Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Gięcie liter 3D FestiwaluDruku.pl

Gięcie liter 3D FestiwaluDruku.pl

HD-02 Hybrid

Firma Automatic Letter Bender zaprasza na pokazy wyginania liter 3D. Na stoisku firmy zademonstrowane zostaną możliwości nowych gietarek marki HANDON, której Automatic Letter Blender jest autoryzowanym przedstawicielem.

Automatic Letter Bender dostarcza rozwiązania przedsiębiorstwom zajmującym się produkcją liter przestrzennych, nietypowych znaków i kasetonów reklamowych. W linii produktów firmy, specjalizującej się w wyginaniu liter 3D, znalazły się dwa nowe urządzenia.

HD-01 ALU 130 marki HANDON
Giętarka z jednostronnym systemem nacinania HD-01 ALU 130, przeznaczona jest do taśm aluminiowych o grubości: 0,3–1,0 mm i maks. wysokości:133 mm. Giętarka ta wyposażona jest w głowicę gnącą, która umożliwia precyzję wyginania na dobrym poziomie. Maszyna charakteryzuje się silnikami krokowymi, nowoczesną płytą sterującą oraz stołem roboczym o elektrycznie regulowanej wysokości. Minimalny promień gięcia wynosi 15 mm. Prędkość gięcia: 3 m/1 min.

HD-02 HYBRID 160 marki HANDON
Giętarka z dwustronnym systemem nacinania HD-02 HYBRID 160, przeznaczona jest do taśm aluminiowych i ze stali nierdzewnej o grubości: 0,3–1,0 mm i maks. wysokości: 160 mm. Giętarka wyposażona jest w dwie głowice gnące oraz dwie głowice nacinające. Do jej zalet należy też: nowoczesna płyta sterująca, modułowa wymiana rolek gnących, serwonapędy, elektrycznie regulowana wysokość stołu roboczego. Minimalny promień gięcia wynosi 5 mm. Prędkość gięcia: 5 m/1 min.

W trakcie targów FestiwalDruku.pl na stoisku firmy (G10) zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami najnowszej technologii gięcia liter.

FestiwalDruku.pl odbędzie się 12–13 września w EXPO XXI Warszawa. Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie Festiwalu.

HD-01 ALU

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Reprograf wraz firmą X-Rite organizuje w dniach 24–25 października w Łodzi w hotelu Iness spotkanie poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy. Skierowane jest ono przede wszystkim do przedstawicieli wszystkich dziedzin branży poligraficznej: od offsetu, przez druk opakowań, aż po druk wielkoformatowy.

Październikowy numer „Świata DRUKU” jest już w drukarni, a my intensywnie pracujemy nad kolejnym wydaniem naszego magazynu, do którego współtworzenia Państwa zachęcamy. Co znajdzie się w listopadowym wydaniu?

Głównymi tematami będą: urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych, usługowe przygotowalnie form drukowych, zarządzanie barwą, standaryzacja, proofing, kontrola jakości, Web-to-Print, software, a także rozwiązania do korespondencji masowej, faktoring i leasing dla branży poligraficznej, automatyzacja procesów produkcyjnych i projektowanie opakowań klasy premium.

Intrograf Lublin, producent opakowań kartonowych i ulotek dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i FMCG, świętuje 21-lecie powstania spółki i wkracza w nowy etap rozwoju, inwestując aż 25 mln zł w nowe technologie. Z tej okazji 19 października br. odbędzie się Dzień Otwarty w fabryce Intrografu przy ul. Vetterów w Lublinie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu