Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konferencja Digital Signage Summit

Konferencja Digital Signage Summit

24 stycznia br. w warszawskim centrum konferencyjno-szkoleniowym Golden Floor Plaza w Al. Jerozolimskich 123A odbędzie się konferencja dotycząca Digital Signage – jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży marketingowej. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Digital Signage to zestaw narzędzi, który umożliwia prezentację elektronicznej komunikacji wizualnej w wielu miejscach, na wielu nośnikach, w sposób zaplanowany lub zautomatyzowany. Rozwiązania te mają szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przekazanie aktualnej oraz dynamicznej informacji reklamowej. Systemy DS stają się niepodważalnym konkurentem w obszarze nowoczesnych nośników reklamy. Ich kluczową zaletą jest przede wszystkim możliwość aktualizacji przekazu oraz treści poprzez Internet oraz szybka komunikacja z wieloma odbiorcami jednocześnie – w jednej lub wielu lokalizacjach. O tych oraz wielu innych możliwościach najnowszych technologii komunikacji cyfrowej będą rozmawiać branżowi liderzy oraz eksperci.

Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie www.digitalsignagesummit.pl. Pod tym adresem znajdą Państwo także szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polscy przedsiębiorcy mają związane ręce – z jednej strony dostrzegają potencjał efektywnego narzędzia marketingowego, jakim jest gadżet reklamowy, a z drugiej strony ograniczają ich limity kwotowe na przekazywanie takich upominków. „Jeżeli nie chcemy zostać zalani przez falę tanich, kiepskiej jakości gadżetów, musimy zwiększyć limity, a zaproponowana przez nas kwota to nadal ułamek tego, co jest normą w innych krajach UE” – przekonuje prezes PIAP, Edyta Lisowska.

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu