Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Kampania papierów książkowych Arctic Paper

Kampania papierów książkowych Arctic Paper

Arctic Paper oferuje szeroki wachlarz papierów: powlekane, niepowlekane, drzewne i bezdrzewne. Każdy z nich jest inny, ale jedno je łączy. Wszystkie przeznaczone są dla wydawców. Munken Print i Munken Pocket Cream stanowią trzon oferty papierów książkowych Arctic Paper. Uzupełnieniem są Amber Volume oraz cała gama papierów Pamo. Wszystkie są dostępne z certyfikatem FSC i PEFC.

Munken Print Cream i White zaprojektowano jako idealny papier książkowy. Łącząc najlepsze właściwości papierów drzewnych i bezdrzewnych otrzymano materiał nowej jakości, którego parametry techniczne są zoptymalizowane do produkcji książek. Do wyboru jest wysokiej jakości papier o kremowym lub naturalnie białym odcieniu. Faktura i sztywność są odpowiednie do większości rodzajów książek drukowanych w kolorze lub czarno-białych. Munken Print występuje w spulchnieniach 1,5, 1,8 i 2,0 oraz w gramaturach od 80 do 150 g/m2.

 

Munken Pocket Cream cechuje głęboki kremowy odcień, odpowiednia nieprzezroczystość i sztywność. Jest to papier drzewny, zaklejany powierzchniowo, dostępny w spulchnieniu 1.8

 

w gramaturach 70 i 80 g/m2.

 

Amber Volume to najbardziej biały (143 CIE), niepowlekany, bezdrzewny papier objętościowy w ofercie Arctic Paper. Przeznaczony jest do druku książek, słowników, broszur, katalogów, podręczników szkolnych i akademickich. Dostępny w spulchnieniu 1,5 i w gramaturach 70, 80 oraz 90 g/m2.

 

Rodzinę papierów Pamo stanowią niepowlekane papiery drzewne w różnych odcieniach i spulchnieniach (od 1,5 do 2,2), które w pełni zaspokajają potrzeby wszystkich odbiorców. Pamo to produkt ekonomiczny i dobrej jakości. Występuje w gramaturach od 50 do 100 g/m2. Na polskim rynku najbardziej popularne są: kremowy Pamo Classic 2,0 i biały Pamo Bulky 2,2.

 

Oferta papierów książkowych stworzona została z myślą o czytelniku. Wielu z nas uwielbia czytać. Czytamy w każdej wolnej chwili. W autobusie, w pociągu, na wakacjach, po kryjomu na zebraniach – dosłownie wszędzie. Czytamy nałogowo!

  • Obecnie 3 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 3/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu