Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Już za tydzień jubileuszowe targi Labelexpo Europe 2019

Już za tydzień jubileuszowe targi Labelexpo Europe 2019

Tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia 40. edycji targów Labelexpo Europe, poświęconych branży etykiet i nadruków na opakowaniach. Odbędą się one w Brukseli w dniach 24–27 września 2019 r. W przestrzeniach dziewięciu hal Brussels Expo przez 4 dni ponad 600 wystawców zaprezentuje swoją najnowszą ofertę maszyn drukarskich i urządzeń do druku etykiet, podłoży i farb drukarskich. Na wielu stoiskach będą prowadzone demonstracje „na żywo”. Zwiedzający pod jednym dachem będą mogli znaleźć wszystkie elementy niezbędne do opracowania idealnej strategii biznesowej – od drukarek hybrydowych po rozwiązania z zakresu opakowań elastycznych i systemy automatyzacji pracy. Z okazji jubileuszu w tym roku organizatorzy przygotowali najbardziej rozbudowany w historii tego wydarzenia program edukacyjny.

Odwiedzający będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat opakowań elastycznych i etykiet samoprzylepnych na kursach mistrzowskich i warsztatach prowadzonych przez ekspertów. W odpowiedzi na duże zainteresowanie uczestników targów, odbędą się trzy kursy mistrzowskie prowadzone przez ekspertów (poświęcone opakowaniom elastycznym, tuszom, powłokom i lakierom oraz cyfrowemu drukowaniu etykiet i opakowań) oraz warsztaty na temat stosowania materiałów samoprzylepnych.

W programie wydarzeń towarzyszących znajdą się aż trzy premierowe. Będą to: strefa Flexible Packaging Arena (gdzie goście będą mogli porównać rozwiązania do druku opakowań giętkich w technologii konwencjonalnej i cyfrowej – zobaczymy w akcji dwie maszyny drukarskie: Xeikon CX500 i BOBST M6), strefa Brand Innovation Showcase (tam uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z metodami skutecznego promowania marki, zobaczyć nagradzane projekty etykiet i opakowań, a także wziąć udział w zorganizowanej wycieczce po kluczowych stoiskach dostawców prezentujących technologie i innowacje, które mogłyby pomóc w urzeczywistnieniu ich wizji) oraz Strefa Sustainability Insight Café (poświęcona najnowszym zrównoważonym produktom i usługom zaprojektowanym z myślą o bardziej ekologicznym przemyśle etykiet i opakowań).

Szczegółowe, aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące wydarzeń planowanych podczas czterodniowego wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.labelexpo-europe.com.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nowa edycja raportu drupa Global Trends, uznawanego za barometr biznesowy dla branży poligraficznej i opakowaniowej, jest już dostępna. Publikacja powstała na podstawie ankiety, którą na zlecenie targów drupa przeprowadziły wiosną 2022 r. dwie firmy (brytyjska Printfuture i szwajcarska Wissler & Partner). Wzięło w niej udział ponad 500 menedżerów reprezentujących drukarnie oraz producentów i dostawców maszyn i urządzeń z całego świata. Raport dostarcza cennych informacji na temat trendów technologicznych, rozwoju rynku, planów inwestycyjnych. Jego pełna wersja jest dostępna odpłatnie TUTAJ, natomiast w numerze 9/2022 „Świata DRUKU” znajdą Państwo przegląd najważniejszych wniosków zawartych w badaniu.

Firma Guandong Italia, dostawca specjalistycznych mediów dla branży poligrafii, poszerzył portfolio o produkt o nazwie Trio. To trójwarstwowy materiał, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, który – jak podkreśla producent – odznacza się z wszechstronnością zastosowań uniwersalnością zastosowań.

Organizator Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – firma Targi w Krakowie – po prawie 15 latach zdecydował o przeniesieniu wydarzenia z Warszawy do Krakowa. Najbliższą, już 15. edycję wystawy, która przez lata dała się poznać jako niezawodne targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów, zaplanowano w dn. 20–21 września 2023 r. w EXPO Kraków.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.