Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Frankfurckie targi dóbr konsumpcyjnych odwołane

Frankfurckie targi dóbr konsumpcyjnych odwołane

W związku z gwałtownie pogarszającą się sytuacją pandemiczną na świecie i związanymi z tym zaostrzonymi przepisami dotyczącymi podróży i kontaktów, Messe Frankfurt – organizator targów dóbr konsumpcyjnych Christmasworld, Paperworld i Creativeworld oraz Ambiente – podjął decyzję o odwołaniu ich tegorocznej edycji, zaplanowanej na przełom stycznia i lutego 2022 r. Informacje dotyczące przyszłorocznej daty targów zostaną ogłoszone na początku lutego br.

Wystawa Paperworld to największe na świecie targi papieru, artykułów biurowych, szkolnych, akcesoriów do drukarek, kopiarek oraz pozostałych urządzeń biurowych. Dzięki różnorodności produktów prezentowanych przez głównych producentów międzynarodowych marek wystawa stanowi najważniejsze forum przemysłu papierniczego, źródło pomysłów i platformę dla sektora zamówień hurtowych, detalistów, a także dla odbiorców korporacyjnych. W przestrzeni wystawienniczej można poznać ofertę produktów z następujących grup towarowych: artykuły biurowe (sprzęt biurowy, papier, bloki, koperty, akcesoria komputerowe, etykiety), materiały eksploatacyjne i akcesoria do drukarek; materiały do pisania i rysowania, przybory szkolne, kartki, kalendarze, albumy, książki, gry, prezenty, opakowania, papier, galanteria skórzana, hobby, rzemiosło, materiały artystyczne oraz bezpieczeństwo i ochrona, bezpieczeństwo pracy, higiena, zdrowie oraz catering biurowy. Targi Creativeworld skierowane są do artystów i hobbystów, zaś Christmasworld skupiają się na tematyce ozdób świątecznych i okolicznościowych.

Połączone wydarzenie tradycyjnie otwierało sezon dla handlu i przemysłu. Obecnie większość firm zainteresowanych obecnością na wydarzeniu, zarówno w roli wystawcy, jak i gościa, zakazuje swoim pracownikom podróży oraz uczestnictwa w wydarzeniach masowych. Tymczasem styczniowe wydarzenie jest zorientowane na prezentację trendów mających obowiązywać w rozpoczynającym się roku, a to oznacza, że przesunięcie jego terminu na drugą połowę roku nie zaspokoiłoby potrzeb firm.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA, organizator międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo oraz European Sign Expo, rozpoczęło kampanię promującą tegoroczną odsłonę obydwu wydarzeń. Zaplanowano je na termin 31 maja – 3 czerwca 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Berlin. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Experience Print in Motion” (Doświadczaj druku w ruchu), które odnosi się do nieustannego rozwoju rynku druku specjalistycznego i obsługującej go technologii, która dokonuje się mimo wyzwań ostatnich dwóch lat.

Podczas 22. odsłony swojej dorocznej konferencji Connect w Las Vegas (17–21 stycznia 2022 r.) firma Electronics For Imaging zaprezentowała nowe rozwiązania ze swojego portfolio, przeznaczone do druku cyfrowego (m.in. atramentową drukarkę produkcyjną EFI Pro 30h) oraz – premierowo – produkty z rodziny Fiery.

Prężnie działająca drukarnia Hedom z Krosna o imponującej, 100-letniej tradycji, oferująca kompleksowe rozwiązania dla poligrafii i reklamy, zainstalowała w ostatnim czasie system broszurujący Duplo 600i. Jak podkreśla jej kierownictwo, w codziennej pracy szczególnie istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.