Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Kampania papierów książkowych Arctic Paper

Kampania papierów książkowych Arctic Paper

Arctic Paper oferuje szeroki wachlarz papierów: powlekane, niepowlekane, drzewne i bezdrzewne. Każdy z nich jest inny, ale jedno je łączy. Wszystkie przeznaczone są dla wydawców. Munken Print i Munken Pocket Cream stanowią trzon oferty papierów książkowych Arctic Paper. Uzupełnieniem są Amber Volume oraz cała gama papierów Pamo. Wszystkie są dostępne z certyfikatem FSC i PEFC.

Munken Print Cream i White zaprojektowano jako idealny papier książkowy. Łącząc najlepsze właściwości papierów drzewnych i bezdrzewnych otrzymano materiał nowej jakości, którego parametry techniczne są zoptymalizowane do produkcji książek. Do wyboru jest wysokiej jakości papier o kremowym lub naturalnie białym odcieniu. Faktura i sztywność są odpowiednie do większości rodzajów książek drukowanych w kolorze lub czarno-białych. Munken Print występuje w spulchnieniach 1,5, 1,8 i 2,0 oraz w gramaturach od 80 do 150 g/m2.

 

Munken Pocket Cream cechuje głęboki kremowy odcień, odpowiednia nieprzezroczystość i sztywność. Jest to papier drzewny, zaklejany powierzchniowo, dostępny w spulchnieniu 1.8

 

w gramaturach 70 i 80 g/m2.

 

Amber Volume to najbardziej biały (143 CIE), niepowlekany, bezdrzewny papier objętościowy w ofercie Arctic Paper. Przeznaczony jest do druku książek, słowników, broszur, katalogów, podręczników szkolnych i akademickich. Dostępny w spulchnieniu 1,5 i w gramaturach 70, 80 oraz 90 g/m2.

 

Rodzinę papierów Pamo stanowią niepowlekane papiery drzewne w różnych odcieniach i spulchnieniach (od 1,5 do 2,2), które w pełni zaspokajają potrzeby wszystkich odbiorców. Pamo to produkt ekonomiczny i dobrej jakości. Występuje w gramaturach od 50 do 100 g/m2. Na polskim rynku najbardziej popularne są: kremowy Pamo Classic 2,0 i biały Pamo Bulky 2,2.

 

Oferta papierów książkowych stworzona została z myślą o czytelniku. Wielu z nas uwielbia czytać. Czytamy w każdej wolnej chwili. W autobusie, w pociągu, na wakacjach, po kryjomu na zebraniach – dosłownie wszędzie. Czytamy nałogowo!

  • Obecnie 3 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 3/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu