Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Kolejne firmy rezygnują z udziału w targach drupa

Kolejne firmy rezygnują z udziału w targach drupa

Swoją decyzję o wycofaniu się z udziału w targach drupa 2021 ogłosiły w ostatnim czasie kolejne duże firmy – Canon i Konica Minolta. Obydwa koncerny uzasadniają tę decyzję przede wszystkim koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa swoim pracownikom oraz klientom w czasie pandemii.

Mark Lawn, dyrektor ds. komunikacji Canon Europe, zapewnia, że „dla firmy Canon drupa zawsze była ważną datą w kalendarzu. (…) Nasze plany w 2020 r. zostały jednak istotnie zmienione – byliśmy zmuszeni zweryfikować nasze projekty, przeorganizować plany sprzedażowe, a także zadecydować o nowym sposobie komunikowania się ze społecznością drukarską w czasie, gdy spotkania twarzą w twarz stwarzają zagrożenie. Dlatego deklarujemy, że chętnie skorzystamy z oferty organizatora targów drupa w zakresie wirtualnej wersji wydarzenia”.

Olaf Lorenz, dyrektor generalny działu marketingu międzynarodowego Konica Minolta Business Solutions Europe, tak komentuje decyzję o wycofaniu się z udziału w targach: „Naszym najwyższym priorytetem jest zawsze dbanie o to, aby nasi współpracownicy, klienci i ich rodziny pozostali bezpieczni i zdrowi. (…) Naszym nadrzędnym celem było i zawsze będzie pomaganie w kształtowaniu pomysłów dla naszych klientów w ramach partnerskiego podejścia – bez względu na kanał komunikacji, czy to osobiście, czy wirtualnie. Jesteśmy w pełni przekonani, że druk przetrwa jako medium komunikacyjne nawet w przypadku dostrzeganych zagrożeń ze strony kanałów cyfrowych, mobilnych i wirtualnych, które zdaniem wielu osób oznaczały śmierć dla tego medium. W rzeczywistości, pomimo pandemii i mniej przewidywalnego środowiska, w którym wszyscy teraz żyjemy, druk kwitnie i znajduje nowe sposoby wywierania wpływu i wartości, często obok innych kanałów medialnych. Będziemy nadal odkrywać te nowe sposoby dostarczania wartości wspólnie z naszymi klientami i dla nich, i jesteśmy podekscytowani tym, co nas czeka. Z nieco ciężkim sercem i żalem podjęliśmy decyzję o rezygnacji z udziału w targach drupa. Życzymy organizatorom powodzenia we wszystkich przyszłych pokazach. Dla mnie osobiście byłby to piąty raz, kiedy wziąłbym udział w drupie. To zawsze było głównym punktem kalendarza i nie mogę się doczekać powrotu do przyszłych wydarzeń, gdy nadejdzie odpowiedni czas”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Integart wprowadziła na rynek innowacyjny na skalę światową program średnio- i długoterminowego wynajmu urządzeń HP Latex oraz HP Stitch. Program Rent2Print jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy chcą użytkować urządzenia oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.
Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP: HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut; HP Latex 365, 375; HP Latex 560, 570; HP Stitch S300 oraz S500. Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku, a w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!
Więcej informacji na www.rent2print.pl.

Informacja promocyjna

W dniu 29 września 2020 r., podczas targów Polagra w Poznaniu, firma FANO Sp. z .o.o. zgłosiła akces do grona członków Polskiej Izby Opakowań.

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.