Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Grafmasz i Golton na wspólnym stoisku

Grafmasz i Golton na wspólnym stoisku

Firmy Grafmasz i Golton na wspólnym stoisku 4B10A podczas targi Rema Days zaprezentują najciekawsze rozwiązania ze swojej oferty w zakresie obróbki introligatorskiej i oprogramowania dla drukarń.

Wśród urządzeń introligatorskich znajdą się:
- najnowszy model oklejarki Fastbind – PUREVA XT (możliwość miękkiej i twardej oprawy zarówno klejem typu hotmelt, jak i PUR)
- stół do montażu twardej okładki Fastbind H32 PRO
- automatyczna bigówko-perforówka Cyklos GPM 450 Speed wyposażona dodatkowo w narzędzia umożliwiające wykonanie perforacji pod kalendarze
- półautomatyczna foliarka Matrix 370P – automatyczne wykrywanie zakładki i separacja, docisk pneumatyczny z płynną regulacją
- ręczna foliarka EL-380P.
Zostaną też przedstawione rozwiązania informatyczne:
- PrintUp – sklep internetowy z edytorami online do tworzenia fotoksiążek, fotokaledarzy, tapet, obrazów i innych fotoproduktów
- Print7 – sklep internetowy dla drukarni z konfiguratorem wydruków.
Grafmasz jest producentem krajarek poligraficznych oraz polskim dystrybutorem marek Fastbind, Renz, Morgana, Samed, Kas, Rigo, Cyklos i innych. Oprócz prezentowanych urządzeń oferta firmy Grafmasz to kilkadziesiąt innych rozwiązań do introligatorni, takich jak gilotyny elektryczne w różnych formatach, bigówki, falcerki, foliarki, lakierówki, urządzenia do oprawy miękkiej, twardej, spiralnej i szytej. W czasie targów swoją premierę będzie miał najnowszy katalog produktów zawierający wszystkie najpopularniejsze rozwiązania.
Golton to firma stworzona przez zespół ludzi działających w branży poligraficznej od kilkunastu lat. Przygotowując oprogramowanie dla drukarni i fotolabów łączy doświadczenie w produkcji systemów IT z bardzo dobrą znajomością specyfiki i potrzeb branży poligraficznej oraz rynku fotolabów. W rezultacie firma tworzy optymalne rozwiązania z naciskiem na zaawansowane sklepy internetowe (Web2Print) z edytorami online zintegrowane z procesami produkcyjnymi, zaspokajające najważniejsze potrzeby firm poligraficznych, fotolabów, małych i średnich drukarni cyfrowych, jak i dużych drukarni o szerokim spektrum technologii druku. Targi Rema Days będą doskonałą okazją do dokładnego zapoznania się z możliwościami takiego oprogramowania.
Aby spotkanie w czasie targów było jak najbardziej efektywne, firmy zachęcają do wcześniejszej rejestracji na stronie RemaDays. Każdy z klientów, którzy zarejestrują się wcześniej, otrzyma bezpłatną wejściówkę umożliwiającą darmowy wstęp na targi po jej uprzedniej rejestracji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa. Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).
Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.