Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konica Minolta nagrodzona przez BERTL

Konica Minolta nagrodzona przez BERTL

Niezależne laboratorium testowe BERTL w jesiennej edycji nagród BERTL's Best 2011 kilkukrotnie nagrodziło urządzenia i aplikacje Konica Minolta. W kategorii „najlepsza linia produkcyjna roku” wyróżniono bizhub PRESS C8000, bizhub PRESS C7000 oraz bizhub PRO 1200.

„W jesiennej edycji konkursu BERTL'S Best 2011 szczególne wrażenie na ekspertach wywarły parametry systemów druku Konica Minolta – powiedział Art Wynne, prezes BERTL Inc. – Seria bizhub PRESS nie przestaje nas zaskakiwać, dlatego postanowiliśmy przyznać firmie Konica Minolta nagrodę w kategorii: najlepsza linia produkcyjna roku”.
„Nagroda BERTL's Best to dowód uznania dla starań, które podejmujemy, aby dostarczać klientom wysokiej klasy rozwiązania zaspakajające ich wszystkie potrzeby w dziedzinie cyfrowego druku produkcyjnego – ocenił wyniki konkursu Adam Bieniewski, Production Printing&Solutions Manager Konica Minolta Business Solutions Polska. – Wymagania naszych klientów zawsze były i są czynnikiem decydującym o kierunku rozwoju produktów. W tym kontekście prestiżowe wyróżnienie BERTL nabiera jeszcze większej wagi, ponieważ przeprowadzone przez laboratorium testy naszych urządzeń uwzględniły dynamikę zmian, które zachodzą w całej branży”.
Według specjalistycznej agencji Infosource badającej rynek druku, flagowy produkt Konica Minolta, bizhub PRESS C8000, w pierwszej połowie 2011 roku był w Europie Zachodniej najlepiej sprzedającym się urządzeniem do kolorowego druku produkcyjnego na arkusze cięte. Jeszcze lepsze wyniki sprzedaży zanotowały urządzenia serii bizhub PRESS w Europie Wschodniej. Okazały się tam nie tylko najlepiej sprzedającą się marką, ale osiągnęły ponad pięćdziesięcioprocentowy udział w rynku.
W 2011 roku Konica Minolta już po raz piąty otrzymała wyróżnienia BERTL za ofertę z segmentu druku produkcyjnego. W edycji wiosennej BERTL's Best Konica Minolta zdobyła nagrody dla „najlepszego kolorowego systemu produkcyjnego” za bizhub PRESS C8000, „najlepszego niskonakładowego kolorowego systemu produkcyjnego” za bizhub PRESS C7000 oraz „najlepszego monochromatycznego systemu produkcyjnego” za bizhub PRO 1200. W marcu bieżącego roku BERTL przyznało też nagrodę Exceptional Certified Five Star za urządzenie PRESS C8000.
Nagrody BERTL's Best są przyznawane od 1995 roku za najlepsze urządzenia, oprogramowanie i linie produktów w segmencie cyfrowego druku. Wyroby oceniane są w kilku kategoriach. Analitycy BERTL wybierają produkty i aplikacje, które wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Szanowni Państwo – drodzy Prenumeratorzy!
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że wyjątkowo w tym roku zamiast osobnych numerów majowego i czerwcowego naszego miesięcznika „Świat DRUKU” otrzymają Państwo połączone wydanie, które trafi do Państwa rąk w 25. tygodniu roku. Wszystkich Państwa, którzy czekają na nasze czasopismo i spodziewali się je otrzymać w bieżącym tygodniu, serdecznie przepraszamy za tę zmianę!
Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i przygotowywane łączone wydanie, z podwójną objętością interesujących artykułów i specjalnie uszlachetnioną okładką, wynagrodzi Państwu ten dłuższy czas oczekiwania na lekturę naszego miesięcznika.

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie jako pierwsza firma opakowaniowa w Polsce (a także pierwsze w naszej części Europy) wdrożyły w swoim parku maszynowym cyfrową linię produkcyjną złożoną z drukującej maszyny HP Indigo 30000 oraz urządzenia do uszlachetniania – Scodix Ultra 202. Dzięki tej inwestycji CZK mogą realizować uszlachetnione i spersonalizowane opakowania premium najwyższej klasy w nakładach już od jednej sztuki. Taka linia umożliwia również druk materiałów z tektury litej, w tym metalizowanej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.