Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Firma Müller Martini przejęła serwisowanie linii zbierająco-szyjących i do oprawy klejonej Heidelberga

Firma Müller Martini przejęła serwisowanie linii zbierająco-szyjących i do oprawy klejonej Heidelberga

Heidelberger Druckmaschinen AG i Müller Martini podpisały porozumienie w sprawie przejęcia działalności serwisowej przez Müller Martini w obszarze maszyn zbierająco-szyjących, jak również do oprawy klejonej. Do końca br. Müller Martini przejmie na całym świecie usługi serwisowe wraz z obsługą części zamiennych, jak również całe know-how urządzeń dotychczas produkowanych w Lipsku.

W ramach nowych, strategicznych zmian Heidelberg postanowił wycofać się z biznesu obejmującego maszyny zbierająco-szyjące i maszyny do oprawy klejonej. Wraz z przejęciem działalności serwisowej klienci firmy Heidelberg otrzymają optymalne rozwiązanie, ponieważ obróbka po druku stanowi główny obszar działania firmy Müller Martini.
Müller Martini posiada na całym świecie prężnie działającą sieć serwisową, gwarantuje wsparcie techniczne oraz wysoką dostępność części zamiennych.
„Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby efektywnie wnieść know-how do naszej organizacji …. ponieważ chcemy zaoferować klientom firmy Heidelberg sprawną i rzetelną obsługę serwisową” – mówi Bruno Müller, Prezes Müller Martini.
Powyższa decyzja pozwoli obu firmom na wzmocnienie ich podstawowej działalności. Suma kontraktu nie została ujawniona.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu