Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konica Minolta i Flexor zapraszają na dzień otwarty

Konica Minolta i Flexor zapraszają na dzień otwarty

Firma Konica Minolta oraz Flexor – polski producent maszyn do wykańczania - zapraszają na dzień otwarty poświęcony produkcji etykiet, który odbędzie się 28 marca w warszawskim centrum pokazowym japońskiej firmy. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana zostanie maszyna Accurio Label 190 do cyfrowego druku etykiet samoprzylepnych oraz maszyna do wykańczania po druku Flexor xCUT Pro.

„Zapraszamy na dzień otwarty podczas którego po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy na żywo maszynę Accurio Label 190. Debiut tego rozwiązania miał miejsce podczas zeszłorocznych targów Labelexpo i od razu wzbudziło ono duże zainteresowanie. Efektem było podpisanie pierwszych kontraktów na instalacje. We współpracy z firmą Flexor zaprezentujemy naszym gościom kompletne rozwiązanie do produkcji etykiet samoprzylepnych”, mówi Tomasz Habierski, Industrial Printing Product Manager w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska.

Konica Minolta Accurio Label 190 adresowana jest do firm które chcą dopiero zacząć korzystać z technologii druku cyfrowego, ale również jako dodatek do posiadanych już maszyn analogowych. Urządzenie zostało opracowane z myślą o drukowaniu zmniejszonych nakładów z krótkim terminem realizacji, w tym spersonalizowanych, oraz druku na żądanie. Accurio Label 190 pozwala drukować w pełnym kolorze z prędkością 13,5 m/min na większości materiałów samoprzylepnych.

„Wspólnie z ekspertami z Konica Minolta zaprezentujemy na żywo zalety finishingu off-line. Wykorzystamy do tego najnowszą maszynę na rynku druku cyfrowego oraz nasze autorskie rozwiązanie Flexor xCUT Pro do wykańczania etykiet zadrukowanych cyfrowo na wstędze o szerokości do 330 mm”, mówi Adam Robak, International Sales Director w firmie Flexor.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego udostępnionego tutaj.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu