Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konica Minolta i Flexor zapraszają na dzień otwarty

Konica Minolta i Flexor zapraszają na dzień otwarty

Firma Konica Minolta oraz Flexor – polski producent maszyn do wykańczania - zapraszają na dzień otwarty poświęcony produkcji etykiet, który odbędzie się 28 marca w warszawskim centrum pokazowym japońskiej firmy. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana zostanie maszyna Accurio Label 190 do cyfrowego druku etykiet samoprzylepnych oraz maszyna do wykańczania po druku Flexor xCUT Pro.

„Zapraszamy na dzień otwarty podczas którego po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy na żywo maszynę Accurio Label 190. Debiut tego rozwiązania miał miejsce podczas zeszłorocznych targów Labelexpo i od razu wzbudziło ono duże zainteresowanie. Efektem było podpisanie pierwszych kontraktów na instalacje. We współpracy z firmą Flexor zaprezentujemy naszym gościom kompletne rozwiązanie do produkcji etykiet samoprzylepnych”, mówi Tomasz Habierski, Industrial Printing Product Manager w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska.

Konica Minolta Accurio Label 190 adresowana jest do firm które chcą dopiero zacząć korzystać z technologii druku cyfrowego, ale również jako dodatek do posiadanych już maszyn analogowych. Urządzenie zostało opracowane z myślą o drukowaniu zmniejszonych nakładów z krótkim terminem realizacji, w tym spersonalizowanych, oraz druku na żądanie. Accurio Label 190 pozwala drukować w pełnym kolorze z prędkością 13,5 m/min na większości materiałów samoprzylepnych.

„Wspólnie z ekspertami z Konica Minolta zaprezentujemy na żywo zalety finishingu off-line. Wykorzystamy do tego najnowszą maszynę na rynku druku cyfrowego oraz nasze autorskie rozwiązanie Flexor xCUT Pro do wykańczania etykiet zadrukowanych cyfrowo na wstędze o szerokości do 330 mm”, mówi Adam Robak, International Sales Director w firmie Flexor.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego udostępnionego tutaj.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Instytut Pantone, funkcjonujący w obrębie firmy Pantone, tradycyjnie ogłosił kolor, który będzie dominował w przyszłym roku w wielu branżach – w tym w modzie, wyposażeniu wnętrz i wzornictwie przemysłowym. Tym razem wybrano kolor numer 19-4052, noszący nazwę Classic Blue. Ponieważ jest on harmonijny i stonowany, elegancki w swej prostocie, a zarazem relaksujący i uspokajający – wszystkie te jego cechy według specjalistów mają być odpowiedzią na naszą potrzebę spokoju i ukojenia.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych nieustannie podejmuje próby zmiany przepisów hamujących rozwój branży, o czym pisaliśmy już na łamach „Świata DRUKU”. Duże wsparcie w tej sprawie okazała także Krajowa Izba Gospodarcza, z którą PIAP od lat współpracuje. Andrzej Arendarski, prezes KIG, wystosował list do Ministra Finansów Jerzego Kwiecińskiego, w którym zarekomendował podniesienie limitów na nieodpłatne przekazywanie przez firmy upominków osobom trzecim do 200 zł, oraz ocenił skutki tej zmiany dla finansów publicznych. PIAP nadal prosi o podpisanie petycji w tej sprawie. Ponadto Izba próbuje zawalczyć o inne rozwiązanie kwestii limitów – zniesienie obowiązku ewidencji, który dla klientów jest dosyć uciążliwy. To próba podejścia do tematu od zupełnie innej strony. W tym celu Izba nawiązała współpracę z kancelarią, która przygotuje analizę sytuacji i zaproponuje scenariusz działań.

Firma Ricoh poinformowała, że podczas najbliższych targów drupa, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach 16–26 czerwca 2020 r., zaprezentuje najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertę swoich rozwiązań w historii udziału firmy w tym wydarzeniu. Ekspozycja zajmie powierzchnię 1,8 tys. m².

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu