Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Miller Graphics Poland zamiast Reproserwisu
Joanna Więckowska
31.01.2012 22:15
Z dniem 18 stycznia 2012 roku firma Reproserwis sp. z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie zmieniła nazwę na Miller Graphics Poland sp. z o.o. Pozostałe dane spółki pozostały bez zmian. Zmiana ta jest wynikiem pełnej integracji firmy z Grupą Miller Graphics, ogłoszonej w listopadzie ub.r.
Reproserwis to znana przygotowalnia fleksograficzną świadcząca usługi w zakresie obróbki graficznej, repro oraz produkcji form drukowych, zarówno w technologii Kodak NX, jak i HD Flexo 2 (Esko). Po dziesięciu latach partnerstwa dotychczasowi współwłaściciele, Bogumiła i Stanisław Szymańscy, i Miller Graphics, osiągnęli porozumienie w zakresie sprzedaży większościowego pakietu udziałów firmie Miller Graphics Scandinavia AB. Stanisław Szymański pozostał osobą odpowiedzialną za działanie firmy na stanowisku dyrektora generalnego Miller Graphics Poland.
Dziękujemy za ocenę!
Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!
Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!
Z przyjemnością zawiadamiamy, że w naszym sklepie internetowym jest dostępny nowy produkt: wzorniki kolorów CMYK. Oferujemy wzorniki dla papierów powlekanych i niepowlekanych, mamy też ofertę specjalną: wzornik lub komplet wzorników wraz z roczną prenumeratą „Świata DRUKU”. Korzyścią oferty jest możliwość zakupu nowego wzornika wraz z kolejną prenumeratą (w celu zachowania dokładności w odwzorowaniu barw wzornik zaleca się okresowo wymieniać). W ten sposób można mieć łatwy dostęp do najnowszego wzornika barw, a także – do aktualnych informacji z branży, artykułów technicznych, relacji z instalacji i imprez branżowych w Polsce i na świecie. Wybierając tę ofertę będą Państwo mogli stosować dobry wzornik, bez którego nietrudno o reklamacje wykonywanych druków, i zarazem być Czytelnikiem rzetelnego i ciekawego czasopisma branżowego.
Advert System z Łomianek koło Warszawy to kolejny polski użytkownik wielkoformatowego urządzenia z rodziny :Anapurna, które produkowane są przez Agfa Graphics. W ostatnim czasie rozpoczął tu pracę system :Anapurna Mv, zastępując rozwiązanie innego dostawcy, zwiększając jednocześnie wydajność i jakość zleceń wykonywanych z zastosowaniem technologii inkjet UV. Urządzenie jest wykorzystywane przez Advert System do realizacji różnych prac na podłożach sztywnych i giętkich, głównie produktów typu POS.
W połowie kwietnia DKS sp. z o.o. wdrożyła w firmie Reprocentrum z Rzeszowa cyfrową, kolorową wielkoformatową maszynę KIP C7800 – przeznaczoną do druku map, różnego rodzaju projektów technicznych, a także produkcji plakatów i banerów, drukowanych na różnych podłożach.
Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.
W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu