Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Gięcie liter 3D FestiwaluDruku.pl

Gięcie liter 3D FestiwaluDruku.pl

HD-02 Hybrid

Firma Automatic Letter Bender zaprasza na pokazy wyginania liter 3D. Na stoisku firmy zademonstrowane zostaną możliwości nowych gietarek marki HANDON, której Automatic Letter Blender jest autoryzowanym przedstawicielem.

Automatic Letter Bender dostarcza rozwiązania przedsiębiorstwom zajmującym się produkcją liter przestrzennych, nietypowych znaków i kasetonów reklamowych. W linii produktów firmy, specjalizującej się w wyginaniu liter 3D, znalazły się dwa nowe urządzenia.

HD-01 ALU 130 marki HANDON
Giętarka z jednostronnym systemem nacinania HD-01 ALU 130, przeznaczona jest do taśm aluminiowych o grubości: 0,3–1,0 mm i maks. wysokości:133 mm. Giętarka ta wyposażona jest w głowicę gnącą, która umożliwia precyzję wyginania na dobrym poziomie. Maszyna charakteryzuje się silnikami krokowymi, nowoczesną płytą sterującą oraz stołem roboczym o elektrycznie regulowanej wysokości. Minimalny promień gięcia wynosi 15 mm. Prędkość gięcia: 3 m/1 min.

HD-02 HYBRID 160 marki HANDON
Giętarka z dwustronnym systemem nacinania HD-02 HYBRID 160, przeznaczona jest do taśm aluminiowych i ze stali nierdzewnej o grubości: 0,3–1,0 mm i maks. wysokości: 160 mm. Giętarka wyposażona jest w dwie głowice gnące oraz dwie głowice nacinające. Do jej zalet należy też: nowoczesna płyta sterująca, modułowa wymiana rolek gnących, serwonapędy, elektrycznie regulowana wysokość stołu roboczego. Minimalny promień gięcia wynosi 5 mm. Prędkość gięcia: 5 m/1 min.

W trakcie targów FestiwalDruku.pl na stoisku firmy (G10) zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami najnowszej technologii gięcia liter.

FestiwalDruku.pl odbędzie się 12–13 września w EXPO XXI Warszawa. Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie Festiwalu.

HD-01 ALU

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na stronie internetowej targów reklamy i druku RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która poprzez wirtualny spacer po halach targowych pomoże dotrzeć do dostawcy biorącego udział w tegorocznej edycji wydarzenia.

Kodak i Uteco Converting S.p.A. poinformowały o podpisaniu umowy, na bazie której stworzona przez pierwszą z wymienionych firm technologia druku cyfrowego UltraStream znajdzie powszechne zastosowanie w maszynach włoskiego producenta. Są one przeznaczone do cyfrowego wytwarzania opakowań.

18 marca br. w Pradze odbyła się konferencja prasowa firmy X-Rite, podczas której został przedstawiony nowy prezes firmy Pantone i X-Rite – Ondrej Kruk. Spotkanie było także okazją do zaprezentowania nowego rozwiązania X-Rite – automatycznego systemu kontroli druku arkuszowego o nazwie eXact AutoScan.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu