Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Jubileuszowa, 10. edycja FestiwaluDruku.pl

Jubileuszowa, 10. edycja FestiwaluDruku.pl

Choć to dopiero za pół roku, już warto rezerwować sobie czas na wrzesień. Odbędzie się wtedy wyjątkowa, 10. już edycja największych w drugiej połowie roku targów reklamy i poligrafii. Ostatnie lata pokazały dynamiczny rozwój imprezy: ubiegłoroczna odsłona zgromadziła 250 wystawców, a liczba odwiedzających wzrosła o 20% w stosunku do poprzedniej edycji. Targom towarzyszyły liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe. Nie inaczej będzie w tym roku.

10. edycja targów reklamy i poligrafii reklamowej ponownie będzie podzielona na dwa sektory branżowe: dostawcy mediów i maszyn oraz reklama & marketing. Jak podkreśla organizator, ta segmentacja sprawdziła się doskonale i spełniła oczekiwania zarówno wystawców, jak i odwiedzających targi.

„Z roku na rok widzimy coraz większe zainteresowanie naszymi targami. Coraz szybciej znikają też wolne powierzchnie, w szczególności w sektorze przeznaczonym dla szeroko pojętej poligrafii reklamowej. Wystawcy z zeszłego roku potwierdzili obecność na tegorocznej edycji. Cieszą nas pozytywne opinie i lojalność naszych stałych wystawców, a także duże zainteresowanie kolejnymi, debiutującymi firmami na targach” - mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine, organizatora Festiwalu.

Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali ponownie różnorodne wydarzenia towarzyszące: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe. Jak co roku, podczas targów odbędzie się kolejna edycja warsztatów Mini--Akademia Zarządzania Barwą – Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku, organizowana przez „Świat DRUKU” we współpracy z organizatorem targów. Kolejny raz odbędzie się także konkurs o Złoty Medal Festiwalu – na najbardziej innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowanie prezentowane na targach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy oklejania samochodów – Car Wrapping Show, warsztaty druku na tekstyliach czy premierowe pokazy urządzeń. Harmonogram wydarzeń dodatkowych jest jeszcze w fazie przygotowania. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja „Raportu dostawców mediów i maszyn” - największej publikacji o rynku poligrafii reklamowej oraz opakowań i druku etykiet. FestiwalDruku.pl odbędzie się w EXPO XXI w Warszawie w dniach 12–13 września 2018 roku. Więcej informacji na stronie www.festiwaldruku.pl.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nadszedł czas na kolejną edycję katalogu „Poligrafia na polskim rynku”, którego publikację z wielką przyjemnością anonsujemy na sierpień br. Podczas ostatnich dwóch lat wiele w branży się działo, część z Państwa firm zmieniła swe adresy, może nawet nazwy, lub portfolio swych produktów i usług. Dlatego, tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, postawiliśmy przed sobą zadanie aktualizacji i wydania nowej edycji katalogu, co – mamy nadzieję – uczynimy wspólnie.
Mamy nadzieję, że przedstawiona poniżej oferta pozwoli wszystkim z Państwa wybrać najlepszą formę prezentacji na łamach tego wydawnictwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i prosimy o przesyłanie materiałów do katalogu najpóźniej do 12 lipca 2019 r.

Drodzy Czytelnicy, było nam niezwykle miło gościć tak liczne i zaangażowane grono w 8. edycji konferencji poświęconej tekturze falistej. Pokazuje to, że tematyka dotycząca tego wdzięcznego materiału jest Państwu bliska i rodzi żywe zainteresowanie. Mamy nadzieję, że spotkanie spełniło oczekiwania wszystkich uczestników i miło spędziliście Państwo z nami czas w Ciechocinku.
Relacja z konferencji ukaże się we wrześniowym wydaniu „Świata DRUKU” – już dzisiaj zapraszamy Państwa do lektury!

Za okrągły rok, w dniach 16–26 czerwca 2020 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Düsseldorf odbędzie się kolejna edycja targów drupa, uważanych za najważniejszą imprezę w zakresie poligrafii i crossmediów. Jak informują organizatorzy, na 12 miesięcy przed wydarzeniem już 1800 wystawców z ponad 50 krajów zadeklarowało swój udział w nim, co oznacza wynik lepszy niż przy poprzedniej edycji targów w 2016 r. Mimo że branża poligraficzna rozwija się niezwykle dynamicznie, niezmiennie silna pozostaje pozycja targów, które od lat stanowią kluczowy punkt w kalendarzu całej branży.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu