Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Kampania papierów książkowych Arctic Paper

Kampania papierów książkowych Arctic Paper

Arctic Paper oferuje szeroki wachlarz papierów: powlekane, niepowlekane, drzewne i bezdrzewne. Każdy z nich jest inny, ale jedno je łączy. Wszystkie przeznaczone są dla wydawców. Munken Print i Munken Pocket Cream stanowią trzon oferty papierów książkowych Arctic Paper. Uzupełnieniem są Amber Volume oraz cała gama papierów Pamo. Wszystkie są dostępne z certyfikatem FSC i PEFC.

Munken Print Cream i White zaprojektowano jako idealny papier książkowy. Łącząc najlepsze właściwości papierów drzewnych i bezdrzewnych otrzymano materiał nowej jakości, którego parametry techniczne są zoptymalizowane do produkcji książek. Do wyboru jest wysokiej jakości papier o kremowym lub naturalnie białym odcieniu. Faktura i sztywność są odpowiednie do większości rodzajów książek drukowanych w kolorze lub czarno-białych. Munken Print występuje w spulchnieniach 1,5, 1,8 i 2,0 oraz w gramaturach od 80 do 150 g/m2.

 

Munken Pocket Cream cechuje głęboki kremowy odcień, odpowiednia nieprzezroczystość i sztywność. Jest to papier drzewny, zaklejany powierzchniowo, dostępny w spulchnieniu 1.8

 

w gramaturach 70 i 80 g/m2.

 

Amber Volume to najbardziej biały (143 CIE), niepowlekany, bezdrzewny papier objętościowy w ofercie Arctic Paper. Przeznaczony jest do druku książek, słowników, broszur, katalogów, podręczników szkolnych i akademickich. Dostępny w spulchnieniu 1,5 i w gramaturach 70, 80 oraz 90 g/m2.

 

Rodzinę papierów Pamo stanowią niepowlekane papiery drzewne w różnych odcieniach i spulchnieniach (od 1,5 do 2,2), które w pełni zaspokajają potrzeby wszystkich odbiorców. Pamo to produkt ekonomiczny i dobrej jakości. Występuje w gramaturach od 50 do 100 g/m2. Na polskim rynku najbardziej popularne są: kremowy Pamo Classic 2,0 i biały Pamo Bulky 2,2.

 

Oferta papierów książkowych stworzona została z myślą o czytelniku. Wielu z nas uwielbia czytać. Czytamy w każdej wolnej chwili. W autobusie, w pociągu, na wakacjach, po kryjomu na zebraniach – dosłownie wszędzie. Czytamy nałogowo!

  • Obecnie 3 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 3/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

…wiele wydarzeń, na które z niecierpliwością czekamy. Wrześniowe, polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o 40. edycji targów Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września), gdzie będzie można je znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten będzie nam również towarzyszyć podczas targów Taropak i 4 Print w Poznaniu (30.09–3.10) oraz na organizowanej przez nas już po raz czternasty konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, na którą zapraszamy Państwa do Czarnego Potoku w Krynicy-Zdroju (24–25.10).
Z tych powodów tematyka wiodąca czasopisma dotyczyć będzie etykiet i opakowań, a ściślej – produkcji i technik zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej, opakowań na żywność. Sporo miejsca w numerze poświęcimy także jednej z najpowszechniejszych technik zadruku opakowań – fleksografii. Warto zatem przy tej okazji zaprezentować swoją ofertę.

W czerwcu br. Digiprint został dystrybutorem na polskim rynku producenta maszyn do finishingu i przetwórstwa kartonu i tektury – firmy Highcon. Cyfrowe maszyny tnące i bigujące Highcon Euclid i Beam zostały stworzone z myślą o potrzebach technologii cyfrowej dla procesów post-print w przemyśle poligraficznym, a także o producentach opakowań, przetwórcach tektury falistej, kartonu czy drukowaniu komercyjnym.

Do zespołu Sharp Electronics dołączył Krzysztof Ukleja – doświadczony manager, specjalista od rozwiązań druku, visual i smart office. Wesprze dział marketingu produktowego i sprzedaży w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla biur oraz rynków wertykalnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu