Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Europapier-Impap dystrybutorem marki Sihl

Europapier-Impap dystrybutorem marki Sihl

Portfolio produktów działu „Media Reklamowe” firmy Europapier-Impap wzbogaciło się o materiały produkowane przez niemiecko-szwajcarską firmę Sihl, należącą do koncernu Diatec. Jest znana w Polsce i Europie z wysokiej jakości materiałów do druku wielkoformatowego: do zadruku atramentami wodnymi, solwentowymi, UV i lateksowymi.

„Niektóre materiały z oferty firmy Sihl znajdowały się w naszym portfolio już wcześniej, ale byliśmy zmuszeni kupować je poprzez innych polskich dystrybutorów. Rozmowy z firmą Sihl prowadziliśmy od kilku lat i w końcu na początku tego roku sytuacja się zmieniła – jesteśmy w tej chwili bezpośrednim dystrybutorem produktów marki Sihl, co spowodowało automatycznie powiększenie asortymentu sprzedawanych przez nas materiałów oraz oczywiście niższe ceny na produkty tej firmy, ze względu na pominięcie dotychczasowych dystrybutorów” – powiedział Sławomir Jakubów, Business Development Manager Advertising Media.
Już na starcie współpracy oprócz bardzo znanych w Polsce papierów z grupy Trisolv (papiery postart i primeart) Europapier-Impap wprowadził kilka nowości z nowej grupy produktów o nazwie DuraCURE: specjalny materiał do roll-upów o gramaturze 125 g/m2 (druk UV) oraz materiał do ścianek wystawienniczych o gramaturze 385 g/m2 (druk UV i lateksowy) – obydwa stanowią mieszankę papieru i folii, co powoduje, że materiały te są bardziej ekologiczne niż produkty dostępne na rynku. Dodatkowo oferowane są w bardzo konkurencyjnej cenie.
Kolejną nowością z tej samej grupy produktów jest materiał do podświetleń (130 lub 170 g/m2) o specjalnej strukturze.
„Razem z firmą Sihl chcemy promować jej markę w Polsce. Myślę, że ta współpraca pozwoli nam prężnie i dynamicznie rozwijać nasze portfolio materiałów oraz dotrzeć do większej grupy docelowych klientów ze względu na najwyższą jakość produktu” – dodał Sławomir Jakubów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Sappi, producent papierów z dodatkowymi funkcjonalnościami, przeznaczonych dla rynku opakowań, podczas październikowych targów w Amsterdamie zaprezentuje poszerzone portfolio powlekanych (Transjet Tacky Industrial) i niepowlekanych (Basejet) papierów sublimacyjnych, w pełni nadających się do recyklingu i mających certyfikat FSC. Na stoisku będą również promowane papiery do atramentowych drukarek wielkoformatowych (Scrolljet i Swiss Matt), nowe tektury Fusion Nature Plus do produkcji opakowań, POS-ów lub toreb na zakupy, oraz produkty z gamy Silicone Base Papers (do takich zastosowań jak oklejanie samochodów, reklama zewnętrzna i produkcja materiałów biurowych).

Podczas zbliżających się międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo (Amsterdam, 12–15 października 2021 r.) firma EFI Reggiani zaprezentuje drukarkę Terra Silver o szerokości 1,8 m, wykorzystującą specjalne atramenty pigmentowe Terra, dzięki którym oferuje zrównoważony druk wysokiej jakości bezpośrednio na tkaninie i w krótkim procesie (bez parowania, prania i stosowania stentera). Goście stoiska będą też mogli dowiedzieć się więcej o nowej EFI Reggiani Hyper – najnowszej, superwydajnej maszynie cyfrowej do przemysłowego druku na tekstyliach i skanowania, a także o nowej drukarce skanującej EFI Reggiani Blaze, która powstała, by pomóc firmom tekstylnym przebić się z sukcesem do świata przemysłowego drukowania tekstyliów.

Podczas międzynarodowych targów druku FESPA Global Print Expo 2021, które odbędą się w dn. 12–15 października w Amsterdamie, Canon po raz pierwszy zaprezentuje plotery Colorado 1630 i Arizona 135 GT oraz kompletny zestaw do produkcji tapet w technologii UVgel Wallpaper Factory. To kolejne modele ze znanych serii drukarek wielkoformatowych, wzbogacone o nowe funkcjonalności. Goście targów będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem zastosowań nowych maszyn podczas prezentacji pod hasłem „A Taste of Colour”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.