Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / ESMA Inkjet Conference

ESMA Inkjet Conference

Europejskie stowarzyszenie non-profit zrzeszające firmy związane z sitodrukiem i drukiem cyfrowym – ESMA – organizuje nową konferencję dotyczącą całego procesu i wszystkich aspektów druku inkjetowego – od systemów zarządzania drukiem cyfrowym po szeroko rozumiane płyny i chemię wykorzystywaną w tych procesach. Uczestnicy mają zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i udoskonaleniami zastosowanymi w głowicach drukujących, ale nie tylko – specjaliści z branży zaprezentują innowacyjne rozwiązania dedykowane poszczególnym etapom procesu.

Inkjet Conference odbędzie się w Swissôtel w Neuss (Düsseldorf, Niemcy) w dniach 30 września – 1 października br. Stworzy doskonałą platformę spotkania dystrybutorów, producentów i odbiorców produktów końcowych z różnych sektorów rynku, będą oni mogli poznać nowe oblicze branży, wymienić się doświadczeniami i obawami dotyczącymi jej przyszłości. Wśród poruszanych tematów nie zabraknie drukowanej elektroniki, płynów przemysłowych czy możliwości wdrażania technologii inkjetowych do maszyn przemysłowych.
Peter Buttiens, dyrektor zarządzający ESMA: „Odbędzie się 60 prezentacji w ramach trzech grup tematycznych, przygotujemy 7 pokojów VIP i sale treningowe. Ponadto 55 firm będzie prezentować swoją ofertę na swoich stoiskach. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami dostępnymi dla branży i ich praktycznym zastosowaniem”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Tegoroczna odsłona odbywającej się pod wspólną nazwą i na przemian z targami Print4All międzynarodowej konferencji z powodu epidemii musiała odbyć się w zmienionej formule. Organizatorzy zadbali o atrakcyjną formę transmisji online, aranżując zarówno rozmowy z włoskim ekspertami w studio, jak i łącząc się na żywo z prelegentami z innych części świata. Nieprzypadkowo też tematyka wystąpień koncentrowała się na zrównoważonym rozwoju i idei przemysłu 4.0, które – odpowiednio wykorzystane – mogą pomóc przezwyciężyć kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Tegoroczna edycja megawystawy 6 w 1, skupiającej całą branżę przemysłu opakowań, która odbywała się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r. w formule łączącej możliwość odwiedzenia targów na żywo oraz za pośrednictwem Internetu (transmisji strumieniowej z hal wystawowych), zakończyła się sukcesem mimo trudnych warunków związanych z panującą pandemią COVID-19. Jak poinformowali organizatorzy, trzydniowe Sino Virtual Show 2020 na miejscu odwiedziło 33,7 tys. gości, zaś widzów online zarejestrowano 44,8 tys. (średni czas oglądania wyniósł ok. 1 godz.).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.