Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konica Minolta na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego

Konica Minolta na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego

Podczas XXI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, który odbył się w dniach 2-5 września w Kielcach, Konica Minolta zaprezentowała najnowsze rozwiązania dedykowane bezpieczeństwu druku oraz zarządzaniu flotą. Oferta firmy spełnia najwyższe normy ochrony i bezpieczeństwa danych.

W tym roku Konica Minolta była partnerem stoiska Siltec. Jeśli chodzi o rozwiązania Konica Minolta, można było poznać możliwości urządzeń bizhub Tempest i bizhub PRO C754. Firma przedstawiła również zalety zestawu aplikacji dedykowanych zarządzaniu bezpieczeństwem i flotą drukującą – Konica Minolta SmartQ, a także Konica Minolta SmartScan, i ofertę usług serwisowych ServicePack. Na stoisku można było również można zobaczyć rozwiązanie klasy Tempest firmy Siltec, zbudowane w oparciu o urządzenia Konica Minolta.
„Bezpieczeństwo wrażliwych informacji ma priorytetowe znaczenie. Analizując potrzeby rynku w tym zakresie stworzyliśmy kompleksową ofertę, a nasze rozwiązania mogą być wykorzystywane nawet w najbardziej wymagających środowiskach. Warto podkreślić, że wiele z naszych dotychczasowych wdrożeń z powodzeniem funkcjonuje w jednostkach, które obsługują informacje o najwyższej wadze państwowej” – mówi Mateusz Macierzyński, Software & Solutions Product Manager Konica Minolta Business Solutions Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas sesji online przedstawiciele belgijskiego producenta zaprezentowali ofertę uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Webinaria poprzedziła – przeprowadzona również w trybie online – konferencja prasowa, podczas której zaanonsowano poszczególne premiery rynkowe oraz udoskonalone wersje rozwiązań software’owych i sprzętowych. Wirtualny projekt nosił nazwę Studio 4D48 – taki miał być numer stoiska firmy na targach drupa 2020.

Od czterech lat firma Poligrāfijas grupa Mūkusala z powodzeniem korzysta z narzędzia firmy Fujifilm do składania zleceń i korekty ekranowej online. Jak podkreśla, jego zalety są szczególnie widoczne w czasie obostrzeń spowodowanych pandemią.

Birografika MB, serbska firma zajmująca się produkcją etykiet, w ostatnim czasie zakupiła i zainstalowała swoją pierwszą maszynę fleksograficzną niderlandzkiej marki MPS – ośmiokolorowy model EFS 430, który oferuje druk na różnego rodzaju podłożach. Umowa została podpisana podczas targów Labelexpo 2019 (podczas których firma MPS sprzedała 12 maszyn).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.