Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Materiały eksploatacyjne Agfa Graphics inaczej dystrybuowane

Materiały eksploatacyjne Agfa Graphics inaczej dystrybuowane

Z początkiem roku zaszły zmiany w strukturze sprzedaży materiałów eksploatacyjnych Agfa Graphics na obszarze Polski. Z uwagi na wygaśnięcie umowy dystrybucyjnej z firmą Reprograf od stycznia 2013 płyty offsetowe i filmy graficzne produkowane przez Agfa Graphics są oferowane w sprzedaży bezpośredniej oraz poprzez autoryzowanych dealerów, których lista dostępna jest na stronie www.

„Dziękujemy firmie Reprograf za pięcioletnią, owocną współpracę w roli autoryzowanego dystrybutora materiałów eksploatacyjnych Agfa Graphics – powiedział Michał Śliz, dyrektor generalny polskiego oddziału Agfa Graphics. – Jednocześnie zapraszamy wszystkich klientów korzystających z naszych materiałów eksploatacyjnych do kontaktu bezpośrednio z firmą Agfa bądź z autoryzowanym dealerem. Mamy nadzieję, że jakość i niezawodność płyt offsetowych, filmów graficznych oraz chemii drukarskiej produkowanej przez Agfa Graphics będzie istotnym argumentem do kontynuowania współpracy. Ze swojej strony możemy zagwarantować sprawną i szybką dostawę z naszego lokalnego magazynu lub od autoryzowanego dealera oraz wsparcie techniczne przy wyborze, wdrażaniu i stosowaniu materiałów eksploatacyjnych Agfa”.
Agfa Graphics oferuje szerokie portfolio materiałów eksploatacyjnych dedykowanych dla drukarń gazetowych, akcydensowych i opakowaniowych, bazujących na technice offsetu arkuszowego bądź zwojowego. Firma oferuje zarówno analogowe płyty offsetowe, jak i całą gamę płyt cyfrowych: termoczułych, termoczułych bezchemicznych, fotopolimerowych, fotopolimerowych bezchemicznych oraz do naświetlarek UV. Ze względu na niesłabnący popyt w tym obszarze rynku firma nadal produkuje analogowe filmy CtF. Uzupełnieniem jej oferty w zakresie materiałów eksploatacyjnych dla prepressu i druku offsetowego jest szeroki wybór chemikaliów drukarskich, wśród których znajdują się: środki do pielęgnacji form drukowych, roztwory zwilżające, zmywacze wałków i obciągów, regeneratory, roztwory gumujące, korektory oraz produkty specjalne.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Tegoroczna odsłona odbywającej się pod wspólną nazwą i na przemian z targami Print4All międzynarodowej konferencji z powodu epidemii musiała odbyć się w zmienionej formule. Organizatorzy zadbali o atrakcyjną formę transmisji online, aranżując zarówno rozmowy z włoskim ekspertami w studio, jak i łącząc się na żywo z prelegentami z innych części świata. Nieprzypadkowo też tematyka wystąpień koncentrowała się na zrównoważonym rozwoju i idei przemysłu 4.0, które – odpowiednio wykorzystane – mogą pomóc przezwyciężyć kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Tegoroczna edycja megawystawy 6 w 1, skupiającej całą branżę przemysłu opakowań, która odbywała się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r. w formule łączącej możliwość odwiedzenia targów na żywo oraz za pośrednictwem Internetu (transmisji strumieniowej z hal wystawowych), zakończyła się sukcesem mimo trudnych warunków związanych z panującą pandemią COVID-19. Jak poinformowali organizatorzy, trzydniowe Sino Virtual Show 2020 na miejscu odwiedziło 33,7 tys. gości, zaś widzów online zarejestrowano 44,8 tys. (średni czas oglądania wyniósł ok. 1 godz.).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.