Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Innowacje i kreacje – targi Paperworld 2020

Innowacje i kreacje – targi Paperworld 2020

W dniach 25–28 stycznia 2020 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Frankfurt odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów Paperworld, poświęconych nowinkom z branży papierniczo-biurowo-szkolnej. Swoje produkty prezentują tam zarówno firmy oferujące materiały i gadżety papiernicze, jak i firmy mające w swym portfolio urządzenia i usługi do ich produkcji (przygotowanie projektów, druk i obróbka po druku). Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszyć będą targi Creativeworld (skierowane do artystów i hobbystów) i Christmasworld (skupiające się na tematyce ozdób świątecznych i okolicznościowych). Do Frankfurtu co roku ściągają tysiące uczestników z całego świata.

Organizatorzy targów Paperworld stawiają sobie dwa podstawowe cele. Jednym z nich jest zorientowane na rynek, tak by była to interesująca przestrzeń dla biznesu, zapewniająca udany początek sezonu dla handlu i przemysłu. Co za tym idzie – targi mają być innowacyjne i prezentować trendy zarówno w zakresie materiałów papierniczych i artykułów piśmiennych do użytku prywatnego, jak i do wyposażenia nowoczesnego biura. „Tym, co wyróżnia naszą wystawę, jest wyjątkowa mieszanka znanych producentów i nowych uczestników rynku. Możemy się też pochwalić imponującym międzynarodowym profilem – około 80 proc. wystawców na targach stanowią wystawcy z zagranicy. Równie ważny jest bogaty i różnorodny program towarzyszący, stanowiący inspirację i bodziec dla handlu, mam tu na myśli np. pokazywanie trendów w zakresie projektowania witryn sklepowych” – mówi Michael Reichhold, dyrektor Paperworld.

Oferta targów obejmuje szeroki zakres produktów i usług, dzięki czemu nabywcy ze wszystkich poziomów sprzedaży i dystrybucji (handlowcy hurtowi i detaliczni, spedytorzy, firmy handlowe, także działające w systemie wysyłkowym), znajdują tam potrzebne im rozwiązania oraz nowinki przyciągające uwagę klientów. Hale Messe Frankfurt podzielone są na sektory tematyczne, gdzie odwiedzający mogą znaleźć urządzenia biurowe, przybory do pisania i papiery biurowe, pomoce organizacyjne i do prezentacji, przybory szkolne, materiały eksploatacyjne do drukarek wraz z powiązanymi komponentami, sprzętem i oprogramowaniem, i inne.

Oprócz oferty wystawienniczej planowane są strefy inspiracji, poświęcone różnym zakresom tematycznym – wśród nich Future Office (pokazuje inteligentne rozwiązania dla biura, łączące świat cyfrowy i analogowy), strefa Paperworld Trends (prezentująca trendy na sezon 2020/21, łączące nowoczesne środowisko pracy z modnym stylem życia oraz personalizacją przestrzeni poprzez wykorzystanie kolorów, mebli, dodatków czy materiałów biurowych), czy obszar Mr Books & Mrs Paper (skierowany do księgarzy i sprzedawców detalicznych, którzy chcą skutecznie łączyć w swoim punkcie sprzedaży książki i różnego rodzaju artykuły papiernicze).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Trioplast Nyborg inwestuje w wielkoformatową maszynę fleksograficzną Evo XG 8 LR, przeznaczoną do zadruku folii polietylenowych o maksymalnej długości zadruku 1.400 mm oraz maksymalnej szerokości 1.650 mm. Ta przeznaczona do produkcji dużych nakładów opakowań przemysłowych maszyna ma rozpocząć pracę w drugim kwartale 2021 r.

Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała o mianowaniu Takahiro Hirakiego na stanowisko dyrektora zarządzającego. W tej roli zastąpił Yuji Ikedę.

Firma Trotec, jak co roku, zapowiada swoją obecność na 12. edycji targów FestiwalDruku.pl, która odbędzie się już w dniach 9–10 września br. w Expo XXI Warszawa. Na stoisku firmy będzie można przetestować wybrane systemy laserowe i porozmawiać o materiałach grawerskich, oraz – przede wszystkim – zapoznać się z ofertą firmy, w tym z nowościami.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.