Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Lipcowe targi SinoCorrugated 2020 także wirtualnie

Lipcowe targi SinoCorrugated 2020 także wirtualnie

Organizatorzy targów poświęconych branży tektury falistej – SinoCorrugated – które odbędą się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r., planują umożliwić udział w nich wszystkim zainteresowanym, którzy ze względu na ograniczenia nie będą mogli osobiście uczestniczyć w wydarzeniu. Program online będzie zawierał m.in. wielowariantowe spotkania kontrahentów, wycieczki do wybranych fabryk czy zwiedzanie targów z przewodnikiem.

Udział w transmisji strumieniowej z hal wystawowych w czasie trwania targów możliwy będzie poprzez ten LINK.

Dzięki rozwiązaniom technicznym zwiedzający mogą komunikować się z wystawcami na miejscu, aby osiągnąć swój cel zakupowy. Program Online TAP (Targeted Attendee Program) będzie realizowany w trzech formach: dla kontrahentów o sprecyzowanych potrzebach dostępne będą prywatne spotkania w studio na żywo (jeden nabywca może bezpośrednio komunikować się z jednym dostawcą); zagraniczni nabywcy, którzy chcą kupić różne urządzenia i materiały eksploatacyjne, będą mogli skorzystać z możliwości współpracy z kilkoma wystawcami i komunikowania się na zmianę z każdym z nich; powstaną również studia na żywo przeznaczone do grupowych zakupów konkretnych produktów, gdzie grupy kupujących będą mogły spotkać się z grupami wystawców (jeśli kupujący zasygnalizują jakiekolwiek potrzeby zakupowe podczas spotkania, Reed zorganizuje następnie spotkanie bezpośrednie). Jak podaje organizator, już teraz swój udział w programie zarejestrowało ponad 300 zagranicznych gości; oczekuje się, że odbędzie się ponad 2 tysiące takich sesji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Zakład Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej zaprasza na kolejną edycję studiów Podyplomowych „Inżynieria Produkcji w Poligrafii” w roku akademickim 2020/2021. Ich celem jest uzupełnienie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji pracowników wydawnictw, zakładów poligraficznych, nauczycieli szkół o kierunku poligraficznym oraz innych pracowników związanych z przemysłem poligraficznym i opakowaniowym. Rekrutacja trwa do 30 września 2020 r.

Niemiecka firma KHS ogłosiła, że jej system Innopack Kisters oferuje teraz możliwość zbiorczego owijania puszek na żywność i napoje w papier, co stanowi alternatywę dla folii termokurczliwych i opakowań kartonowych.

Drukarnia Totem.com.pl wraz z firmą Konica Minolta ogłosiły konkurs dla grafików na projekt okładki książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch. Na jego zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, łącznie 15 tys. zł. Prace konkursowe przyjmowane są do 25 września br. (liczy się data otrzymania prac przez organizatora), a ogłoszenie wyników nastąpi 22 października br. podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.