Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / IX Targi Ciekawej Książki w Łodzi

IX Targi Ciekawej Książki w Łodzi

W dniach 22–24 listopada br. w łódzkiej Hali Expo przy ul. Politechniki 4 odbędzie się dziewiąta już edycja wydarzenia poświęconego branży wydawniczo-księgarskiej, odbywającego się pod nazwą Targi Ciekawej Książki. W tym roku jego hasło przewodnie brzmi: „Tak pisać, by słowom było ciasno, a myślom przestronnie”. Targi Ciekawej Książki są strefą promocji dobrej książki, wymiany myśli, poglądów i dyskusji, miejscem spotkań literackich ze znanymi autorami i ludźmi kultury, a także popularyzowanie czytelnictwa, również wśród dzieci. Dla miłośników czytania nie zabraknie nowości wydawniczych w promocyjnych cenach. "Świat DRUKU" jest patronem medialnym wydarzenia.

W czasie wydarzenia zostaną zaprezentowane nowości z rynku księgarskiego, wśród wystawców znajdą się polscy i zagraniczni wydawcy, hurtownie książek, księgarnie, instytucje kultury, stowarzyszenia związane z rynkiem książki w Polsce, drukarnie oraz dystrybutorzy mediów elektronicznych. Na stoiskach goście będą mogli zakupić interesujące tytuły, nie zabraknie także spotkań autorskich. Dla dzieci i młodzieży przygotowano bogaty program warsztatów połączonych z akcentami artystycznymi. Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników i fanów gier planszowych nawiązujących do 125. Rocznicy urodzin Juliana Tuwima. Organizatorzy zaplanowali również strefę bookcrossingu, w której będzie można bezpłatnie wypożyczyć lub zostawić książkę dla innych.

W tym roku równolegle z Targami Ciekawej Książki odbędą się Targi Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne na stronie www.salonciekawejksiazki.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Trwają przygotowania do przyszłorocznej, drugiej edycji targów PCI Days 2020, które odbędą się 4 i 5 czerwca 2020 r. w Global EXPO w Warszawie przy ul. Modlińskiej 6D. Jest to jedyna w Polsce impreza targowa skierowana do producentów, dostawców i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej. W gronie wystawców nie zabraknie firm, które mają w swojej ofercie maszyny do produkcji, surowce, opakowania, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT.

Prognozując trendy na 2020 r., Xerox ogłosił, że w przyszłym roku królować będzie kolor bezbarwny. Uzasadniając ten wybór, Beatriz Custode, Colour Customisation & Engineering Services w firmie Xerox, powiedział: „Może on wzmocnić kolor, rozjaśnić go, czasami może sprawić, że kolor będzie bardziej nasycony”. Technologia druku Xerox – taka jak iGen 5 Press, Iridesse Production Press i nowy PrimeLink C9065/C9070 – pozwala twórcom używać przezroczystego toneru w swoich projektach równie łatwo, jak w przypadku innych kolorów.

Rozpoczęła się rejestracja zwiedzających na 16. edycję Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020 (12–14 lutego 2020 r.). Organizator wydarzenia zachęca do skorzystania ze strony internetowej, gdzie już uruchomiony został formularz rejestracji zaproszeń. Jak to działa?

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu