Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Innowacja jest kluczem. Seminarium techniczne FINAT

Innowacja jest kluczem. Seminarium techniczne FINAT

W dniach 4–6 marca 2020 r. w Barcelonie odbędzie się kolejna edycja seminarium technicznego, organizowanego przez stowarzyszenie przedstawicieli branży etykiet samoprzylepnych FINAT. Głównym celem odbywającego się co dwa lata wydarzenia jest wskazanie firmom produkującym etykiety, jakie wartości dodane, podnoszące rentowność firmy, oferują nowe technologie z zakresu nie tylko samej produkcji, ale też organizacji łańcucha dostaw, działania całego przedsiębiorstwa i obsługi klienta.

Spotkanie to jest skierowane do całej społeczności technicznej europejskiego sektora etykietowego – od pracowników działów badań i rozwoju lub produkcji, po dyrektorów technicznych i kadrę kierowniczą. Tegoroczny program zawiera szeroką gamę tematów dotyczących codziennych problemów, które napotykają w swej pracy specjaliści każdego szczebla, a także kluczowych trendów kształtujących rynek. Na czoło wysuwa się tu pytanie, jaką technologię wybrać: cyfrową, fleksograficzną czy hybrydową? Pierwszego dnia seminarium eksperci branżowi skoncentrują się na porównaniu ich wad i zalet oraz omówią obecne i przyszłe wyzwania w zakresie druku flekso, automatyzacji cyfrowej, rozwiązań hybrydowych, a także nowoczesnych atramentów i uszlachetniania. W równoległej sesji poruszane będą tematy dotyczące regulacji prawnych oraz zrównoważonego rozwoju – szczególnie będzie mowa o materiałach do produkcji etykiet i opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością, a także o rozwiązaniach dla tego sektora zgodnych z trendem dbania o środowisko. Druga część tej sesji skoncentruje się na klejach dla branży etykietowej – będzie mowa o technologii, przyczepności i metodologii powlekania, a także o innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązaniach. Trzecia sesja skupi się na kwestiach ekonomicznych, czyli przede wszystkim porównaniu technologii oraz na przedstawieniu nowych modeli produkcyjnych i biznesowych dla firm z branży. Drugiego dnia seminarium dominować będzie temat innowacji. Zaprezentowane zostaną konkretne rozwiązania – systemy, maszyny i materiały.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.finat.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drugie w tym roku wydanie naszego magazynu przygotowujemy z myślą o organizowanej przez nas w ramach Akademii Wiedzy 3. edycji konferencji Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, która odbędzie się 3 marca br. w Nadarzynie. Z tym wydaniem pojawimy się także na targach Warsaw Pack (Nadarzyn, 03–05.03) oraz Film Video Foto (Łódź, 02–04.04 br.).
O czym będziemy pisać?

Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci dr. inż. Krzysztofa Stępnia – wieloletniego wykładowcy Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej, przyjaciela „Świata DRUKU”.

Rodzinie i współpracownikom Zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Zespół „Świata DRUKU”

Pogrzeb odbędzie się 3 lutego br. (poniedziałek) o godz. 12.30 na cmentarzu Zarzew przy ul. Lodowej 78 w Łodzi.

Firma Electronics For Imaging wprowadza na rynek nową linię drukarek atramentowych typu roll-to-roll – modele VUTEk D3r i D5r LED. Bazują one na sprawdzonych rozwiązaniach drukarek EFI VUTEk 3r+ i 5r+. Symbol „D” w nazwie nowych drukarek odnosi się do słowa „Design” i oznacza, że w nowych maszynach do zaawansowanych możliwości ich poprzedniczek dodano funkcje oferujące nowe możliwości profesjonalistom działającym na polu reklamy i grafiki.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.