Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Europejska i amerykańska odsłona Labelexpo przeniesione na 2022 r.

Europejska i amerykańska odsłona Labelexpo przeniesione na 2022 r.

Organizator branżowych wydarzeń pod marką Labelexpo, Tarsus Group, poinformował o nowych datach europejskiej i amerykańskiej odsłony targów poświęconych technologiom produkcji i przetwarzania opakowań i etykiet. Labelexpo Europe odbędą się w Brussels Expo Centre w dniach 26–29 kwietnia 2022 r., zaś Labelexpo Americas w terminie 13–15 września 2022 r. w Chicago. Jednocześnie organizator imprez zapowiedział nowe wydarzenie na amerykańskim rynku – Label Congress 2021, który zaplanowano w Chicago w terminie 29 września – 1 października 2021 r.

Label Congress 2021 ma obejmować sesje konferencyjne dotyczące wszystkich obszarów technologii i rynków druku etykiet i opakowań, sesje edukacyjne, Label Academy Live oraz wystawę nowych technologii, podczas której dostawcy zaprezentują swoje najnowsze urządzenia, oprogramowanie i usługi. Kongres i sesje edukacyjne będą dostępne również w wersji online, by dotrzeć do odbiorców na całym świecie.

„Ze względu na utrzymującą się niepewność dotyczącą tempa wprowadzania szczepionek w Europie oraz możliwości przyjazdu do Brukseli naszych gości z całego świata, w porozumieniu z naszymi wystawcami podjęliśmy decyzję o przełożeniu targów Labelexpo Europe na kwiecień 2022 r. – mówi Lisa Milburn, dyrektor zarządzająca grupy Tarsus Labels, Packaging and Brand Print. – Label Congress 2021 będzie naszym pierwszym fizycznym spotkaniem przygotowanym dla amerykańskiej branży etykiet od czasu wybuchu pandemii i z niecierpliwością czekamy na uczestników tego kluczowego wydarzenia”.

Chris Ellison, dyrektor zarządzający grupy OPM Labels & Packaging oraz prezes europejskiej federacji etykietowej FINAT, dodaje: „Przeniesienie terminu Labelexpo Europe na kwiecień 2022 r., kiedy powinniśmy już wrócić do pewnego rodzaju normalności, jeśli chodzi o podróże międzynarodowe i kontakty społeczne, jest z pewnością właściwą decyzją. Sądzę że nie tylko ja nie mogę się już doczekać, kiedy będę mógł znów chodzić po alejach targowych i poznawać nowości prezentowane przez światowych dostawców, spotykać starych przyjaciół i nawiązywać nowe kontakty”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grupa Schumacher Packaging, producent opakowań z tektury falistej i litej, planuje wdrożenie największego programu inwestycyjnego od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1948 r. Do 2025 r. firma zainwestuje ok. 700 mln euro, z czego 300 mln euro w samych Niemczech.

19 listopada br. firma Koenig & Bauer zorganizowała w swojej siedzibie w Radebeul kolejny w tym roku Dzień Otwarty dla drukarń z Polski, tym razem reprezentujących segment akcydensowy (o spotkaniu dla drukarń opakowaniowych pisaliśmy TUTAJ). Główną atrakcją wydarzenia, na które złożyły się część konferencyjna i pokazy w Centrum Technologicznym, była pełnoformatowa maszyna arkuszowa – Rapida 106X i realizowana z jej udziałem produkcja autonomiczna.

Drukarnia Colours Factory jako pierwsza firma w Polsce i druga na świecie wdrożyła w 3. kwartale br. nowy system CtP firmy Agfa Offset, obejmujący wielkoformatową naświetlarkę Avalon N24-90XT oraz podajnik umożliwiający bezpośrednią obsługę palet – Skid Loader (to z kolei trzecie tego typu rozwiązanie w skali globalnej). Umowa pomiędzy obiema firmami uwzględnia też kontrakt płytowy, na bazie którego Agfa Offset stała się dostawcą materiałów wykorzystywanych przez drukarnię we wszystkich pracujących tu naświetlarkach CtP.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.