Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Finat w 2013 roku

Finat w 2013 roku

Międzynarodowe stowarzyszenie przemysłu etykiet samoprzylepnych Finat planując wydarzenia na rok 2013 szczególny nacisk położyło został na zdobywanie wiedzy i nawiązywanie kontaktów, tak bardzo cenione przez członków stowarzyszenia. W tym roku po raz kolejny organizuje wiele spotkań branżowych, co umożliwi członkom stowarzyszenia nowe kontakty z producentami i klientami związanymi bezpośrednio i pośrednio z branżą etykietową, wymianę doświadczeń i informacji. Najistotniejszym wydarzeniem w kalendarzu jest kolejna edycja targów Labelexpo Europe.

W tym roku zaplanowano m.in.:
- Konkurs Congress Logo – doroczny konkurs na projekt logotypu skierowany do studentów grafiki w Monachium; zwycięzca zostanie ogłoszony podczas kongresu Finat
- Wspólny kongres organizowany przez Finat i niemieckie stowarzyszenie producentów etykiet VskE: „Label Your Future” – 12–14 czerwca, Grand Westin Hotel, Niemcy.
- Finat Label Competition – w minionych kilku latach odnotowano znaczną poprawę jakości etykiet zgłoszonych do konkursu. Jury było nie tylko pod wrażeniem technicznego dopracowania etykiet, ale również ich wysokie jakości estetyką.
- Labelexpo Europe 2013: Brussels Expo – 24–27 września. Finat poprowadzi m.in. warsztaty informacyjne; z przedstawicielami stowarzyszenia będzie można się również spotkać na specjalnym stoisku
- Lokalne stowarzyszenia etykietowe poinformowały Finat o swoich imprezach: ANFEC, Hiszpania; BPIF Labels, Wielka Brytania; GIPEA, Włochy; UNFEA, Francja.

Fot. Labelexpo Europe 2011

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drugie w tym roku wydanie naszego magazynu przygotowujemy z myślą o organizowanej przez nas w ramach Akademii Wiedzy 3. edycji konferencji Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, która odbędzie się 3 marca br. w Nadarzynie. Z tym wydaniem pojawimy się także na targach Warsaw Pack (Nadarzyn, 03–05.03) oraz Film Video Foto (Łódź, 02–04.04 br.).
O czym będziemy pisać?

Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci dr. inż. Krzysztofa Stępnia – wieloletniego wykładowcy Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej, przyjaciela „Świata DRUKU”.

Rodzinie i współpracownikom Zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Zespół „Świata DRUKU”

Pogrzeb odbędzie się 3 lutego br. (poniedziałek) o godz. 12.30 na cmentarzu Zarzew przy ul. Lodowej 78 w Łodzi.

Firma Electronics For Imaging wprowadza na rynek nową linię drukarek atramentowych typu roll-to-roll – modele VUTEk D3r i D5r LED. Bazują one na sprawdzonych rozwiązaniach drukarek EFI VUTEk 3r+ i 5r+. Symbol „D” w nazwie nowych drukarek odnosi się do słowa „Design” i oznacza, że w nowych maszynach do zaawansowanych możliwości ich poprzedniczek dodano funkcje oferujące nowe możliwości profesjonalistom działającym na polu reklamy i grafiki.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.