Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konica Minolta umacnia pozycję w południowo-wschodniej Polsce

Konica Minolta umacnia pozycję w południowo-wschodniej Polsce

Konica Minolta Business Solutions Polska i Xerrex sp. z o.o. z Rzeszowa ogłosiły podpisanie umowy autoryzacyjnej. Xerrex, który jest liderem w branży cyfrowych systemów druku w regionie południowo-wschodniej Polski, uzyskał status Platynowego Partnera. Obecnie w ofercie firmy znajduje się całe portfolio urządzeń drukujących Konica Minolta.

„Umowa z Xerrex pozwoli nam umocnić pozycję w regionie południowo-wschodniej Polski. Wierzymy, że nasza wiedza i innowacyjne rozwiązania będą doskonale komponować się z profesjonalizmem i doświadczeniem, z którego słynie Xerrex” – mówi Hubert Bobrowski, dyrektor sprzedaży pośredniej Konica Minolta Business Solutions.
W ofercie Xerrex dostępne są obecnie urządzenia wielofunkcyjne, drukarki laserowe oraz systemy produkcyjne Konica Minolta. „Umowa z Konica Minolta jest dla nas kolejnym krokiem w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań optymalizujących środowisko biurowe – mówi Grzegorz Woźniak, prezes zarządu firmy Xerrex. – Umowa ta stwarza zarówno dla Xerrex, jak i Konica Minolta, znakomite możliwości dalszego rozwoju działalności biznesowej. Urządzenia Konica Minolta uzupełniają nasze portfolio wysokiej jakości urządzeń wielofunkcyjnych. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają sprostać potrzebom klientów w zakresie pełnej obsługi i przetwarzania dokumentów zapewniając zwiększenie wydajności ich procesów dokumentowych, a w efekcie zaoszczędzenie środków finansowych wykładanych na wytworzenie i obieg dokumentów”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W celu zachowania elastyczności produkcji i dostosowania się do zmian na włoskim rynku opakowań, firma Italgrafica, mająca siedzibę w północnej części kraju i specjalizująca się w druku etykiet, zdecydowała się na zainwestowanie w drugą już maszynę hybrydową Omet XJet. Jest to jedyne na rynku rozwiązanie z konfiguracją wieloprocesową, łączącą technologię Durst Inkjet z rozwiązaniami fleksograficznymi firmy Omet, a także urządzeniami do wykańczania i przetwarzania, co pozwala na kompleksową produkcję etykiet w jednym przebiegu.

Kiedy przyszłość nas zaskakuje, musimy szybko zareagować i odkryć na nowo wszystkie możliwości, jakie oferuje teraźniejszość. Już 24 czerwca 2020 r. zapraszamy do udziału w internetowej konferencji Print4All – Future Factory… innej niż pierwotnie planowaliśmy.
Choć wydarzenie zyskuje nową formę transmisji na żywo, jego istota pozostaje niezmieniona: program konferencji wciąż pełni funkcję okna szeroko otwartego na naszą szybko zmieniającą się przyszłość, a fizyczny dystans dzielący nas od specjalistów odpowiadających na pytania nie przeszkodzi nam w odbiorze tej chwili, będącej okazją do długo oczekiwanej dyskusji.
Future Factory Conference, stanowiąca część Print4All, to najlepszy sposób, aby reagować na teraźniejszość, patrząc w przyszłość. To wydarzenie, w którym musisz wziąć udział, by poznać możliwe przyszłe scenariusze.
Nie przegap tej okazji!

Informacja reklamowa

W najbliższą środę, 3 czerwca o godz. 15, firma Konica Minolta organizuje otwarty webinar pod tytułem „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”. Podczas tego wirtualnego spotkania specjaliści przybliżą informacje na temat obecnej kondycji rynku etykiet w Polsce, wskażą najnowsze trendy oraz pokażą możliwości i szanse na rozwój biznesu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.