Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konferencja Digital Signage Summit

Konferencja Digital Signage Summit

24 stycznia br. w warszawskim centrum konferencyjno-szkoleniowym Golden Floor Plaza w Al. Jerozolimskich 123A odbędzie się konferencja dotycząca Digital Signage – jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży marketingowej. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Digital Signage to zestaw narzędzi, który umożliwia prezentację elektronicznej komunikacji wizualnej w wielu miejscach, na wielu nośnikach, w sposób zaplanowany lub zautomatyzowany. Rozwiązania te mają szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przekazanie aktualnej oraz dynamicznej informacji reklamowej. Systemy DS stają się niepodważalnym konkurentem w obszarze nowoczesnych nośników reklamy. Ich kluczową zaletą jest przede wszystkim możliwość aktualizacji przekazu oraz treści poprzez Internet oraz szybka komunikacja z wieloma odbiorcami jednocześnie – w jednej lub wielu lokalizacjach. O tych oraz wielu innych możliwościach najnowszych technologii komunikacji cyfrowej będą rozmawiać branżowi liderzy oraz eksperci.

Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie www.digitalsignagesummit.pl. Pod tym adresem znajdą Państwo także szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu