Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Esko na targach Labelexpo Europe 2015

Esko na targach Labelexpo Europe 2015

Międzynarodowa firma Esko ogłosiła, że będzie obecna na targach Labelexpo Europe, które odbędą się w dniach od 29 września do 2 października w belgijskim centrum Brussels Expo. Bezpośrednio obok wejścia na targi będzie można obejrzeć kompletną ofertę rozwiązań Esko dla producentów opakowań. Ponadto firmę Esko będzie można znaleźć na stanowisku 4C20. „Labelexpo Europe to dla nas zawsze wspaniałe targi – twierdzi Armand Gougay, wiceprezes firmy Esko ds. krajów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. – Wykorzystamy tę okazję, aby jeszcze lepiej zrozumieć wyzwania, przed którymi stają zakłady poligraficzne, producenci opakowań i właściciele marek, i udzielić im porad w zakresie najlepszych praktyk, które mogą pomóc rozwiązać te problemy.”.

Więcej informacji na stronie firmy.

reklama

"Podzielimy się naszą wiedzą ekspercką i doradzimy, w jaki sposób można zwiększyć rentowność działalności dzięki wykorzystaniu inteligentnych rozwiązań przygotowujących do druku, zautomatyzowanych procesów roboczych, najlepszych w swojej klasie maszyn fleksograficznych, rozwiązań do zarządzania kolorami i integracji systemów w całym przedsiębiorstwie. Na targach skupimy się na demonstrowaniu, w jaki sposób inteligentne rozwiązania przygotowujące do druku mogą pomóc każdemu producentowi etykiet i opakowań w rozwoju działalności”.
Firma Esko przedstawi na targach swoje rozwiązania programowe – obejmujące wszystko od projektowania, przez przygotowanie do druku i automatyzację procesów roboczych, weryfikację i zarządzanie kolorami, aż po ukończony produkt. Jak zapewnia producent, zgromadzone w pakiecie Esko Software Suite 14 rozwiązania programowe firmy Esko umożliwiają optymalizację kosztów, ujednolicenie procesów roboczych i poprawę ogólnej jakości i spójności rezultatów bez względu na to, czy etykiety są produkowane cyfrowo, metodą druku offsetowego, fleksograficznego, wklęsłodruku czy sitodruku.
Dla odnoszących sukcesy producentów etykiet automatyzacja procesów stanowi priorytet, a firma Esko zaprezentuje na targach liczne pomysły i opcje, które pomogą firmom wszelkich rozmiarów zwiększyć stopień automatyzacji, wydajność i zyski. U podstaw wszystkiego stoi Esko Automation Engine, modułowy serwer do obsługi dynamicznych przepływów pracy, a także WebCenter, internetowa platforma firmy Esko, która umożliwia zarządzanie całym cyklem projektowania i produkcji opakowań i etykiet, w tym etapami określania specyfikacji i zatwierdzeń.
Najnowsza wersja pakietu oprogramowania Esko Software Suite oferuje użytkownikom większą elastyczność zastosowań, umożliwiając wykorzystanie popularnych programów do edycji, takich jak Studio i DeskPack, na podstawie miesięcznych lub rocznych subskrypcji. Oprogramowanie WebCenter jest dostępne jako w pełni hostowane rozwiązanie, tym samym wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na aplikacje hostowane.
Firma Esko zaprezentuje również na targach swoją ofertę cyfrowych rozwiązań do produkcji płyt fleksograficznych. Systemy do produkcji płyt fleksograficznych połączone z oprogramowaniem, usługami, wiedzą ekspercką i branżowymi relacjami partnerskimi zapewniają największy zakres możliwych zastosowań cyfrowego druku fleksograficznego. „Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy zagwarantować wysoką jakość przygotowania do druku i płyt do cyfrowego druku fleksograficznego – mówi Thomas Klein, wiceprezes działu Flexo Business w Esko. – Z radością świętujemy dwudziestolecie istnienia popularnego systemu obrazowania Cyrel Digital Imager (CDI), który niezmiennie wyznacza światowy standard dla cyfrowego druku fleksograficznego. Wzbogacenie systemu CDI w technologię HD Flexo i Full HD Flexo firmy Esko pozwoliło osiągnąć niespotykaną wcześniej jakość druku fleksograficznego, porównywalną z wklęsłodrukiem i drukiem offsetowym. Dziś druk fleksograficzny zapewnia klientom wysokiej jakości rezultaty na potrzeby produkcji etykiet, elastycznych opakowań, pudeł tekturowych i nie tylko”.
„Eksperci Esko będą obecni na targach, aby służyć radą i dążyć do zrozumienia potrzeb biznesowych odwiedzających, polecając im rozwiązania firmy Esko i jej partnerów” – dodaje Gougay. Wielu partnerów Esko specjalizujących się w produkcji pras, płyt i oprogramowania, również będzie mieć swoje stoiska, dzięki czemu zwiedzający będą mieli okazję poznać zalety zintegrowanego przepływu pracy. Do partnerów Esko na targach Labelexpo Europe 2015 należeć będą – między innymi – producenci pras Gallus, Nuova GIDUE, HP Indigo, Mark Andy i Nilpeter; sprzedawcy płyt Dantex, DuPont, Flint, Fujifilm i MacDermid; oraz producenci oprogramowania CERM i CHILI Publish.
„Targi Labelexpo Europe 2015 po raz kolejny zapowiadają się wspaniale. Z niecierpliwością oczekujemy na to przyjemne, ale i produktywne wydarzenie, którego rezultaty wywołają uśmiech na twojej twarzy!” – podsumowuje Gougay.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).

Niemiecki gigant Koenig & Bauer skorzystał z dobrodziejstw internetu i możliwości transmisji na żywo. W dniach 16–26 czerwca br., czyli w pierwotnym terminie targów drupa, firma zaprosiła do swojego nowego centrum demonstracyjnego w Radebeul na prezentacje nowości ze swojego portfolio. Byliśmy więc świadkami światowej premiery nowej generacji maszyn Rapida, prezentacji najnowszych rozwiązań do zwojowego druku cyfrowego i zadruku tektury falistej, druku opakowaniowego, transakcyjnego, zabezpieczonego, druku na metalu i szkle, systemów workflow oraz cyfrowych usług serwisowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.