Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Łódzkie spotkanie specjalistów – Beyond Color Conference

Łódzkie spotkanie specjalistów – Beyond Color Conference

25 marca br. w łódzkim Centrum Kreatywności Fabryka przy ul. Tymienieckiego 22G odbędzie się pierwsze spotkanie przedstawicieli firm z zakresu rejestracji i odzwierciedlania obrazów w najnowszych technologiach. Organizatorami konferencji, której patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, są eM proove i Centrum Kreatywności Fabryka.

Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz rozwój kompetencji w bardzo szeroko rozumianej branży poligraficznej. Z tego względu jest to spotkanie pozbawione elementów sprzedaży, niesponsorowane przez żadną markę i uwolnione od reklam.

Gościem specjalnym będzie Ken Boydston (MegaVision), twórca systemów rejestracji multispektralnej, wielospektralnego systemu kamer i systemu Eureka Vision, który zaprezentuje Multispectral Imaging – technologię rejestracji obrazu (zasada działania, obrazowanie, precyzja, odczyt pól pomiarowych, stworzenie profilu barwnego, reprodukcja / fotografia). W programie konferencji także prezentacje Mikołaja Przybyły (GL Optic), który opowie o tworzeniu symulacji oświetleniowego środowiska ekspozycyjnego do celów proofingu, Roberta Kuczery (Michael Huber), który pokaże, jak tworzyć własne przestrzenie CMYK poprzez budowanie farb triadowych celem osiągnięcia pożądanego gamutu, oraz Marcina Dąbrowskiego (eM), który przybliży zagadnienia dotyczące druku wysokojakościowego oraz reprodukcji dzieł sztuki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, konieczna jest rejestracja. Relacja i materiały z konferencji dostępne będą za pośrednictwem kanału YT organizatora – zobacz TUTAJ.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wielkanocny, rodzinny czas za nami, na horyzoncie majówka i spotkania w gronie przyjaciół, tymczasem zespół „Świata DRUKU” intensywnie pracuje nad majowym wydaniem naszego miesięcznika. Przygotowujemy je z myślą o nadchodzących wielkimi krokami targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, 14–17.05.2019 r.), targach Film Video Foto (Łódź, 23–25 maja) i Targach Plastpol (Kielce, 28–31 maja), na których będzie ono dystrybuowane.

Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator szkoleń i konferencji branżowych w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na 2. konferencję „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”, która odbędzie się 16 maja br. w sali konferencyjnej C w Centrum Expo XXI w Warszawie. Konferencja organizowana jest przy wsparciu firm MERCK, Reprograf-Grafikus i SCORPIO, partnerem wydarzenia jest spółka Multifol. Konferencja jest forum wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami marek, projektantami, agencjami reklamowymi, producentami opakowań, etykiet i materiałów promocyjnych oraz ich dostawcami.

Program wydarzenia zapowiada się niezwykle interesująco.

Już za trzy tygodnie, 14 maja br., w Monachium rozpoczną się targi druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo 2019. Przypominamy, że specjalnie dla naszych Czytelników mamy dwa kody promocyjne, upoważniające do otrzymania bezpłatnego jednodniowego biletu wstępu na to wydarzenie. Wystarczy przy rejestracji na stronie FESPA Global Print Expo podać kod

FESH923 lub FESA931

Koszt biletu przy zakupie on-line bez użycia kodu promocyjnego wynosi 40 euro.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu