Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / InPrint i Viscom w tym roku razem

InPrint i Viscom w tym roku razem

Jak poinformował organizator targów InPrint, tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się razem z targami Viscom Italia w terminie 22–24 października br. w przestrzeniach wystawienniczych Fiera Milano. Firma Mack Brooks Exhibitions uznała, że połączenie międzynarodowego wydarzenia poświęconego rozwiązaniom niezbędnym dla całego łańcucha dostaw technologii druku do produkcji przemysłowej z jedną z najważniejszych międzynarodowych imprez komunikacji wizualnej zapewni odwiedzającym wiele dodatkowych możliwości biznesowych i będzie wartościową platformą dla innowacji druku przemysłowego.

InPrint to wystawa goszcząca na przemian w Monachium i Mediolanie, koncentrująca się na technologii druku przemysłowego, podczas której swoją ofertę prezentują producenci maszyn i systemów drukujących, farb drukarskich i komponentów, dostawcy sprzętu do przetwarzania i wykańczania oraz twórcy oprogramowania. Targi te przyciągają zatem firmy zajmujące się m.in. dekoracyjnym wykończeniem płytek ceramicznych, podłóg, dekoracją elementów wyposażenia wnętrz, mebli, funkcjonalnym drukiem na komponentach motoryzacyjnych, drukowaną elektroniką, personalizacją towarów konsumpcyjnych, tekstyliami, modą i akcesoriami, a także rozwiązaniami opakowaniowymi dla przemysłu spożywczego, medycznego i kosmetycznego.

W tym roku włoska edycja targów InPrint Milan po raz pierwszy będzie dzielić jedną z hal wystawowych z wydarzeniem Viscom Italia. Targi te, poświęcone innowacjom technologicznym oraz sposobom ich efektywnego wykorzystywania w działaniach marketingowych, przyciągają co roku ponad 20 tys. dostawców usług poligraficznych specjalizujących się w komunikacji wizualnej i projektowaniu (m.in. w tworzeniu znaków, drukach wielkoformatowych, projektach graficznych i aplikacjach druku cyfrowego z sektorów przemysłu takich jak komunikacja wizualna do dekoracji wnętrz, od projektowania po modę, od sprzedaży detalicznej po całe sektory produkcyjne).

Jak zapewnia organizator, dzięki połączeniu z Viscom Italia wystawcy InPrint zyskają dostęp do jeszcze szerszego grona potencjalnych odwiedzających: „Połączenie w jednym miejscu i jednym czasie dwóch wydarzeń związanych z technologią druku daje ogromne możliwości w czasie, gdy przedsiębiorcy starają się poznawać cyfrowy świat i wdrażać nowe rozwiązania w swoich zakładach. Sektor technologii druku wciąż ewoluuje, oferuje nowe produkty, usługi i kanały, a jego użytkownicy są ciekawi wszystkich nowinek” – mówi Nicola Hamann, dyrektor zarządzająca Mack Brooks Exhibitions, która zapewnia jednocześnie, że połączona formuła obu wydarzeń będzie zawierać także bogaty program konferencji i wydarzeń

Uruchomiono nową stronę internetową wydarzenia, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje o obu wydarzeniach i zarejestrować swoje uczestnictwo.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Szanowni Państwo – drodzy Prenumeratorzy!
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że wyjątkowo w tym roku zamiast osobnych numerów majowego i czerwcowego naszego miesięcznika „Świat DRUKU” otrzymają Państwo połączone wydanie, które trafi do Państwa rąk w 25. tygodniu roku. Wszystkich Państwa, którzy czekają na nasze czasopismo i spodziewali się je otrzymać w bieżącym tygodniu, serdecznie przepraszamy za tę zmianę!
Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i przygotowywane łączone wydanie, z podwójną objętością interesujących artykułów i specjalnie uszlachetnioną okładką, wynagrodzi Państwu ten dłuższy czas oczekiwania na lekturę naszego miesięcznika.

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie jako pierwsza firma opakowaniowa w Polsce (a także pierwsze w naszej części Europy) wdrożyły w swoim parku maszynowym cyfrową linię produkcyjną złożoną z drukującej maszyny HP Indigo 30000 oraz urządzenia do uszlachetniania – Scodix Ultra 202. Dzięki tej inwestycji CZK mogą realizować uszlachetnione i spersonalizowane opakowania premium najwyższej klasy w nakładach już od jednej sztuki. Taka linia umożliwia również druk materiałów z tektury litej, w tym metalizowanej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.