Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Edycja specjalna targów Luxe Pack już w maju

Edycja specjalna targów Luxe Pack już w maju

W dniach 26 i 27 maja 2020 r. w Paryżu odbędzie się kolejna edycja specjalna targów Luxe Pack, które są poświęcone opakowaniom luksusowym. Po sukcesie ubiegłorocznego, czerwcowego wydarzenia, i po konsultacji z wieloma właścicielami i producentami opakowań premium, tej wiosny organizatorzy targów postanowili ponownie zająć się tematem zrównoważonego opakowania i odpowiedzialnej konsumpcji, uznając go za kluczowy czynnik sukcesu w zakresie innowacji w branży.

Organizatorzy podają, że w targach weźmie udział 75 wystawców, co oznacza wzrost o 18% w porównaniu z 2019 r., ale ta liczba może jeszcze wzrosnąć, gdyż rozmowy wciąż trwają. Spodziewanych jest ok. 2 tys. zwiedzających. Jak zapowiada Fabienne Germond, dyrektor handlowy wydarzenia, „Edition Spéciale Luxe Pack zaprezentuje różnorodność tematu i pokaże bogactwo rozwiązań oraz wskaże zwiedzającym drogę do zrównoważonych opakowań jutra”.

Nie zabraknie konferencji i paneli, które w zeszłym roku cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że w tym roku zaplanowano je w 250-osobowej sali. Poranne sesje będą otwarte dla ekspertów, marek i stowarzyszeń. Poruszane będą takie tematy jak rola specjalistycznych opakowań luksusowych, trendy wędrujące z jednego kontynentu na drugi, projektowanie, a także handel detaliczny online. Popołudnia będą poświęcone opiniom producentów i właścicieli marek i będą obejmować tematy dotyczące materiałów naturalnych, ponownego wykorzystania, recyklingu, projektowania lżejszych produktów itp. Glos dostaną także młodzi innowatorzy, którzy zajmują się opracowywaniem nowych materiałów dla tego segmentu rynku. Zaplanowano także specjalną strefę warsztatową, gdzie będzie można dowiedzieć się m.in. jak zrobić butelki ceramiczne wielokrotnego użytku i zobaczyć wystawę przedmiotów zaprojektowanych w ramach inkubatora kreatywnego projektowania, eksperymentujących z odpadami.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Szanowni Państwo – drodzy Prenumeratorzy!
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że wyjątkowo w tym roku zamiast osobnych numerów majowego i czerwcowego naszego miesięcznika „Świat DRUKU” otrzymają Państwo połączone wydanie, które trafi do Państwa rąk w 25. tygodniu roku. Wszystkich Państwa, którzy czekają na nasze czasopismo i spodziewali się je otrzymać w bieżącym tygodniu, serdecznie przepraszamy za tę zmianę!
Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i przygotowywane łączone wydanie, z podwójną objętością interesujących artykułów i specjalnie uszlachetnioną okładką, wynagrodzi Państwu ten dłuższy czas oczekiwania na lekturę naszego miesięcznika.

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie jako pierwsza firma opakowaniowa w Polsce (a także pierwsze w naszej części Europy) wdrożyły w swoim parku maszynowym cyfrową linię produkcyjną złożoną z drukującej maszyny HP Indigo 30000 oraz urządzenia do uszlachetniania – Scodix Ultra 202. Dzięki tej inwestycji CZK mogą realizować uszlachetnione i spersonalizowane opakowania premium najwyższej klasy w nakładach już od jednej sztuki. Taka linia umożliwia również druk materiałów z tektury litej, w tym metalizowanej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.