Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konica Minolta przejęła Transteknik Teknoloji A.S.

Konica Minolta przejęła Transteknik Teknoloji A.S.

Konica Minolta przejęła swojego tureckiego dystrybutora. Transteknik Teknoloji A.S. z siedzibą w Stambule, zajmujący się dystrybucją technologii informatycznych, poligraficznych oraz biurowych, stanie się własnością i filią Konica Minolta.

Firma Transteknik Teknoloji A.S. powstała w 1970 roku i od wielu lat współpracuje z Konica Minolta, będąc jednocześnie przedstawicielem dużych producentów sprzętu informatycznego i urządzeń z zakresu automatyki biurowej. Już w roku 1970 sprowadziła na turecki rynek pierwszą kopiarkę, a od 1981 roku jest dystrybutorem urządzeń biurowych Konica Minolta. Obecnie przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją sprzętu komputerowego, technologii poligraficznych i biurowych międzynarodowych producentów. Znane jest również z bardzo wysokiego poziomu obsługi posprzedażowej. Turecki dystrybutor zbudował w całym kraju solidną sieć złożoną z partnerów handlowych – trzech głównych dealerów oraz 30 przedstawicieli.
Od kwietnia br. firma Transteknik Teknoloji A.S. będzie w całości należała do Konica Minolta i zmieni nazwę na Konica Minolta Business Teknoloji Turkey A.S.
„To przedsięwzięcie jest wynikiem decyzji obydwu stron, którym zależało na silniejszym zaznaczeniu obecności Konica Minolta na rozwijającym się rynku tureckim – mówi Metin Isler, prezes Transteknik Teknoloji A.S. Dla Konica Minolta celem przejęcia jest wzmocnienie własnej pozycji na tureckim rynku i rozwój działalności. Konica Minolta liczy, że w najbliższych latach doprowadzi to do osiągnięcia sprzedaży na podobnym poziomie, jak w innych krajach europejskich”.
„Naszą przyszłość możemy budować na długotrwałej i udanej współpracy – mówi Gürsel Ak, nowy prezes Konica Minolta Business Teknoloji Turkey A.S. – Jesteśmy przekonani, że zmiana ta pomoże nam w dotarciu do nowych klientów. Obecnie coraz częściej wymagają oni nie tylko kompleksowych rozwiązań biurowych, ale także pełnej gamy usług. Nowa firma będzie mogła zapewnić tureckim klientom bardziej kompleksową obsługę”.
Prezes Konica Minolta Business Solutions Europe Ken Osuga powiedział: „Turcja jest najszybciej rozwijającą się gospodarką w Europie. Jesteśmy pewni, że dzięki temu przejęciu stworzymy jeszcze silniejszą bazę dla naszej działalności na tamtejszym rynku. Gürsel Ak, kierujący naszym przedstawicielstwem w Turcji, to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wie, jak zrealizować nasze ambitne cele, osiągnąć wzrost sprzedaży i spełnić wymagania klientów. Korzyści z powstania nowej solidnej struktury odniosą przede wszystkim nasi partnerzy i pracownicy”.

Fot. Od lewej: Metin Isler i Ken Osuga

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Tegoroczna odsłona odbywającej się pod wspólną nazwą i na przemian z targami Print4All międzynarodowej konferencji z powodu epidemii musiała odbyć się w zmienionej formule. Organizatorzy zadbali o atrakcyjną formę transmisji online, aranżując zarówno rozmowy z włoskim ekspertami w studio, jak i łącząc się na żywo z prelegentami z innych części świata. Nieprzypadkowo też tematyka wystąpień koncentrowała się na zrównoważonym rozwoju i idei przemysłu 4.0, które – odpowiednio wykorzystane – mogą pomóc przezwyciężyć kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Tegoroczna edycja megawystawy 6 w 1, skupiającej całą branżę przemysłu opakowań, która odbywała się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r. w formule łączącej możliwość odwiedzenia targów na żywo oraz za pośrednictwem Internetu (transmisji strumieniowej z hal wystawowych), zakończyła się sukcesem mimo trudnych warunków związanych z panującą pandemią COVID-19. Jak poinformowali organizatorzy, trzydniowe Sino Virtual Show 2020 na miejscu odwiedziło 33,7 tys. gości, zaś widzów online zarejestrowano 44,8 tys. (średni czas oglądania wyniósł ok. 1 godz.).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.