Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Igepa na Targach Książki w Krakowie

Igepa na Targach Książki w Krakowie

W drugim dniu krakowskich Targów Książki, Igepa Polska wzięła udział w panelu towarzyszącym targom pt „... i BOOK stworzył KRAKÓW, czyli jak powstają WIELKIE książki w Małopolsce" i zaprezentowała swoją ofertę papierów publikacyjnych. Prezentację poprowadzili: Anna Bielecka, menadżer ds. rozwoju rynku, oraz Marek Pakosz, dyrektor sprzedaży działu poligrafia Igepa Polska. Spotkanie przebiegało pod hasłem „iBOOK – papier na lekkie lektury”, gdyż nazwa sztandarowego papieru książkowego z oferty Igepy – iBOOK – okazała się zbieżna z nazwą całego panelu.

Igepa Polska jest nowym dystrybutorem w zakresie papierów publikacyjnych. Produkty te znalazły się w jej ofercie od maja tego roku. Są to zarówno papiery niepowlekane: iBOOK extra, iBOOK 60 gsm, iBOOK 70 gsm, jak i powlekane: HighSpeed matt, HighSpeed gloss, HighSpeed volume. Anna Bielecka podkreśliła fakt, że jako nowy dystrybutor w branży wydawniczej Igepa stwarza nowe możliwości dla drukarń i wydawnictw, daje im korzystną alternatywę, wybór z szerszego spektrum produktów. Jednocześnie Igepa Polska czerpie z wieloletnich doświadczeń w zakresie dystrybucji innego typu papierów, co daje klientom pewność właściwej obsługi i jakości. Igepa łączy więc nowości z doświadczeniem.
Anna Bielecka omówiła również poszczególne papiery książkowe z oferty firmy i ich główne właściwości, a także przybliżyła najbliższe plany firmy Igepa związane z rynkiem papierów książkowych. W zakresie papierów niepowlekanych jest to wprowadzenie do oferty papierów niskogramaturowych oraz specjalnych, a w zakresie powlekanych – papierów z wysokim volumenem oraz specjalnych.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.