Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Majowe Print4All dla drukarzy i przetwórców

Majowe Print4All dla drukarzy i przetwórców

Targi Print4All będą odbywać się od 29 maja do 1 czerwca w Mediolanie. Oferta ponad 300 wystawców, którzy zajmować będą dwie hale targowe Fiera Milano, skierowana będzie do wszystkich przedstawicieli branży poligraficznej – przetwórców i drukarzy opakowań, etykiet, komercyjnych i przemysłowych. Dla odwiedzających przygotowano bogaty program szkoleń i konferencji, odbywających się równolegle w kilku wydzielonych strefach tematycznych.

artykuł promocyjny

W strefie poświęconej drukowi i komunikacji będzie można obejrzeć innowacyjne produkty i wydruki dla branży komunikacji wizualnej, wykonane na maszynach cyfrowych, offsetowych i rotograwiurowych. Podczas pokazów drukowane, wykańczane i personalizowane będą książki, katalogi, korespondencja bezpośrednia, opakowania, etykiety i przedmioty. Celem jest zaprezentowanie rozwiązań zwiększających rozpoznawalność interaktywnego produktu, m.in. poprzez demonstracje połączeń najnowszych technologii z tradycyjnymi mediami, a także możliwości oferowanych przez „inteligentne” podłoża i rozszerzoną rzeczywistość.

Osobną strefę wydzielono dla zainteresowanych przetwarzaniem opakowań i etykiet. Zaprezentowane zostaną w niej najnowsze rozwiązania rotograwiurowe, fleksograficzne i hybrydowe do druku opakowań i etykiet, a także technologie z zakresu obróbki po druku. Prezentacje, warsztaty i wykłady prowadzone w strefie Converting będą skupione głównie wokół tematyki laminowania, lakierowania, wytłaczania, reliefów i efektach uzyskiwanych w sitodruku.

Wystawcy, prelegenci i eksperci prowadzący prezentacje w strefie druku przemysłowego, będą skupiać się m.in. na zadrukowywaniu podłoży niepapierowych. Pokażą i omówią oni rozwiązania do cyfrowego druku atramentowego i laserowego wykrawania, umożliwiające personalizowanie przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych lub tekstyliów. Do dyspozycji odwiedzających tę strefę będą także przedstawiciele wiodących dostawców farb drukowych, w tym atramentów przeznaczonych do zadrukowywania plastiku i tkanin.

Targi Print4All są częścią projektu The Innovation Alliance, w ramach którego zostaną zorganizowane po raz pierwszy równolegle z targami IPACK-IMA, Meat-Tech, Plast i Intralogistica Italia. Bilet wstępu na te wszystkie wydarzenia - z 50-procentowym rabatem – uzyskać można rejestrując się na stronie print4all.it/en/content/pre-registration.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Wzorem lat ubiegłych także w tym roku podczas zbliżających się targów RemaDays Warsaw organizowana jest loteria dla zwiedzających. Z okazji jubileuszowej 15. edycji tego wydarzenia goście mają szansę wygrać każdego dnia telewizor Samsung 55” UHD. Wystarczy odwiedzić targi, wrzucić swoją wizytówką do specjalnej urny i pojawić się w dniach od 13 do 15 lutego na stoisku A2 w hali E o godz. 14.00, gdzie odbędą się losowania. Szczegóły konkursu w regulaminie dostępnym na stronie www.remadays.com.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu