Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Epson zwiększa produkcję w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku

Epson zwiększa produkcję w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku

W mieście Lipa na Filipinach, firma Epson uruchomiła nowy zakład produkcyjny. Japoński producent zamierza zwiększyć produkcję drukarek atramentowych i projektorów 3LCD.

Firma Epson uznała, że obecna zdolność produkcyjna fabryk wytwarzających drukarki atramentowe i projektory w Chinach, Indonezji i na Filipinach jest niewystarczająca do zaspokojenia przewidywanego popytu. Japoński producent przewiduje konieczność znaczącego zwiększenia produkcji drukarek atramentowych ze zbiornikiem na atrament o wysokiej pojemności, oraz szybkich biurowych drukarek wielofunkcyjnych. Jak wynika z obserwacji firmy Epson, popyt na tego typu urządzenia systematycznie rośnie.

W obrębie nowopowstałego zakładu, firma Epson zamierza także zwiększyć zdolność produkcji projektorów. Według niezależnych raportów, japońska firma od kilkunastu lat pozostaje największym dostawcą projektorów o mocy powyżej 500 lumenów. Dział komunikacji wizualnej Epson odnotowuje stały wzrost sprzedaży projektorów, spowodowany głównie przez rosnące zainteresowanie tymi urządzeniami wśród firm i placówek edukacyjnych oraz rozbudowę aplikacji komercyjnych.

Firma Epson zainwestowała w rozbudowę swojego kompleksu produkcyjnego na Filipinach około 143 miliony dolarów. Nowa fabryka wybudowana na powierzchni około 53 tys. m2 została zaprojektowana z uwzględnieniem wymogów ekologicznych. Na jej dachu zainstalowano system zasilania energia słoneczną, o maksymalnej wydajności ok. 3000 kW. Aby osiągnąć planowaną wielkość produkcji, Epson zamierza zwiększyć zatrudnienie w filipińskich zakładach z 14,4 tys. do 20 tys. pracowników.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Herzog & Heymann GmbH, należący od niedawna do Grupy Komori producent specjalistycznych urządzeń postpressowych, w tym falcerek (od miniaturowych do wielkoformatowych), systemów mailingowych, linii do produkcji ulotek farmaceutycznych, zaprezentował nowy SmartPACK 100, czyli automatyczny system pakowania ulotek farmaceutycznych.

Windmöller & Hölscher, producent maszyn i urządzeń do produkcji i przetwarzania opakowań giętkich, w dniach 24 i 25 czerwca br. zorganizował swoje pierwsze wirtualne targi. Ich celem była premierowa prezentacja technologii i produktów, których debiut rynkowy pierwotnie planowany był na targi branżowe Interpack i drupa; wydarzenia te z powodu pandemii zostały przełożone na wiosnę 2021 r. Wirtualne EXPO zakończyło się ogromnym sukcesem – w prowadzonych na żywo pokazach drukarek fleksograficznych i rotograwiurowych, różnorodnych webinariach i spotkaniach online wzięło udział ponad 2 tys. gości ze 120 krajów.

Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 przysporzył znacznie więcej wyzwań, niż ktokolwiek mógł założyć u jego początku. Nadchodząca edycja targów Polagra (28 września – 1 października br.) będzie wyjątkowa z wielu względów. Grupa MTP, bazując na blisko stuletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla biznesu w sensie epidemicznym, ale także odpowiadają na potrzebę spotkań branży, tak istotnych w pełnym wyzwań okresie, gdy #WracamyDoGry.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.