Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Fespa organizuje

Fespa organizuje

Kolejna edycja targów Fespa odbędzie się w Londynie – ExCeL London – w dniach 25–29 czerwca 2013 roku. Do końca czerwca br. swój udział w imprezie zadeklarowało 310 wystawców. Wystawcy, którzy wzięli udział w targach w Monachium w 2010 roku, zwiększyli powierzchnię ekspozycji średnio o 10%, zatem już teraz można pokusić się o stwierdzenie, że Fespa 2013 będzie jak dotąd największą imprezą z tego cyklu. Jeszcze w tym roku stowarzyszenie Fespa 24 października organizuje swoją Mitteleuropäischer Konferenz, zaś w dniach 5–16 listopada w Londynie odbędzie się Fespa Global Summit 2012.

Targi Fespa Digital 2012, które odbyły się w Barcelonie na początku tego roku, i zainteresowanie branży spowodowało, że wielu ich uczestników wstępnie zarezerwowało powierzchnię wystawową na imprezę w 2013 roku – wśród wystawców znalazły się firmy HP, Canon Océ, Fujifilm, Agfa, Mimaki, EFI, Durst, Roland, Sun Chemical, SAATI. W targach wezmą również udział tacy czołowi gracze na rynku mediów do druku, jak 3M, Hexis, Mactac czy Orafol. Z kolei Fespa Fabric 2013 gromadzi firmy zajmujące się drukiem na tekstyliach, jak Kornit, Siser, Anajet, MHM, Polyone Wilflex, SRoque, międzynarodowa firma sitodrukowa M&R.
We wrześniu tego roku targi Fespa będzie gościł Meksyk, a w marcu przyszłego – Brazylia. Natomiast kolejna Fespa Digital jest zaplanowana na 2014 rok (20–23 maja, Monachium).
Jeszcze w tym roku stowarzyszenie Fespa 24 października organizuje swoją Mitteleuropäischer Konferenz w Sheraton Frankfurt Airport Hotel i Conference Centre we Frankfurcie – głównym jej tematem będzie standaryzacja druków wielkoformatowych oraz wdrożenie zrównoważonej, proekologicznej produkcji.
Z kolei w dniach 5–16 listopada w Londynie odbędzie się Fespa Global Summit 2012. Stu przedstawicieli wiodących firm drukarskich weźmie udział w sesjach konferencyjnych, interaktywnych warsztatach, panelach dyskusyjnych, co pozwoli im na uzupełnienie wiedzy o tym, jak dalej rozwijać własny biznes.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Herzog & Heymann GmbH, należący od niedawna do Grupy Komori producent specjalistycznych urządzeń postpressowych, w tym falcerek (od miniaturowych do wielkoformatowych), systemów mailingowych, linii do produkcji ulotek farmaceutycznych, zaprezentował nowy SmartPACK 100, czyli automatyczny system pakowania ulotek farmaceutycznych.

Windmöller & Hölscher, producent maszyn i urządzeń do produkcji i przetwarzania opakowań giętkich, w dniach 24 i 25 czerwca br. zorganizował swoje pierwsze wirtualne targi. Ich celem była premierowa prezentacja technologii i produktów, których debiut rynkowy pierwotnie planowany był na targi branżowe Interpack i drupa; wydarzenia te z powodu pandemii zostały przełożone na wiosnę 2021 r. Wirtualne EXPO zakończyło się ogromnym sukcesem – w prowadzonych na żywo pokazach drukarek fleksograficznych i rotograwiurowych, różnorodnych webinariach i spotkaniach online wzięło udział ponad 2 tys. gości ze 120 krajów.

Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 przysporzył znacznie więcej wyzwań, niż ktokolwiek mógł założyć u jego początku. Nadchodząca edycja targów Polagra (28 września – 1 października br.) będzie wyjątkowa z wielu względów. Grupa MTP, bazując na blisko stuletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla biznesu w sensie epidemicznym, ale także odpowiadają na potrzebę spotkań branży, tak istotnych w pełnym wyzwań okresie, gdy #WracamyDoGry.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.