Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Już za tydzień jubileuszowe targi Labelexpo Europe 2019

Już za tydzień jubileuszowe targi Labelexpo Europe 2019

Tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia 40. edycji targów Labelexpo Europe, poświęconych branży etykiet i nadruków na opakowaniach. Odbędą się one w Brukseli w dniach 24–27 września 2019 r. W przestrzeniach dziewięciu hal Brussels Expo przez 4 dni ponad 600 wystawców zaprezentuje swoją najnowszą ofertę maszyn drukarskich i urządzeń do druku etykiet, podłoży i farb drukarskich. Na wielu stoiskach będą prowadzone demonstracje „na żywo”. Zwiedzający pod jednym dachem będą mogli znaleźć wszystkie elementy niezbędne do opracowania idealnej strategii biznesowej – od drukarek hybrydowych po rozwiązania z zakresu opakowań elastycznych i systemy automatyzacji pracy. Z okazji jubileuszu w tym roku organizatorzy przygotowali najbardziej rozbudowany w historii tego wydarzenia program edukacyjny.

Odwiedzający będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat opakowań elastycznych i etykiet samoprzylepnych na kursach mistrzowskich i warsztatach prowadzonych przez ekspertów. W odpowiedzi na duże zainteresowanie uczestników targów, odbędą się trzy kursy mistrzowskie prowadzone przez ekspertów (poświęcone opakowaniom elastycznym, tuszom, powłokom i lakierom oraz cyfrowemu drukowaniu etykiet i opakowań) oraz warsztaty na temat stosowania materiałów samoprzylepnych.

W programie wydarzeń towarzyszących znajdą się aż trzy premierowe. Będą to: strefa Flexible Packaging Arena (gdzie goście będą mogli porównać rozwiązania do druku opakowań giętkich w technologii konwencjonalnej i cyfrowej – zobaczymy w akcji dwie maszyny drukarskie: Xeikon CX500 i BOBST M6), strefa Brand Innovation Showcase (tam uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z metodami skutecznego promowania marki, zobaczyć nagradzane projekty etykiet i opakowań, a także wziąć udział w zorganizowanej wycieczce po kluczowych stoiskach dostawców prezentujących technologie i innowacje, które mogłyby pomóc w urzeczywistnieniu ich wizji) oraz Strefa Sustainability Insight Café (poświęcona najnowszym zrównoważonym produktom i usługom zaprojektowanym z myślą o bardziej ekologicznym przemyśle etykiet i opakowań).

Szczegółowe, aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące wydarzeń planowanych podczas czterodniowego wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.labelexpo-europe.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do udziału w IX konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 24–25 września 2020 r. w hotelu „Rancho Pod Bocianem”, ul. Nadarzyńska 15, w Przypkach. Bardzo się cieszymy, że już teraz nasza propozycja spotkała się z dużym Państwa zainteresowaniem i mamy ogromną nadzieję, że we wrześniu bezpiecznie i w licznym gronie będziemy mogli wysłuchać interesujących referatów, jakie przygotowali zaproszeni przez nas prelegenci. Tymczasem zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i programem wydarzenia.
Podczas tego dorocznego spotkania ekspertów z branży tektury falistej gwarantujemy wymianę doświadczeń i odpowiedzi na trudne pytania, integrację w otoczeniu natury, dla chętnych konkurs gry w minigolfa lub piłkę siatkową oraz – przede wszystkim – bogaty program merytoryczny.

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa (20–30 kwietnia 2021 r.). Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.
Blisko tydzień później o decyzji rezygnacji udziału w drupie poinformowała także firma Manroland Sheetfed GmbH, uzasadniając ją podobnie – ograniczeniami wynikającymi z pandemii oraz prognozowaną niską frekwencją na targach. Również ten producent zapowiada organizowanie webinarów i tą drogą informowanie swoich klientów o wprowadzanych do portfolio nowościach.

Firma Koenig & Bauer poinformowała oficjalnie, że potwierdza swój udział w roli wystawcy w przyszłorocznych targach drupa. Wcześniej zarezerwowane stoisko nie zostanie zmienione, a producent zamierza zaprezentować szerokie portfolio swoich rozwiązań.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.