Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Heidelberg Label Day w Wiesloch-Walldorf

Heidelberg Label Day w Wiesloch-Walldorf

Podobnie jak w latach ubiegłych, Heidelberg organizuje dzień otwarty poświęcony tematyce etykiet, pod nazwą Label Day. Wydarzenie odbędzie się 23 września w Print Media Center w zakładach produkcyjnych w Wiesloch-Walldorf. Goście będą mogli wziąć udział w prezentacjach „na żywo” najnowszych maszyn arkuszowych w konfiguracjach adresowanych pod kątem etykiet.

Podczas wydarzenia swoją światową premierę będzie miała maszyna Heidelberg Speedmaster XL 106-8+L LED UV z nowym zespołem FoilStar oraz odwijakiem CutStar do druku etykiet IML i zastosowaniem złocenia na zimno. Drugą prezentowaną maszyną przeznaczoną do produkcji etykiet IML (bez złocenia) będzie Heidelberg Speedmaster XL 106-8+LYYY z CutStar-em. Uzupełnieniem tych pokazów będzie proces sztancowania gotowych wydrukowanych etykiet IML ze złoceniem na maszynie Speedmaster XL 106-DD oraz oddzielanie użytków na maszynie Kawahara Blanking Separator TXR 1100.

W Print Media Center zainteresowani będą mogli obejrzeć także procesy wytwarzania etykiet do klejenia na mokro z wykorzystaniem maszyn drukujących Heidelberg Speedmaster XL 75-8-LYYL Anicolor oraz Heidelberg Speedmaster XL 106-8-P+LYYL z zespołem do złocenia na zimno FoilStar. Dodatkowo zaprezentowany zostanie system do kontroli wysoko uszlachetnionych druków Diana Eye (aplikacje hologramów, złoceń, lakierowania, tłoczenia) oraz sztanca Easymatrix 106 FC z możliwością złocenia na gorąco inline.

Organizacja dnia otwartego pozwala na swobodny dostęp do maszyn pomiędzy prezentacjami i daje możliwość porozmawiania ze specjalistami na temat szczegółów procesów technologicznych, rozbudowy modeli biznesowych, a także skonfrontowania wiedzy i doświadczenia z przedstawianymi nowymi rozwiązaniami, aplikacjami i trendami.

Dzień otwarty jest elementem Heidelberg Label Week. Drugim wydarzeniem, na które zaprasza producent, są targi Labelexpo w Brukseli (24–27 września 2019 r.). Na stoisku Heidelberg/Gallus (hala 5, B28/C31) po raz kolejny Gallus zaprezentuje szeroką gamę maszyn wąskowstęgowych do druku etykiet, wyposażonych w funkcje, które pozwalają na zwiększenie wydajności produkcji etykiet przy zachowaniu najwyższych standardów jakości oraz stabilności produkcji przy wykorzystaniu różnych technik drukarskich i uszlachetnianiu cyfrowym.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już dziś w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) startują targi FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C11 (hala III) oraz po ekspresową dawkę wiedzy na temat zarządzania barwą podczas dwudniowych, już 6. warsztatów z cyklu „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, które tradycyjnie poprowadzą eksperci w dziedzinie Color Managementu.
Myśląc o jesiennych spotkaniach z naszymi Czytelnikami, pragniemy przypomnieć, że tylko do 30 września br. gwarantowane są pokoje w hotelu Czarny Potok, gdzie odbędzie się 14. edycja konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” (Krynica-Zdrój, 24–25 października 2019 r.).

Jako firma innowacyjna czujemy się zobligowani do zaskakiwania zarówno klientów obecnych, jak i przyszłych, dlatego podczas Labelexpo Europe na stoisku FLEXcon (hala 4, B58) zaprezentujemy nowe rozwiązania. Będziemy prezentować znaną już Państwu linię produktową THERMLfilm Advantage, przeznaczoną do najczęściej używanych procesów drukowania (cyfrowy, konwencjonalny, TTR). Pokażemy też możliwości serii THERMLfilm Chemgard i Chemgard II, jak również lane winyle, czarne poliestry. Będzie możliwość przetestowania klejów silikonowych oraz naszych nowych klejów akrylowych i akrylowo-kauczukowych. Na stoisku znajdzie się również nasze nowe, wprowadzone na rynek wiosną tego roku rozwiązania – ultracienka (12µ), niewidoczna i odporna na plastyfikator folia do laminowania – FLEXcon® THINlam.

Targi TAROPAK. Najważniejsze Targi Opakowań w Polsce. Setki wystawców, nowości, premiery rynkowe, innowacyjne rozwiązania – to wszystko rozmieszczone w przestrzeni wystawienniczej Międzynarodowych Targów Poznańskich.
NOWOŚĆ! Konferencja i strefa e-commerce, której partnerem głównym zostało Allegro. 3 dni spotkań z wspaniałymi prelegentami. Pierwszy dzień wydarzenia (30.09) poświęcony zostanie opakowaniom w e-commerce, drugi (01.10) – logistyce i magazynowaniu, zaś trzeci (02.10) – zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu