Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Majowe Print4All dla drukarzy i przetwórców

Majowe Print4All dla drukarzy i przetwórców

Targi Print4All będą odbywać się od 29 maja do 1 czerwca w Mediolanie. Oferta ponad 300 wystawców, którzy zajmować będą dwie hale targowe Fiera Milano, skierowana będzie do wszystkich przedstawicieli branży poligraficznej – przetwórców i drukarzy opakowań, etykiet, komercyjnych i przemysłowych. Dla odwiedzających przygotowano bogaty program szkoleń i konferencji, odbywających się równolegle w kilku wydzielonych strefach tematycznych.

artykuł promocyjny

W strefie poświęconej drukowi i komunikacji będzie można obejrzeć innowacyjne produkty i wydruki dla branży komunikacji wizualnej, wykonane na maszynach cyfrowych, offsetowych i rotograwiurowych. Podczas pokazów drukowane, wykańczane i personalizowane będą książki, katalogi, korespondencja bezpośrednia, opakowania, etykiety i przedmioty. Celem jest zaprezentowanie rozwiązań zwiększających rozpoznawalność interaktywnego produktu, m.in. poprzez demonstracje połączeń najnowszych technologii z tradycyjnymi mediami, a także możliwości oferowanych przez „inteligentne” podłoża i rozszerzoną rzeczywistość.

Osobną strefę wydzielono dla zainteresowanych przetwarzaniem opakowań i etykiet. Zaprezentowane zostaną w niej najnowsze rozwiązania rotograwiurowe, fleksograficzne i hybrydowe do druku opakowań i etykiet, a także technologie z zakresu obróbki po druku. Prezentacje, warsztaty i wykłady prowadzone w strefie Converting będą skupione głównie wokół tematyki laminowania, lakierowania, wytłaczania, reliefów i efektach uzyskiwanych w sitodruku.

Wystawcy, prelegenci i eksperci prowadzący prezentacje w strefie druku przemysłowego, będą skupiać się m.in. na zadrukowywaniu podłoży niepapierowych. Pokażą i omówią oni rozwiązania do cyfrowego druku atramentowego i laserowego wykrawania, umożliwiające personalizowanie przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych lub tekstyliów. Do dyspozycji odwiedzających tę strefę będą także przedstawiciele wiodących dostawców farb drukowych, w tym atramentów przeznaczonych do zadrukowywania plastiku i tkanin.

Targi Print4All są częścią projektu The Innovation Alliance, w ramach którego zostaną zorganizowane po raz pierwszy równolegle z targami IPACK-IMA, Meat-Tech, Plast i Intralogistica Italia. Bilet wstępu na te wszystkie wydarzenia - z 50-procentowym rabatem – uzyskać można rejestrując się na stronie print4all.it/en/content/pre-registration.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drodzy Czytelnicy! Wygląda na to, że nareszcie przyszła wiosna. W związku z tym nasza redakcja wrzuca szósty bieg. Już niedługo trafi do Was numer kwietniowy „Świata DRUKU”, a tymczasem chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych do współtworzenia wydania majowego!

W dniach 17 i 18 kwietnia czekamy na Państwa na targach Packaging Innovations w warszawskim Centrum EXPO XXI. Stoisko C2, na które serdecznie zapraszamy, obfituje w pozytywną energię i... numery "Świata DRUKU" :)

„W ostatniej dekadzie zaszła bardzo duża zmiana w podejściu detalistów do marki własnej. Stała się ona jednym z centralnych elementów strategii rynkowej sieci handlowych oraz głównym wyznacznikiem ich pozycji na rynku” – pisze Joanna Kwiczor, ekspertka z branży retail i FMCG. Z jej ciekawego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie kroki podejmują duże sieci handlowe, by za pomocą marek własnych zdominować rynek FMCG.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu