Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Heidelberg na EcoPrint w Berlinie

Heidelberg na EcoPrint w Berlinie

W dniach 26–27 września br. podczas pierwszych targów poświęconych środowisku naturalnemu EcoPrint w Berlinie Heidelberg przedstawi produkcję poligraficzną przyjazną środowisku (stoisko 3-330, hala 3). Zrównoważony rozwój jest kluczową cechą związaną z rozwiązaniami Heidelberga, podobnie jak przyjazny środowisku proces produkcji i efektywne energetycznie maszyny drukujące.

Poprzez zmniejszanie ilości makulatury oraz innych odpadów, zużycia energii i różnych emisji do minimum Heidelberg umożliwia drukarniom produkcję efektywną kosztowo oraz zgodną z zasadami poszanowania środowiska naturalnego. „Myśl ekonomicznie, drukuj ekologicznie” to hasło znajdujące odzwierciedlenie we wszystkich rozwiązaniach Heidelberga.
Wiele z innowacji Heidelberga pokazanych podczas targów drupa 2012 powstało z myślą o uczynieniu drukarń bardziej „zielonymi”. Heidelberg chce wykorzystać szansę zaoferowaną przez wystawę EcoPrint i w ramach tego tematu przedstawić zainteresowanym wszelkie informacje, jakich oczekują w tym zakresie.
„Większość drukarń staje obecnie przed coraz bardziej rosnącymi wymaganiami ze strony swoich klientów w zakresie produkcji zgodnej z zasadami ekologii, w związku z czym jest coraz więcej informacji, z którymi muszą się oni zapoznać. EcoPrint jest kolejną okazją, aby promować ekologię i przedstawiać, jak może ona iść w parze z efektywnością kosztową. Przede wszystkim chcemy rozmawiać z drukarzami i odbiorcami końcowymi, a nasi eksperci będą do dyspozycji, gotowi przekazać niezbędne informacje pozwalające na zbudowanie właściwego modelu zrównoważonego drukowania” – mówi Harald Woerner, specjalista ds. zrównoważonego rozwoju w firmie Heidelberg.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Szanowni Państwo – drodzy Prenumeratorzy!
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że wyjątkowo w tym roku zamiast osobnych numerów majowego i czerwcowego naszego miesięcznika „Świat DRUKU” otrzymają Państwo połączone wydanie, które trafi do Państwa rąk w 25. tygodniu roku. Wszystkich Państwa, którzy czekają na nasze czasopismo i spodziewali się je otrzymać w bieżącym tygodniu, serdecznie przepraszamy za tę zmianę!
Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i przygotowywane łączone wydanie, z podwójną objętością interesujących artykułów i specjalnie uszlachetnioną okładką, wynagrodzi Państwu ten dłuższy czas oczekiwania na lekturę naszego miesięcznika.

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie jako pierwsza firma opakowaniowa w Polsce (a także pierwsze w naszej części Europy) wdrożyły w swoim parku maszynowym cyfrową linię produkcyjną złożoną z drukującej maszyny HP Indigo 30000 oraz urządzenia do uszlachetniania – Scodix Ultra 202. Dzięki tej inwestycji CZK mogą realizować uszlachetnione i spersonalizowane opakowania premium najwyższej klasy w nakładach już od jednej sztuki. Taka linia umożliwia również druk materiałów z tektury litej, w tym metalizowanej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.