Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Łódzkie spotkanie specjalistów – Beyond Color Conference

Łódzkie spotkanie specjalistów – Beyond Color Conference

25 marca br. w łódzkim Centrum Kreatywności Fabryka przy ul. Tymienieckiego 22G odbędzie się pierwsze spotkanie przedstawicieli firm z zakresu rejestracji i odzwierciedlania obrazów w najnowszych technologiach. Organizatorami konferencji, której patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, są eM proove i Centrum Kreatywności Fabryka.

Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz rozwój kompetencji w bardzo szeroko rozumianej branży poligraficznej. Z tego względu jest to spotkanie pozbawione elementów sprzedaży, niesponsorowane przez żadną markę i uwolnione od reklam.

Gościem specjalnym będzie Ken Boydston (MegaVision), twórca systemów rejestracji multispektralnej, wielospektralnego systemu kamer i systemu Eureka Vision, który zaprezentuje Multispectral Imaging – technologię rejestracji obrazu (zasada działania, obrazowanie, precyzja, odczyt pól pomiarowych, stworzenie profilu barwnego, reprodukcja / fotografia). W programie konferencji także prezentacje Mikołaja Przybyły (GL Optic), który opowie o tworzeniu symulacji oświetleniowego środowiska ekspozycyjnego do celów proofingu, Roberta Kuczery (Michael Huber), który pokaże, jak tworzyć własne przestrzenie CMYK poprzez budowanie farb triadowych celem osiągnięcia pożądanego gamutu, oraz Marcina Dąbrowskiego (eM), który przybliży zagadnienia dotyczące druku wysokojakościowego oraz reprodukcji dzieł sztuki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, konieczna jest rejestracja. Relacja i materiały z konferencji dostępne będą za pośrednictwem kanału YT organizatora – zobacz TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu