Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Już wkrótce kolejny webinar poświęcony rotograwiurze

Już wkrótce kolejny webinar poświęcony rotograwiurze

Stowarzyszenie włoskich producentów maszyn drukarskich, przetwórczych i papierniczych Acimga po sukcesie kwietniowego webinaru poświęconego wklęsłodrukowi organizuje kolejne takie spotkanie otwarte i dostępne dla słuchaczy z całego świata. Odbędzie się ono już 23 października br. we Florencji w formule hybrydowej – zarówno z udziałem publiczności na żywo, jak i w formie transmisji strumieniowej dla gości online, w dwóch językach – włoskim i angielskim (symultaniczne tłumaczenie).
Acimga, kierując się ogromnym zainteresowaniem czerwcowej konferencji Print4All – Future Factory organizuje także cztery międzynarodowe seminaria online w czterech krajach: Turcji, Wlk. Brytanii, Egipcie i Algierii. Więcej informacji o tym przedsięwzięciu znajdą Państwo w październikowym wydaniu „Świata DRUKU”.

„Zorganizowanie spotkania poświęconego wklęsłodrukowi jest niezbędne, aby pokazać wysoki poziom kompetencji i włoskie know-how z zakresu tej technologii. Włochy to jeden z wiodących światowych producentów wklęsłodruku. Wprawdzie zorganizowanie w tak trudnym czasie wydarzenia promującego włoską rotograwiurę w sposób, na jaki zasługuje, stanowi ogromny wysiłek, jednak uważamy że jest to bardzo istotne dla społeczności międzynarodowej, zajmującej się tym tematem. Dlatego oprócz spotkania na żywo w okrojonym składzie i z uwzględnieniem wszelkich środków bezpieczeństwa umożliwiamy gościom z całego świata udział w tym wydarzeniu poprzez łącza internetowe – zapewniamy oczywiście udział w czasie rzeczywistym oraz symultaniczne tłumaczenie na język angielski” – wyjaśnia dyrektor generalny Acimga, Andrea Briganti.
Więcej informacji na temat webinaru znajdą Państwo na stronie poświęconej wydarzeniu. Aby wziąć udział w transmisji strumieniowej, należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zimowe wieczory sprzyjają lekturze, zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą książek branżowych, które mogą Państwo nabyć za pośrednictwem naszego wydawnictwa. W naszej miniksięgarni znajdują się publikacje o charakterze podręcznikowym i poradnikowym, systematyzujące i poszerzające wiedzę – wśród nich pozycje omawiające zagadnienia dotyczące różnych technik druku: offsetowej, sitodrukowej, fleksodrukowej, a także przygotowalni, farb, introligatorni, usług Web-to-Print, zagrożeń bhp w zakładach poligraficznych i gospodarki odpadami. Niezmiennie dużą popularnością cieszy się przewodnik po sztuce typografii „Lettera Magica” oraz słowniki – „Angielsko-polski słownik terminów poligraficznych”, „Poligraficzny słownik terminologiczny”.
Ponadto już wkrótce dostępna będzie nowa publikacja COBRPP – „Poligrafia – sztuka, techniki, technologie”, omawiająca techniki i technologie stosowane we współczesnej poligrafii. Układ zawartych w książce treści odpowiada sekwencji następujących po sobie procesów prowadzących do powstania gotowych produktów poligraficznych, dzięki czemu wydawnictwo to może pełnić rolę tak podręcznika dla uczniów i studentów, jak i poradnika dla pracowników drukarń, wydawnictw i studiów graficznych.
Zapraszamy do sklepu „Świata DRUKU”!

Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w specjalnie opracowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed potencjalnym zagrożeniem ze strony złośliwego oprogramowania.

Firma UPM Raflatac poinformowała o działaniach podjętych w celu zwiększenie mocy produkcyjnych i umocnienia pozycji na szybko rozwijającym się rynku bezpodkładowych materiałów etykietowych do zadruku termicznego. Inwestycja o wartości 13 mln euro obejmuje budowę linii powlekania dla produktów linerless w zakładzie w Nowej Wsi Wrocławskiej oraz zwiększenie zdolności do cięcia i pakowania. Nowa linia, zwiększająca możliwości wytwórcze firmy o 100 mln m2, ma zostać uruchomiona pod koniec 2021 r.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.