Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Esko na targach Labelexpo Europe 2015

Esko na targach Labelexpo Europe 2015

Firma Esko ogłosiła, że będzie obecna na targach Labelexpo Europe, które odbędą się w dniach od 29 września do 2 października w belgijskim centrum Brussels Expo. Bezpośrednio obok wejścia na targi będzie można obejrzeć kompletną ofertę rozwiązań Esko dla producentów opakowań. ponadto firmę Esko będzie można znaleźć na stanowisku 4C20.

„Labelexpo Europe to dla nas zawsze wspaniałe targi – twierdzi Armand Gougay, wiceprezes firmy Esko ds. krajów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. – Wykorzystamy tę okazję, aby jeszcze lepiej zrozumieć wyzwania, przed którymi stają zakłady poligraficzne, producenci opakowań i właściciele marek, i udzielić im porad w zakresie najlepszych praktyk, które mogą pomóc rozwiązać te problemy. Podzielimy się naszą wiedzą ekspercką i doradzimy, w jaki sposób można zwiększyć rentowność działalności dzięki wykorzystaniu inteligentnych rozwiązań przygotowujących do druku, zautomatyzowanych procesów roboczych, najlepszych w swojej klasie maszyn fleksograficznych, rozwiązań do zarządzania kolorami i integracji systemów w całym przedsiębiorstwie. Na targach skupimy się na demonstrowaniu, w jaki sposób inteligentne rozwiązania przygotowujące do druku mogą pomóc każdemu producentowi etykiet i opakowań w rozwoju działalności”.
Firma Esko przedstawi na targach swoje rozwiązania programowe – obejmujące wszystko od projektowania, przez przygotowanie do druku i automatyzację procesów roboczych, weryfikację i zarządzanie kolorami, aż po ukończony produkt. Jak zapewnia producent, zgromadzone w pakiecie Esko Software Suite 14 rozwiązania programowe firmy Esko umożliwiają optymalizację kosztów, ujednolicenie procesów roboczych i poprawę ogólnej jakości i spójności rezultatów bez względu na to, czy etykiety są produkowane cyfrowo, metodą druku offsetowego, fleksograficznego, wklęsłodruku czy sitodruku.
Dla odnoszących sukcesy producentów etykiet automatyzacja procesów stanowi priorytet, a firma Esko zaprezentuje na targach liczne pomysły i opcje, które pomogą firmom wszelkich rozmiarów zwiększyć stopień automatyzacji, wydajność i zyski. U podstaw wszystkiego stoi Esko Automation Engine, modułowy serwer do obsługi dynamicznych przepływów pracy, a także WebCenter, internetowa platforma firmy Esko, która umożliwia zarządzanie całym cyklem projektowania i produkcji opakowań i etykiet, w tym etapami określania specyfikacji i zatwierdzeń.
Najnowsza wersja pakietu oprogramowania Esko Software Suite oferuje użytkownikom większą elastyczność zastosowań, umożliwiając wykorzystanie popularnych programów do edycji, takich jak Studio i DeskPack, na podstawie miesięcznych lub rocznych subskrypcji. Oprogramowanie WebCenter jest dostępne jako w pełni hostowane rozwiązanie, tym samym wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na aplikacje hostowane.
Firma Esko zaprezentuje również na targach swoją ofertę cyfrowych rozwiązań do produkcji płyt fleksograficznych. Systemy do produkcji płyt fleksograficznych połączone z oprogramowaniem, usługami, wiedzą ekspercką i branżowymi relacjami partnerskimi zapewniają największy zakres możliwych zastosowań cyfrowego druku fleksograficznego. „Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy zagwarantować wysoką jakość przygotowania do druku i płyt do cyfrowego druku fleksograficznego – mówi Thomas Klein, wiceprezes działu Flexo Business w Esko. – Z radością świętujemy dwudziestolecie istnienia popularnego systemu obrazowania Cyrel Digital Imager (CDI), który niezmiennie wyznacza światowy standard dla cyfrowego druku fleksograficznego. Wzbogacenie systemu CDI w technologię HD Flexo i Full HD Flexo firmy Esko pozwoliło osiągnąć niespotykaną wcześniej jakość druku fleksograficznego, porównywalną z wklęsłodrukiem i drukiem offsetowym. Dziś druk fleksograficzny zapewnia klientom wysokiej jakości rezultaty na potrzeby produkcji etykiet, elastycznych opakowań, pudeł tekturowych i nie tylko”.
„Eksperci Esko będą obecni na targach, aby służyć radą i dążyć do zrozumienia potrzeb biznesowych odwiedzających, polecając im rozwiązania firmy Esko i jej partnerów” – dodaje Gougay. Wielu partnerów Esko specjalizujących się w produkcji pras, płyt i oprogramowania, również będzie mieć swoje stoiska, dzięki czemu zwiedzający będą mieli okazję poznać zalety zintegrowanego przepływu pracy. Do partnerów Esko na targach Labelexpo Europe 2015 należeć będą – między innymi – producenci pras Gallus, Nuova GIDUE, HP Indigo, Mark Andy i Nilpeter; sprzedawcy płyt Dantex, DuPont, Flint, Fujifilm i MacDermid; oraz producenci oprogramowania CERM i CHILI Publish.
„Targi Labelexpo Europe 2015 po raz kolejny zapowiadają się wspaniale. Z niecierpliwością oczekujemy na to przyjemne, ale i produktywne wydarzenie, którego rezultaty wywołają uśmiech na twojej twarzy!” – podsumowuje Gougay.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA niedawno rozpoczęła pracę krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie, maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru.

Firma EFI poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o zautomatyzowane, intuicyjne narzędzie mające ułatwić klientom zarządzanie zapasami i składanie zamówień – MarketDirect Fulfillment. Jak podaje producent oprogramowania, jego podstawowymi cechami są prostota i wszechstronność.

Muzeum Papiernictwa zaprasza do udziału w wernisażu on-line wystawy „Sztuka pisania”, który zostanie wyemitowany na żywo 11 lipca o godz. 17.00. Podczas streamingu Ewa Landowska – autorka wystawy – opowie o ekspozycji oraz wprowadzi widzów w tajniki pięknego pisania. Wystawę w Dusznikach-Zdroju będzie można oglądać do października br. Muzeum wznowiło działalność z zachowaniem zasad ostrożności.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.