Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Heidelberg Label Day w Wiesloch-Walldorf

Heidelberg Label Day w Wiesloch-Walldorf

Podobnie jak w latach ubiegłych, Heidelberg organizuje dzień otwarty poświęcony tematyce etykiet, pod nazwą Label Day. Wydarzenie odbędzie się 23 września w Print Media Center w zakładach produkcyjnych w Wiesloch-Walldorf. Goście będą mogli wziąć udział w prezentacjach „na żywo” najnowszych maszyn arkuszowych w konfiguracjach adresowanych pod kątem etykiet.

Podczas wydarzenia swoją światową premierę będzie miała maszyna Heidelberg Speedmaster XL 106-8+L LED UV z nowym zespołem FoilStar oraz odwijakiem CutStar do druku etykiet IML i zastosowaniem złocenia na zimno. Drugą prezentowaną maszyną przeznaczoną do produkcji etykiet IML (bez złocenia) będzie Heidelberg Speedmaster XL 106-8+LYYY z CutStar-em. Uzupełnieniem tych pokazów będzie proces sztancowania gotowych wydrukowanych etykiet IML ze złoceniem na maszynie Speedmaster XL 106-DD oraz oddzielanie użytków na maszynie Kawahara Blanking Separator TXR 1100.

W Print Media Center zainteresowani będą mogli obejrzeć także procesy wytwarzania etykiet do klejenia na mokro z wykorzystaniem maszyn drukujących Heidelberg Speedmaster XL 75-8-LYYL Anicolor oraz Heidelberg Speedmaster XL 106-8-P+LYYL z zespołem do złocenia na zimno FoilStar. Dodatkowo zaprezentowany zostanie system do kontroli wysoko uszlachetnionych druków Diana Eye (aplikacje hologramów, złoceń, lakierowania, tłoczenia) oraz sztanca Easymatrix 106 FC z możliwością złocenia na gorąco inline.

Organizacja dnia otwartego pozwala na swobodny dostęp do maszyn pomiędzy prezentacjami i daje możliwość porozmawiania ze specjalistami na temat szczegółów procesów technologicznych, rozbudowy modeli biznesowych, a także skonfrontowania wiedzy i doświadczenia z przedstawianymi nowymi rozwiązaniami, aplikacjami i trendami.

Dzień otwarty jest elementem Heidelberg Label Week. Drugim wydarzeniem, na które zaprasza producent, są targi Labelexpo w Brukseli (24–27 września 2019 r.). Na stoisku Heidelberg/Gallus (hala 5, B28/C31) po raz kolejny Gallus zaprezentuje szeroką gamę maszyn wąskowstęgowych do druku etykiet, wyposażonych w funkcje, które pozwalają na zwiększenie wydajności produkcji etykiet przy zachowaniu najwyższych standardów jakości oraz stabilności produkcji przy wykorzystaniu różnych technik drukarskich i uszlachetnianiu cyfrowym.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w specjalnie opracowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed potencjalnym zagrożeniem ze strony złośliwego oprogramowania.

Firma UPM Raflatac poinformowała o działaniach podjętych w celu zwiększenie mocy produkcyjnych i umocnienia pozycji na szybko rozwijającym się rynku bezpodkładowych materiałów etykietowych do zadruku termicznego. Inwestycja o wartości 13 mln euro obejmuje budowę linii powlekania dla produktów linerless w zakładzie w Nowej Wsi Wrocławskiej oraz zwiększenie zdolności do cięcia i pakowania. Nowa linia, zwiększająca możliwości wytwórcze firmy o 100 mln m2, ma zostać uruchomiona pod koniec 2021 r.

Firma Highcon ogłosiła, że po udanym wprowadzeniu spółki na giełdę w Tel Awiwie, w wyniku której zgromadziła 45 mln dolarów, dokonano kilku zmian personalnych mających na celu wzmocnienie kadry zarządzającej. Nowym prezesem zarządu Highcon został Alon Bar-Shany, mający 25-letnie doświadczenie w branży poligraficznej, w ostatnim czasie pełniący funkcję dyrektora generalnego HP Indigo. Zmiana nastąpiła także na stanowisku wiceprezesa ds. marketingu – został nim Simon Lewis, który również przeszedł z HP Indigo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.