Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Heidelberg Label Day w Wiesloch-Walldorf

Heidelberg Label Day w Wiesloch-Walldorf

Podobnie jak w latach ubiegłych, Heidelberg organizuje dzień otwarty poświęcony tematyce etykiet, pod nazwą Label Day. Wydarzenie odbędzie się 23 września w Print Media Center w zakładach produkcyjnych w Wiesloch-Walldorf. Goście będą mogli wziąć udział w prezentacjach „na żywo” najnowszych maszyn arkuszowych w konfiguracjach adresowanych pod kątem etykiet.

Podczas wydarzenia swoją światową premierę będzie miała maszyna Heidelberg Speedmaster XL 106-8+L LED UV z nowym zespołem FoilStar oraz odwijakiem CutStar do druku etykiet IML i zastosowaniem złocenia na zimno. Drugą prezentowaną maszyną przeznaczoną do produkcji etykiet IML (bez złocenia) będzie Heidelberg Speedmaster XL 106-8+LYYY z CutStar-em. Uzupełnieniem tych pokazów będzie proces sztancowania gotowych wydrukowanych etykiet IML ze złoceniem na maszynie Speedmaster XL 106-DD oraz oddzielanie użytków na maszynie Kawahara Blanking Separator TXR 1100.

W Print Media Center zainteresowani będą mogli obejrzeć także procesy wytwarzania etykiet do klejenia na mokro z wykorzystaniem maszyn drukujących Heidelberg Speedmaster XL 75-8-LYYL Anicolor oraz Heidelberg Speedmaster XL 106-8-P+LYYL z zespołem do złocenia na zimno FoilStar. Dodatkowo zaprezentowany zostanie system do kontroli wysoko uszlachetnionych druków Diana Eye (aplikacje hologramów, złoceń, lakierowania, tłoczenia) oraz sztanca Easymatrix 106 FC z możliwością złocenia na gorąco inline.

Organizacja dnia otwartego pozwala na swobodny dostęp do maszyn pomiędzy prezentacjami i daje możliwość porozmawiania ze specjalistami na temat szczegółów procesów technologicznych, rozbudowy modeli biznesowych, a także skonfrontowania wiedzy i doświadczenia z przedstawianymi nowymi rozwiązaniami, aplikacjami i trendami.

Dzień otwarty jest elementem Heidelberg Label Week. Drugim wydarzeniem, na które zaprasza producent, są targi Labelexpo w Brukseli (24–27 września 2019 r.). Na stoisku Heidelberg/Gallus (hala 5, B28/C31) po raz kolejny Gallus zaprezentuje szeroką gamę maszyn wąskowstęgowych do druku etykiet, wyposażonych w funkcje, które pozwalają na zwiększenie wydajności produkcji etykiet przy zachowaniu najwyższych standardów jakości oraz stabilności produkcji przy wykorzystaniu różnych technik drukarskich i uszlachetnianiu cyfrowym.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Niektórzy uważają, że lato jest miłym wstępem do pięknej jesieni… Rozpoczęliśmy już przygotowania do wrześniowego wydania „Świata DRUKU”, w którym skupimy się na następującej tematyce: rozwój technologii fleksograficznej – szeroka i wąska wstęga; opakowania na żywność – produkcja i techniki zadrukowywania opakowań i etykiet; pakowanie; druk UV; technologie poligraficzne dla przemysłu (m.in. druk 3D, druk na ceramice, tworzywach sztucznych, drukowana elektronika).
W numerze znajdą się również zapowiedzi targów InPrint i viscom Italy w Mediolanie, na których to wydanie naszego magazynu będzie dystrybuowane. Znajdziecie je Państwo także na targach Polagra Food w Poznaniu, oraz na 15. konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, organizowanej przez nasze wydawnictwo w ramach Akademii Wiedzy w dniach 22–23 października br.

Zapraszamy na tegoroczne warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku” w dniach 9–10 września br. podczas FestiwaluDruku.pl. Nasi eksperci CM – Krzysztof Pawluk (Technical Sales Specialist, EFI) i Grzegorz Mencfel (Business Account Manager Commercial & Industrial Printing, Epson Europe, Oddział w Polsce) – odpowiedzą na trudne pytania i opowiedzą o tym, co aktualnie może ułatwić Państwu pracę.
Przypominamy również, że nadal przyjmujemy zgłoszenia udziału w IX konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 24–25 września 2020 r. w hotelu „Rancho Pod Bocianem”, ul. Nadarzyńska 15, w Przypkach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i programem wydarzenia. Podczas tego dorocznego spotkania ekspertów z branży tektury falistej gwarantujemy wymianę doświadczeń i odpowiedzi na trudne pytania, integrację w otoczeniu natury, dla chętnych konkurs gry w minigolfa lub piłkę siatkową oraz – przede wszystkim – bogaty program merytoryczny.

W firmie Essentra Packaging z Lublina, należącej do międzynarodowej grupy Essentra, pracuje od pewnego czasu nowa, 17-calowa maszyna fleksograficzna FA-17 marki Nilpeter. Urządzenie, wyposażone w liczne opcje i funkcje automatyzujące oraz usprawniające proces drukowania, znacząco zwiększyło potencjał produkcyjny tego przedsiębiorstwa pod względem realizowanej tu produkcji etykietowej. W tym obszarze odbiorcami Essentra Packaging są przede wszystkim światowe marki z segmentu produktów kosmetycznych oraz farmaceutycznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.