Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konferencja nt. optymalizacji inwestycji technologicznych

Konferencja nt. optymalizacji inwestycji technologicznych

Firma eProductivity Software (ePS) w dn. 23–26 stycznia 2023 r. organizuje konferencję o nazwie Connect w Wynn (Las Vegas). Spotkanie jest przeznaczone dla liderów branży, właścicieli firm i użytkowników nowoczesnych technologii, a jego zadaniem jest wskazanie im sposobów na optymalizację inwestycji technologicznych. Firma eProductivity Software dawniej funkcjonowała jako dział oprogramowania firmy EFI. Samodzielną firmą stała się na początku 2022 r., gdy został on kupiony przez spółkę private equity Symphony Technology Group, działającą w obszarze oprogramowania i analityki danych.

Konferencja Connect 2023 ma zaprezentować uczestnikom obecne i przyszłe trendy rynkowe oraz pokazać, jak budować zrównoważone modele biznesowe, które będą w stanie przyciągnąć inwestycje i napędzić innowacje. Organizatorzy podają, że w czterodniowe wydarzenie zgromadzi szerokie grono partnerów, zaoferuje nie tylko wiedzę i inspirację, ale też praktyczne szkolenia, skupione na tematyce druku i opakowań. Zaplanowano sesje, podczas których goście dowiedzą się, w jaki sposób mogą zwiększyć rentowność swoich firm, jak skutecznie wprowadzać produkty na rynek, zwiększać zasięg działania oraz stosować najlepsze praktyki w procesach biznesowych i strategiach marketingowych.

„Zbliżamy się do końca pierwszego roku działania jako niezależnej, globalnej firmy programistycznej. Wiele wysiłku włożyliśmy w to, by zwiększyć naszą wartość, wpływ i partnerstwa w ramach ekosystemów druku i opakowań. Bardzo się cieszę na to wydarzenie i jestem przekonany, ze nasza wizja doskonale zaprezentuje się na Connect 2023 w korelacji z licznymi firmami partnerskimi i wystawcami, a także panelem głównych mówców, poruszających tematy druku i opakowań” – powiedział Gabriel Matsliach, dyrektor generalny ePS.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 14–16 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym w Monachium kolejny raz odbędzie się połączone wydarzenie, skupiające globalny przemysł przetwórczy, papierniczy i poligraficzny. Mowa o targach CCE International (wystawa dla przemysłu tektury falistej i litej), ICE Europe (wystawa poświęcona obróbce papieru, folii i taśm) i InPrint (koncentrująca się na technologii druku przemysłowego).

Fujifilm ogłosił zamknięcie linii produkcyjnej płyt offsetowych w niderlandzkim mieście Tilburg i przeniesienie jej do fabryk w Japonii i Chinach. Zakończenie procesu ma nastąpić z końcem 2023 r. Powodem tej decyzji jest ciągły spadek zapotrzebowania na płyty offsetowe, wynikający z przechodzenia drukarń na technologię cyfrową (trend ten został przyspieszony przez pandemię). Nie bez znaczenia jest także pogarszająca się w Europie sytuacja rynkowa – wzrost kosztów surowców, niestabilność rynku energii oraz wpływ wyższej inflacji.

Pod koniec listopada br. blisko 50 pracowników firm Aquila i VPK Packaging Polska wzięło udział w warsztatach sadzenia drzew, sprzątaniu lasu i zazielenieniu przestrzeni zrujnowanej przez nawałnice w Wielkopolsce. W ramach akcji posadzono drzewa na obszarze Nadleśnictwa Gniezno, niedaleko centrali firmy we Wrześni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.