Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Jubileuszowe targi Labelexpo Europe 2019

Jubileuszowe targi Labelexpo Europe 2019

Największe na świecie targi branży etykiet i nadruków na opakowaniach – Labelexpo Europe – odbędą się w Brukseli w dniach 24–27 września 2019 r. już po raz 40. W przestrzeniach dziewięciu hal Brussels Expo przez 4 dni ponad 600 wystawców zaprezentuje swoją ofertę maszyn drukarskich i urządzeń do druku etykiet, podłoży i farb drukarskich. Na wielu stoiskach będą prowadzone demonstracje „na żywo”. Dodatkowo w tym roku organizatorzy zapowiadają najbardziej rozbudowany w historii tego wydarzenia program edukacyjny.

Odwiedzający będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat opakowań elastycznych i etykiet samoprzylepnych na kursach mistrzowskich i warsztatach prowadzonych przez ekspertów. W odpowiedzi na duże zainteresowanie uczestników targów, odbędą się trzy kursy mistrzowskie prowadzone przez ekspertów (poświęcone opakowaniom elastycznym, tuszom, powłokom i lakierom oraz cyfrowemu drukowaniu etykiet i opakowań) oraz warsztaty na temat stosowania materiałów samoprzylepnych.

W programie wydarzeń towarzyszących znajdą się aż trzy premierowe. Będą to: strefa Flexible Packaging Arena (gdzie goście będą mogli porównać rozwiązania do druku opakowań giętkich w technologii konwencjonalnej i cyfrowej), strefa Brand Innovation Showcase (tam uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z metodami skutecznego promowania marki, zobaczyć nagradzane projekty etykiet i opakowań, a także wziąć udział w zorganizowanej wycieczce po kluczowych stoiskach dostawców prezentujących technologie i innowacje, które mogłyby pomóc w urzeczywistnieniu ich wizji) oraz Strefa Sustainability Insight Café (poświęcona najnowszym zrównoważonym produktom i usługom zaprojektowanym z myślą o bardziej ekologicznym przemyśle etykiet i opakowań).

Lisa Milburn, dyrektor zarządzający Labelexpo Global Series, powiedziała: „Cieszymy się, że możemy zaoferować najbardziej obszerny program edukacyjny w 40-letniej historii Labelexpo Europe, dodając nowe programy eksperckie. Wystawa znana jest z tego, że odwiedzający mogą uzupełnić swoją wiedzę o najnowszych osiągnięciach technicznych i zobaczyć je w akcji na miejscu. Opakowania elastyczne to najbardziej intensywnie rozwijający się sektor branży poligraficznej, także dział etykiet samoprzylepnych dominuje wśród innych technologii etykietowych w Europie. Dlatego chcemy umożliwić specjalistom zaangażowanym w produkcję etykiet rozwój wiedzy poprzez organizowanie profesjonalnych platform edukacyjnych”.

Kursy i warsztaty mistrzowskie są płatne, liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.labelexpo-europe.com, tam także można zarejestrować swój udział w targach. Obszerną relację z wydarzenia znajdą Państwo we wrześniowym wydaniu „Świata DRUKU”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu