Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Firma Müller Martini przejęła serwisowanie linii zbierająco-szyjących i do oprawy klejonej Heidelberga

Firma Müller Martini przejęła serwisowanie linii zbierająco-szyjących i do oprawy klejonej Heidelberga

Heidelberger Druckmaschinen AG i Müller Martini podpisały porozumienie w sprawie przejęcia działalności serwisowej przez Müller Martini w obszarze maszyn zbierająco-szyjących, jak również do oprawy klejonej. Do końca br. Müller Martini przejmie na całym świecie usługi serwisowe wraz z obsługą części zamiennych, jak również całe know-how urządzeń dotychczas produkowanych w Lipsku.

W ramach nowych, strategicznych zmian Heidelberg postanowił wycofać się z biznesu obejmującego maszyny zbierająco-szyjące i maszyny do oprawy klejonej. Wraz z przejęciem działalności serwisowej klienci firmy Heidelberg otrzymają optymalne rozwiązanie, ponieważ obróbka po druku stanowi główny obszar działania firmy Müller Martini.
Müller Martini posiada na całym świecie prężnie działającą sieć serwisową, gwarantuje wsparcie techniczne oraz wysoką dostępność części zamiennych.
„Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby efektywnie wnieść know-how do naszej organizacji …. ponieważ chcemy zaoferować klientom firmy Heidelberg sprawną i rzetelną obsługę serwisową” – mówi Bruno Müller, Prezes Müller Martini.
Powyższa decyzja pozwoli obu firmom na wzmocnienie ich podstawowej działalności. Suma kontraktu nie została ujawniona.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

…wiele wydarzeń, na które z niecierpliwością czekamy. Wrześniowe, polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o 40. edycji targów Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września), gdzie będzie można je znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten będzie nam również towarzyszyć podczas targów Taropak i 4 Print w Poznaniu (30.09–3.10) oraz na organizowanej przez nas już po raz czternasty konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, na którą zapraszamy Państwa do Czarnego Potoku w Krynicy-Zdroju (24–25.10).
Z tych powodów tematyka wiodąca czasopisma dotyczyć będzie etykiet i opakowań, a ściślej – produkcji i technik zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej, opakowań na żywność. Sporo miejsca w numerze poświęcimy także jednej z najpowszechniejszych technik zadruku opakowań – fleksografii. Warto zatem przy tej okazji zaprezentować swoją ofertę.

W czerwcu br. Digiprint został dystrybutorem na polskim rynku producenta maszyn do finishingu i przetwórstwa kartonu i tektury – firmy Highcon. Cyfrowe maszyny tnące i bigujące Highcon Euclid i Beam zostały stworzone z myślą o potrzebach technologii cyfrowej dla procesów post-print w przemyśle poligraficznym, a także o producentach opakowań, przetwórcach tektury falistej, kartonu czy drukowaniu komercyjnym.

Do zespołu Sharp Electronics dołączył Krzysztof Ukleja – doświadczony manager, specjalista od rozwiązań druku, visual i smart office. Wesprze dział marketingu produktowego i sprzedaży w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla biur oraz rynków wertykalnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu