Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Heidelberg na drupa 2012

Heidelberg na drupa 2012

Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) zaprezentuje na targach drupa 2012 (3–16 maja, Düsseldorf), swoją nową ofertę produktów i usług w hali 1. Firma skoncentruje swoją obecność na targach na rozbudowanym portfolio najnowocześniejszych technologii i usług pod hasłem „Discover HEI”. Przedstawi rozwiązania, które umożliwią drukarniom i introligatorniom sprostanie bieżącym wymaganiom rynku.

„Targi drupa 2012 odbędą się w wyjątkowym czasie, ponieważ przemysł poligraficzny znajduje się w okresie zmian. Właśnie na tych targach, jako godny zaufania partner, zaoferujemy cenne wskazówki i zaprezentujemy odpowiednie rozwiązania – mówi Barnhard Schreier, prezes zarządu Heidelberga. – Zaufanie i niezawodność są obecnie najważniejsze dla naszych klientów. Dlatego też naszymi innowacjami odpowiadamy na pytania naszych klientów, które wykraczają daleko poza aspekty czysto techniczne, na przykład: jakie modele biznesowe opłacają się w dłuższym okresie? Jakie nowe idee i strategie pozwolą w przyszłości zarabiać pieniądze firmom poligraficznym czy przemysłowi poligraficznemu? Heidelberg podczas targów drupa 2012 przedstawi najlepsze rozwiązania dla drukarni akcydensowych jak i opakowaniowych".
Proces zmian napędzany przez cyfryzację zarówno w zakresie produkcji, jak również w zachowaniach konsumentów w stosunku do mediów reklamowych, stawia branżę poligraficzną przed wielkim wyzwaniem. Wpływy aktualnego kryzysu gospodarczego i finansowego utrudniają dodatkowo warunki na rynku. Nawet jeśli wolumen produkcji poligraficznej jest na stałym poziomie, poszczególne segmenty rynku rozwijają się w różny sposób. W kontekście strukturalnych zmian na rynku mediów i komunikacji można zaobserwować z jednej strony, że na przykład rynek gazet i czasopism na rynkach zachodnich ponosi znaczne straty, z drugiej natomiast na rynkach opakowań, małych nakładów, druku na żądanie oraz produkcji web-to-print oczekiwane są duże wzrosty. Ponadto rośnie produkcja poligraficzna w krajach rozwijających się. Heidelberg przywiązując wagę do różnego tempa rozwoju poszczególnych rynków lokalnych, a także poszczególnych segmentów rynku poligraficznego zaprezentuje na targach drupa 2012 własną ofertę ze szczególnym uwzględnieniem najważniejszych trendów rynkowych w branży.
"Widzimy targi drupa jako szansę dla naszej branży, aby dobrze przygotować się na wyzwania przyszłości. Naszym zadaniem będzie zatem pokazanie klientom, że zarówno obecnie jak również w przyszłości jest miejsce na komunikację za pomocą mediów drukowanych – wyjaśnia mówi Schreier. – Są możliwości wzrostu, ale ten wzrost nie weźmie się znikąd, ponieważ otoczenie coraz bardziej się fragmentaryzuje, zarówno regionalnie i globalnie jak również w istniejących już segmentach. Ten, kto w przyszłości chce zaoferować swoim klientom więcej, potrzebuje przede wszystkim zoptymalizowanych procesów zarządzania oraz innowacyjnego modelu biznesowego. Heidelberg, jako globalny i rynkowy lider sprosta temu zadaniu".

Heidelberg zaprezentuje na targach w Duesseldorfie swoją ofertę, która obejmuje aktualne trendy w całej branży. Dzięki temu Heidelberg umożliwi klientom uchwycenie obecnych trendów rynkowych i zastosowanie ich we własnych firmach dla osiągnięcia najlepszych rezultatów. Prezentacja na targach będzie się skupiała przed wszystkim na wydajnej, oszczędnej i zoptymalizowanej produkcji, drukowaniu ekologicznym, Web to Print, drukowaniu na żądanie, wyróżnianiu się poprzez uszlachetnianie, przyszłości w drukowaniu opakowań oraz przewadze dzięki najnowszej wiedzy. Pod wspólnym hasłem „Discover HEI” Heidelberg przedstawi rozwiązania w odpowiedzi na różne trendy rynkowe: HEI Productivity – wydajna, oszczędna i zoptymalizowana produkcja, HEI Eco – drukowanie ekologiczne, HEI Integration – Web to Print, HEI Flexibility – drukowanie na żądanie, HEI Emotions – wyróżnianie się poprzez uszlachetnianie, HEI End – drukowanie opakowań oraz HEI School – przewaga dzięki najnowszej wiedzy.

Podczas targów drupa 2012 firma Heidelberg zaoferuje swoim klientom nową ofertę w zakresie usług, materiałów eksploatacyjnych oraz doradztwa – m.in. nowe umowy serwisowe, rozszerzone funkcje systemu Prinect, a także przyjazne środowisku materiały eksploatacyjne pod nazwą Heidelberg Saphira Eco.
Po raz pierwszy w czasie targów pokazana zostanie maszyna Speedmaster XL 105 z odwracaniem, która drukuje dwustronnie w jednym przelocie z prędkością 18.000 ark./godz.

Heidelberg zaprezentuje w hali 1 swoją ofertę w formie kompletnego workflow dla drukarni akcydensowych oraz drukarni opakowaniowych. W centrum hali będzie specjalny obszar poświęcony usługom technicznym, materiałom eksploatacyjnym, a także usługom zwiększającym wydajność. Partnerzy firmy Heidelberg, jak np. Polar-Mohr będą prezentować własne rozwiązania w hali 2.

Więcej informacji nt. udziału firmy Heidelberg w targach drupa 2012 znajduje się na stronie internetowej www.drupa.heidelberg.com

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dniach 26–28 maja 2021 r. na terenie Ptak Warsaw Expo odbędą się dwie imprezy wystawiennicze: Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack oraz Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych – Food Tech Expo. Wydarzenia zrzeszające branżę opakowań oraz producentów żywności będą okazją do poznania szerokiej gamy firm, których oferty i usługi mogą pomóc w zapewnieniu różnokierunkowego, a przy tym kompleksowego rozwoju przedsiębiorstwa.

Firma Roland DG zaprezentowała dwa nowe rozwiązania obsługujące szerszy zakres materiałów: serię ploterów drukująco-tnących UV VersaUV LEC2 typu roll-to-roll i plotery płaskie UV VersaUV LEC2 z serii S. Jak podkreśla producent, nowe modele oferują optymalną jakość druku i szerszy zakres zastosowań. Wszystkie modele są już dostępne w całym regionie EMEA.

Zmiany właścicielskie, modyfikacja portfolio, przejęcie kompleksowej obsługi rynku niemieckiego, nowe inwestycje sprzętowe, kolejne wdrożenia i pozyskani klienci z Polski oraz z zagranicy – to najkrótsze podsumowanie działalności polskiego oddziału API Foilmakers w minionym roku.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.