferencja EFI Connect odbędzie się w dniach 18–21 stycznia 2022 r. w Wynn Las Vegas.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.