Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Finat w 2013 roku

Finat w 2013 roku

Międzynarodowe stowarzyszenie przemysłu etykiet samoprzylepnych Finat planując wydarzenia na rok 2013 szczególny nacisk położyło został na zdobywanie wiedzy i nawiązywanie kontaktów, tak bardzo cenione przez członków stowarzyszenia. W tym roku po raz kolejny organizuje wiele spotkań branżowych, co umożliwi członkom stowarzyszenia nowe kontakty z producentami i klientami związanymi bezpośrednio i pośrednio z branżą etykietową, wymianę doświadczeń i informacji. Najistotniejszym wydarzeniem w kalendarzu jest kolejna edycja targów Labelexpo Europe.

W tym roku zaplanowano m.in.:
- Konkurs Congress Logo – doroczny konkurs na projekt logotypu skierowany do studentów grafiki w Monachium; zwycięzca zostanie ogłoszony podczas kongresu Finat
- Wspólny kongres organizowany przez Finat i niemieckie stowarzyszenie producentów etykiet VskE: „Label Your Future” – 12–14 czerwca, Grand Westin Hotel, Niemcy.
- Finat Label Competition – w minionych kilku latach odnotowano znaczną poprawę jakości etykiet zgłoszonych do konkursu. Jury było nie tylko pod wrażeniem technicznego dopracowania etykiet, ale również ich wysokie jakości estetyką.
- Labelexpo Europe 2013: Brussels Expo – 24–27 września. Finat poprowadzi m.in. warsztaty informacyjne; z przedstawicielami stowarzyszenia będzie można się również spotkać na specjalnym stoisku
- Lokalne stowarzyszenia etykietowe poinformowały Finat o swoich imprezach: ANFEC, Hiszpania; BPIF Labels, Wielka Brytania; GIPEA, Włochy; UNFEA, Francja.

Fot. Labelexpo Europe 2011

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma HP poinformował, że z dniem 1 października br. Andrzej Sowiński objął stanowisko dyrektora zarządzającego HP Inc Polska. Będzie on odpowiedzialny za kierowanie polskim odziałem organizacji, a także za dalszy rozwój firmy – ma odegrać kluczową rolę w realizacji wieloletniego planu HP, którego celem jest umocnienie pozycji lidera firmy na rynku komputerów osobistych i rozwiązań drukujących, a także dalsza transformacja (zarówno rynku druku 3D, jak i graficznego).

Sukcesywnie powiększa się lista firm, które rezygnują z udziału w przyszłorocznych targach drupa (Düsseldorf, 20–28 kwietnia 2021 r.). O swojej decyzji wycofania się z wystawy poinformowała także firma EFI, uzasadniając ją koniecznością zachowania ostrożności i zadbania o zdrowie pracowników, klientów obecnych i potencjalnych oraz partnerów. Jednocześnie producent zapewnia, że po ustąpieniu pandemii wróci do udziału w imprezach o tradycyjnej formule.

Firma Epson przedstawiła urządzenie ML-8000 – bazowy model z serii Monna Lisa, przeznaczony dla branży tekstylnej. Jak podaje producent, urządzenie nowej generacji oferuje wysoką jakość wydruków, wydajność, stabilną i niezawodną pracę przy minimum przestojów, jest przy tym prosta w obsłudze i przystępna cenowo. Drukarka, wyposażona w osiem nowoczesnych głowic PrecisionCore, drukuje z prędkością 155 m2 na godzinę (600 × 600 dpi – 2 pass*1).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.