Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Majowe Print4All dla drukarzy i przetwórców

Majowe Print4All dla drukarzy i przetwórców

Targi Print4All będą odbywać się od 29 maja do 1 czerwca w Mediolanie. Oferta ponad 300 wystawców, którzy zajmować będą dwie hale targowe Fiera Milano, skierowana będzie do wszystkich przedstawicieli branży poligraficznej – przetwórców i drukarzy opakowań, etykiet, komercyjnych i przemysłowych. Dla odwiedzających przygotowano bogaty program szkoleń i konferencji, odbywających się równolegle w kilku wydzielonych strefach tematycznych.

artykuł promocyjny

W strefie poświęconej drukowi i komunikacji będzie można obejrzeć innowacyjne produkty i wydruki dla branży komunikacji wizualnej, wykonane na maszynach cyfrowych, offsetowych i rotograwiurowych. Podczas pokazów drukowane, wykańczane i personalizowane będą książki, katalogi, korespondencja bezpośrednia, opakowania, etykiety i przedmioty. Celem jest zaprezentowanie rozwiązań zwiększających rozpoznawalność interaktywnego produktu, m.in. poprzez demonstracje połączeń najnowszych technologii z tradycyjnymi mediami, a także możliwości oferowanych przez „inteligentne” podłoża i rozszerzoną rzeczywistość.

Osobną strefę wydzielono dla zainteresowanych przetwarzaniem opakowań i etykiet. Zaprezentowane zostaną w niej najnowsze rozwiązania rotograwiurowe, fleksograficzne i hybrydowe do druku opakowań i etykiet, a także technologie z zakresu obróbki po druku. Prezentacje, warsztaty i wykłady prowadzone w strefie Converting będą skupione głównie wokół tematyki laminowania, lakierowania, wytłaczania, reliefów i efektach uzyskiwanych w sitodruku.

Wystawcy, prelegenci i eksperci prowadzący prezentacje w strefie druku przemysłowego, będą skupiać się m.in. na zadrukowywaniu podłoży niepapierowych. Pokażą i omówią oni rozwiązania do cyfrowego druku atramentowego i laserowego wykrawania, umożliwiające personalizowanie przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych lub tekstyliów. Do dyspozycji odwiedzających tę strefę będą także przedstawiciele wiodących dostawców farb drukowych, w tym atramentów przeznaczonych do zadrukowywania plastiku i tkanin.

Targi Print4All są częścią projektu The Innovation Alliance, w ramach którego zostaną zorganizowane po raz pierwszy równolegle z targami IPACK-IMA, Meat-Tech, Plast i Intralogistica Italia. Bilet wstępu na te wszystkie wydarzenia - z 50-procentowym rabatem – uzyskać można rejestrując się na stronie print4all.it/en/content/pre-registration.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Reprograf wraz firmą X-Rite organizuje w dniach 24–25 października w Łodzi w hotelu Iness spotkanie poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy. Skierowane jest ono przede wszystkim do przedstawicieli wszystkich dziedzin branży poligraficznej: od offsetu, przez druk opakowań, aż po druk wielkoformatowy.

Październikowy numer „Świata DRUKU” jest już w drukarni, a my intensywnie pracujemy nad kolejnym wydaniem naszego magazynu, do którego współtworzenia Państwa zachęcamy. Co znajdzie się w listopadowym wydaniu?

Głównymi tematami będą: urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych, usługowe przygotowalnie form drukowych, zarządzanie barwą, standaryzacja, proofing, kontrola jakości, Web-to-Print, software, a także rozwiązania do korespondencji masowej, faktoring i leasing dla branży poligraficznej, automatyzacja procesów produkcyjnych i projektowanie opakowań klasy premium.

Intrograf Lublin, producent opakowań kartonowych i ulotek dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i FMCG, świętuje 21-lecie powstania spółki i wkracza w nowy etap rozwoju, inwestując aż 25 mln zł w nowe technologie. Z tej okazji 19 października br. odbędzie się Dzień Otwarty w fabryce Intrografu przy ul. Vetterów w Lublinie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu