Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Fotolia by Adobe na RemaDays 2017

Fotolia by Adobe na RemaDays 2017

Bank zdjęć Fotolia by Adobe będzie ponownie uczestnikiem jednych z największych targów reklamy. Targi RemaDays Warsaw to ponad 35 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, która podzielona zostanie na 9 sektorów obejmujących tematycznie cały rynek reklamy i poligrafii. W tegorocznej edycji udział zapowiedziało 750 wystawców. W zeszłym roku imprezę odwiedziło ponad 19 tys. osób z 46 krajów.

Fotolia by Adobe zaprasza do odwiedzenia stoiska nr H21 w hali F. Będzie tam można zapoznać się z trendami obowiązującymi na rynku materiałów stockowych. Eksperci serwisu z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty, na którą oprócz zdjęć i grafik wektorowych składają się również pliki wideo oraz kinografiki.
„Podczas 13. edycji RemaDays zaprezentujemy nowości w naszym banku, który obejmuje już ponad 72 mln kreatywnych plików. Podobnie jak w latach ubiegłych, porozmawiamy z naszymi gośćmi o trendach, które będą kształtować branżę kreatywną w 2017 roku. Dla osób związanych zawodowo z reklamą i marketingiem jest to wyjątkowa okazja do odnalezienia nowych inspiracji do pracy” – mówi Beata Jaroszewska, Dyrektor ds. Marketingu Fotolia Polska.
Podczas targów goście będą mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą firm branży reklamowej i poligraficznej obejmującą najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne.
Organizatorzy RemaDays 2017 zapewniają bezpłatny dojazd do Nadarzyna. Z dworca PKP Warszawa Zachodnia, ze stacji PKP Lotnisko Chopina oraz z lotniska im. Fryderyka Chopina będą kursowały autobusy z częstotliwością co 15 minut.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa. Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).
Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.