Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Medale dla rozwiązań z oferty Duplo Polska

Medale dla rozwiązań z oferty Duplo Polska

Firma Duplo Polska zdobyła trzy medale The Prize for Innovations podczas Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017. W kategorii „Wszechstronność i ekonomiczność” srebro przyznano bigówko-falcerce Touchline CP-375Duo + TCF, zaś brąz – sztancy rotacyjnej Duplo PFi DI-CUT 300. Natomiast w kategorii „Nowe trendy w poligrafii i reklamie” brązowy medal zdobyło urządzenie Docucutter DC-646iPro. Wręczenie okolicznościowych wyróżnień i statuetek miało miejsce 15 lutego, w pierwszym dniu targów.

The Prize for Innovations to nagrody przyznawane podczas Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw produktom i rozwiązaniom, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz umożliwiają firmom z branży poligraficznej i reklamowej poszerzać swój potencjał biznesowy. W kategorii „Wszechstronność i ekonomiczność” medale uzyskały dwa rozwiązania Duplo, co potwierdziło podobne opinie klientów na temat rozwiązań tego właśnie producenta.

Bigówko-falcerka Touchline CP-375Duo + TCF, szwajcarskiego producenta firmy Multigraf, która otrzymała srebrny medal w tej kategorii, jest zintegrowanym systemem bigująco, perforująco, falcującym, który łączy trzy operacje w jednym procesie. Wykorzystuje unikalne rozwiązanie, pozwalające na bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni. W jednym przebiegu można uzyskać bigi otwierające i zamykające, perforację całościową lub fragmentaryczną poprzeczną i wzdłużną oraz złamywanie. Zastosowana w urządzeniu technologia pozwala na przyspieszenie procesu bigowania i umożliwia realizację prac z dokładnością do 0,1 mm. Z kolei sztanca rotacyjna Duplo PFi DI-CUT 300, która została nagrodzona brązowym medalem w tej samej kategorii, umożliwia produkcję różnorodnych produktów poligraficznych: opakowań, etykiet, teczek, kart do gry, zaproszeń, pocztówek, materiałów POS, a także pudełek z okienkiem o indywidualnych kształtach wymyślonych przez klienta i wielu innych. W zależności od potrzeb mogą być one następnie wycinane, bigowane, perforowane bądź nacinane.

Zdobywca brązowego medalu w kategorii „Nowe trendy w poligrafii i reklamie” - Docucutter DC-646iPro – stanowi z kolei odpowiedź firmy Duplo na rosnące potrzeby rynku wydruków cyfrowych pod kątem różnorodności produkowanych prac. Jest dedykowany dla krótkich i zróżnicowanych zleceń, charakterystycznych dla drukarń cyfrowych. Służy do produkcji m.in. zaproszeń, pocztówek, wizytówek, kuponów, folderów, kart menu, ulotek.

„Bardzo cieszymy się z nagród przyznanych rozwiązaniom z naszej oferty. Potwierdzają one opinie naszych klientów, którzy są zadowoleni z ich wszechstronności i ekonomiczności, a dodatkowo są urządzeniami, dzięki którym ich użytkownicy mogą się wyróżnić na tle konkurencji. Są więc jednocześnie odpowiedzią na najnowsze trendy w poligrafii i reklamie. Mamy nadzieję, że wszystkie te nagrody zainteresują jeszcze większe grono firm poszukujących innowacyjnych rozwiązań i zachęcą do kontaktu z nami” – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzający Duplo Polska.

Wszystkie nagrodzone urządzenia prezentowane były podczas odbywających się w dniach 15-17 lutego Targów Poligrafii i Reklamy RemaDays 2017 w Nadarzynie pod Warszawą. Można je również zobaczyć umawiając się z firmą Duplo.

Fot. Patric Lerch (Multigraf), Gabriela Swat i Arkadiusz Wojtczak (Duplo Polska) oraz Gabriel Nagy (Duplo International Ltd.)

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już w czwartek, 24 września, spotkamy się z Państwem na IX konferencji "Tektura falista – najnowsze technologie" w Ranchu pod Bocianem. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie, w którego organizację włożyliśmy wiele pracy i serca, by zapewnić nie tylko bogatą dawkę wiedzy, możliwość integracji i nawiązania kontaktów oraz oczywiście maksymalne bezpieczeństwo, spełni Państwa oczekiwania.
Specjalnie dla tych z Państwa, którzy z przyczyn niezależnych nie mogą osobiście uczestniczyć w konferencji, przygotowaliśmy możliwość zdalnego udziału. Aby wziąć udział w transmisji online, zapraszamy jeszcze dziś, w środę, do kontaktu telefonicznego z p. Wojtkiem Szymczakiem, który sprawuje pieczę zarówno nad rejestracją gości, jak i stroną techniczną webinaru (nr tel.: 601 979 668).
Również w czwartek, w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Przez dwa dni czekamy na Państwa na naszym stoisku – nr B12. Podobnie jak organizatorzy wydarzenia, zapewniamy pełne bezpieczeństwo uczestnictwa.
Zapraszamy na długo oczekiwane rozmowy przy dobrej kawie : )

BOBST zaprezentował nową maszynę do wklęsłodruku, przeznaczoną do zadruku podłoży elastycznych – Expert RS 6003. To rozwiązanie nowej generacji jest odpowiedzią producenta na potrzeby branży opakowaniowej, która oczekuje wsparcia w czasie przemian i dominujących trendów wymuszających coraz krótsze czasy realizacji zleceń, niezmiennie wysokiej jakości i jednocześnie dbałości o środowisko.

Firma Miraclon ogłosiła rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Global Flexo Innovation Awards, którego celem jest wyróżnienie firm przewodzących transformacji branży druku fleksograficznego. Organizator do udziału w rywalizacji zaprasza firmy, które chciałyby zyskać uznanie za swoje kreatywne, innowacyjne projekty opakowań komercyjnych wydrukowanych przy użyciu płyt Kodak Flexcel NX Plates. Konkurs skierowany jest zatem do przygotowalni do druku, drukarń oraz właścicieli marek (zalecane są zgłoszenia zespołowe).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.