Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Marketing Mix dla druku i poligrafii podniesie kwalifikacje

Marketing Mix dla druku i poligrafii podniesie kwalifikacje

W świecie dynamicznych przemian nie wystarczy raz zdobyć wykształcenie czy zawód – warto inwestować w rozwój kompetencji zawodowych i ciągle podnosić kwalifikacje. Organizatorzy Festiwalu Marketingu – targów reklamy i druku, które odbędą się w warszawskiej Hali EXPO XXI już 14 i 15 września br., stwarzają ku temu okazję i zapraszają na bezpłatną konferencję dla dyrektorów i właścicieli drukarń – „Marketing Mix dla druku i poligrafii”. Liczba miejsc ograniczona. A co w programie?

W roli prelegentów wystąpią doświadczeni specjaliści, którzy zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia wydarzenia wygłoszą prelekcje.
- Łukasz Murawski – doradca, wykładowca, autor publikacji, ekspert w zakresie budowania marek i brandingu, wystąpi z tematem: „Jak sprawić, aby klienci kupili od Ciebie a nie od konkurencji?”;
- Piotr Tytoń – dyplomowany trener biznesu i rozwoju osobistego, coach ACC ICF, certyfikowany HR Business Partner DiSC Trainer & Facilitator, poprowadzi panel ekspercki Effective Team Management, podczas którego wskaże, jak efektywnie zarządzać zespołem w czasach chaosu;
- Karol Froń – przedsiębiorca, praktyk sprzedaży i zarządzania – opowie uczestnikom konferencji, jak motywować doświadczony zespół handlowy.

Niewątpliwą korzyścią z podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie jest lepsza komunikacja z zespołem, co przekłada się na lepszą obsługę klientów i realnie na zyski oraz postrzeganie firmy na rynku. Brian Tracy jeden z rozdziałów swojego bestsellera „Nawyki warte miliony” poświęca tematowi rozwijania kompetencji zawodowych. Zdaniem autora nawyk ciągłego doszkalania się i czerpania wiedzy od ekspertów jest tym czynnikiem, który może znacząco przyspieszyć rozwój kariery.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń. Bezpłatna rejestracja: 884 077 607, magdalena@oohmagazine.pl.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI uruchomiła nową usługę, która ułatwia dostawcom usług poligraficznych uzyskanie certyfikatu zgodności Ghent PDF Output Suite 5.0. Wykorzystuje on sprawdzony zestaw testów PDF opracowany przez Ghent WorkGroup (międzynarodową organizację użytkowników i stowarzyszeń zajmujących się sztuką graficzną) i jest przeznaczony dla cyfrowych maszyn drukarskich wykorzystujących serwery druku EFI Fiery Digital Front End (DFE).

Stowarzyszenie FESPA zachęca do wzięcia udziału w trzeciej międzynarodowej ankiecie, której celem jest dostarczenie branży aktualnych informacji na temat trendów panujących w branży oraz rozpoznanie rzeczywistych wyzwań i możliwości, przed którymi stoją drukarze i twórcy oznakowani w czasie po pandemii. Wyniki FESPA Print Census 2023 umożliwią organizacji lepsze wspieranie swoich członków w podejmowaniu świadomych decyzji i długoterminowym rozwoju.

Wraz z końcem czerwca wielu z Państwa rozpoczęło już urlop – niezależnie od stylu planowanego wypoczynku i kierunku podróży życzymy wszystkim udanych wakacji! Tych zaś z Państwa, którzy najbliższy czas spędzą jeszcze za biurkiem, zachęcamy do zapoznania się z planowaną zawartością letniego wydania „Świata DRUKU”, nad którym już pracujemy.
Tradycyjnie w numerze lipcowo-sierpniowym powrócimy do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie powinni znaleźć także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Planujemy też poruszyć tematykę prepressu, zarządzania barwą oraz systemów POS.
Publikacja dostępna będzie w dodatkowej bezpłatnej dystrybucji na naszym stoisku na wrześniowych targach reklamy i druku Festiwal Marketingu (Warszawa, 14–15.09 br.), będzie też obecna na poznańskich targach DREMA (13–16.09.2022 r.). Z tym wydaniem wyruszymy także dalej – do Warszawy, na XVI Konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, która odbędzie się 26 października br., i na którą już teraz zapraszamy wszystkich miłośników Color Managementu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.