Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Firma Müller Martini przejęła serwisowanie linii zbierająco-szyjących i do oprawy klejonej Heidelberga

Firma Müller Martini przejęła serwisowanie linii zbierająco-szyjących i do oprawy klejonej Heidelberga

Heidelberger Druckmaschinen AG i Müller Martini podpisały porozumienie w sprawie przejęcia działalności serwisowej przez Müller Martini w obszarze maszyn zbierająco-szyjących, jak również do oprawy klejonej. Do końca br. Müller Martini przejmie na całym świecie usługi serwisowe wraz z obsługą części zamiennych, jak również całe know-how urządzeń dotychczas produkowanych w Lipsku.

W ramach nowych, strategicznych zmian Heidelberg postanowił wycofać się z biznesu obejmującego maszyny zbierająco-szyjące i maszyny do oprawy klejonej. Wraz z przejęciem działalności serwisowej klienci firmy Heidelberg otrzymają optymalne rozwiązanie, ponieważ obróbka po druku stanowi główny obszar działania firmy Müller Martini.
Müller Martini posiada na całym świecie prężnie działającą sieć serwisową, gwarantuje wsparcie techniczne oraz wysoką dostępność części zamiennych.
„Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby efektywnie wnieść know-how do naszej organizacji …. ponieważ chcemy zaoferować klientom firmy Heidelberg sprawną i rzetelną obsługę serwisową” – mówi Bruno Müller, Prezes Müller Martini.
Powyższa decyzja pozwoli obu firmom na wzmocnienie ich podstawowej działalności. Suma kontraktu nie została ujawniona.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu