Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Majowe Print4All dla drukarzy i przetwórców

Majowe Print4All dla drukarzy i przetwórców

Targi Print4All będą odbywać się od 29 maja do 1 czerwca w Mediolanie. Oferta ponad 300 wystawców, którzy zajmować będą dwie hale targowe Fiera Milano, skierowana będzie do wszystkich przedstawicieli branży poligraficznej – przetwórców i drukarzy opakowań, etykiet, komercyjnych i przemysłowych. Dla odwiedzających przygotowano bogaty program szkoleń i konferencji, odbywających się równolegle w kilku wydzielonych strefach tematycznych.

artykuł promocyjny

W strefie poświęconej drukowi i komunikacji będzie można obejrzeć innowacyjne produkty i wydruki dla branży komunikacji wizualnej, wykonane na maszynach cyfrowych, offsetowych i rotograwiurowych. Podczas pokazów drukowane, wykańczane i personalizowane będą książki, katalogi, korespondencja bezpośrednia, opakowania, etykiety i przedmioty. Celem jest zaprezentowanie rozwiązań zwiększających rozpoznawalność interaktywnego produktu, m.in. poprzez demonstracje połączeń najnowszych technologii z tradycyjnymi mediami, a także możliwości oferowanych przez „inteligentne” podłoża i rozszerzoną rzeczywistość.

Osobną strefę wydzielono dla zainteresowanych przetwarzaniem opakowań i etykiet. Zaprezentowane zostaną w niej najnowsze rozwiązania rotograwiurowe, fleksograficzne i hybrydowe do druku opakowań i etykiet, a także technologie z zakresu obróbki po druku. Prezentacje, warsztaty i wykłady prowadzone w strefie Converting będą skupione głównie wokół tematyki laminowania, lakierowania, wytłaczania, reliefów i efektach uzyskiwanych w sitodruku.

Wystawcy, prelegenci i eksperci prowadzący prezentacje w strefie druku przemysłowego, będą skupiać się m.in. na zadrukowywaniu podłoży niepapierowych. Pokażą i omówią oni rozwiązania do cyfrowego druku atramentowego i laserowego wykrawania, umożliwiające personalizowanie przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych lub tekstyliów. Do dyspozycji odwiedzających tę strefę będą także przedstawiciele wiodących dostawców farb drukowych, w tym atramentów przeznaczonych do zadrukowywania plastiku i tkanin.

Targi Print4All są częścią projektu The Innovation Alliance, w ramach którego zostaną zorganizowane po raz pierwszy równolegle z targami IPACK-IMA, Meat-Tech, Plast i Intralogistica Italia. Bilet wstępu na te wszystkie wydarzenia - z 50-procentowym rabatem – uzyskać można rejestrując się na stronie print4all.it/en/content/pre-registration.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

„Docieramy wszędzie” to nasze hasło przewodnie, które bierzemy bardzo dosłownie. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, a także na portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco zdajemy Państwu relacje z tego co dzieje się w naszej branży. Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszych profili na Facebooku, LinkedInie, Instagramie i YouTube!

Używana czy nowa? Od tego samego co zwykle dostawcy czy może tym razem od innego? Droższa, tańsza, z Chin czy z Niemiec? Wybór właściwej maszyny poligraficznej to skomplikowana sprawa, zwłaszcza że ceny tych zaawansowanych technicznie urządzeń niemal nigdy nie są niskie. Czym się kierować? Wielu mówi: profesjonalnym serwisem – niezależnie od pozostałych zmiennych. Sprawdziliśmy jak podchodzą do tego liczący się producenci.

Na profilu facebookowym polskiego oddziału Heidelberga, w dniu 24 lipca o godzinie 12:00 prowadzona będzie transmisja na żywo z drukarni CGS (presi.pl). Prezentowana będzie pracująca tam od ponad roku pierwsza w Polsce ośmiokolorowa maszyna Speedmaster XL 106 z systemem suszenia LED UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu