Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Jubileuszowa, 10. edycja FestiwaluDruku.pl

Jubileuszowa, 10. edycja FestiwaluDruku.pl

Choć to dopiero za pół roku, już warto rezerwować sobie czas na wrzesień. Odbędzie się wtedy wyjątkowa, 10. już edycja największych w drugiej połowie roku targów reklamy i poligrafii. Ostatnie lata pokazały dynamiczny rozwój imprezy: ubiegłoroczna odsłona zgromadziła 250 wystawców, a liczba odwiedzających wzrosła o 20% w stosunku do poprzedniej edycji. Targom towarzyszyły liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe. Nie inaczej będzie w tym roku.

10. edycja targów reklamy i poligrafii reklamowej ponownie będzie podzielona na dwa sektory branżowe: dostawcy mediów i maszyn oraz reklama & marketing. Jak podkreśla organizator, ta segmentacja sprawdziła się doskonale i spełniła oczekiwania zarówno wystawców, jak i odwiedzających targi.

„Z roku na rok widzimy coraz większe zainteresowanie naszymi targami. Coraz szybciej znikają też wolne powierzchnie, w szczególności w sektorze przeznaczonym dla szeroko pojętej poligrafii reklamowej. Wystawcy z zeszłego roku potwierdzili obecność na tegorocznej edycji. Cieszą nas pozytywne opinie i lojalność naszych stałych wystawców, a także duże zainteresowanie kolejnymi, debiutującymi firmami na targach” - mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine, organizatora Festiwalu.

Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali ponownie różnorodne wydarzenia towarzyszące: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe. Jak co roku, podczas targów odbędzie się kolejna edycja warsztatów Mini--Akademia Zarządzania Barwą – Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku, organizowana przez „Świat DRUKU” we współpracy z organizatorem targów. Kolejny raz odbędzie się także konkurs o Złoty Medal Festiwalu – na najbardziej innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowanie prezentowane na targach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy oklejania samochodów – Car Wrapping Show, warsztaty druku na tekstyliach czy premierowe pokazy urządzeń. Harmonogram wydarzeń dodatkowych jest jeszcze w fazie przygotowania. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja „Raportu dostawców mediów i maszyn” - największej publikacji o rynku poligrafii reklamowej oraz opakowań i druku etykiet. FestiwalDruku.pl odbędzie się w EXPO XXI w Warszawie w dniach 12–13 września 2018 roku. Więcej informacji na stronie www.festiwaldruku.pl.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu