Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Mimaki Innovation Days w Bydgoszczy

Mimaki Innovation Days w Bydgoszczy

Firma Reprograf SA organizuje 11 października w Bydgoszczy kolejną konferencję z cyklu Mimaki Innovation Days – zachęcona sukcesem poprzednich edycji imprezy, które odbyły się w Sosnowcu oraz w Krakowie.

Podczas spotkania będzie mogli uczestniczyć w pokazach drukarki Mimaki UJF-3042 HG (na zdjęciu), pozwalającej drukować na podłożach, które nie nadają się do wykorzystania w modelach konwencjonalnych. Gama dopuszczalnych materiałów już teraz obejmuje plastik, metale, drewno, szkło i wciąż się rozszerza, zwiększając możliwości biznesu. Maksymalna grubość materiałów do zadruku w modelu HG to 150 mm.
Seria Mimaki UJF-3042, uznana za pionierską w sektorze płaskich drukarek biurkowych UV LED, wykorzystująca technologię utrwalania UV LED, stanowi znakomite rozwiązanie do krótkich nakładów i druku na żądanie, gwarantujące wysokojakościowy druk na pełnej gamie
podłoży i produktów. Na serię Mimaki UJF-3042 składają się dwa modele, UJF- 3042FX i ostatnio wprowadzony na rynek UJF-3042HG.
Kolejna prezentowana nowość to drukarka lateksowa JV-400, korzystająca z nowo opracowanego, przyjaznego środowisku atramentu lateksowego. To rewolucyjna drukarka atramentowa, łącząca elastyczność druku solwentowego z trwałością atramentu utrwalanego diodami UV. Linia JV400 oferuje szybszy druk i lepszą jakość, ale nie kosztem innych parametrów. Korzysta z nowo opracowanego, przyjaznego środowisku atramentu lateksowego. Zapewnia najwyższą wydajność dzięki opracowanemu przez firmę Mimaki, przyjaznemu użytkownikowi protokołowi RIP – RasterLink6, który umożliwia nałożenie trzech warstw białego i kolorowego atramentu za jednym razem. Drukarki lateksowe Mimaki charakteryzują się szybkim schnięciem atramentu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Szanowni Państwo – drodzy Prenumeratorzy!
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że wyjątkowo w tym roku zamiast osobnych numerów majowego i czerwcowego naszego miesięcznika „Świat DRUKU” otrzymają Państwo połączone wydanie, które trafi do Państwa rąk w 25. tygodniu roku. Wszystkich Państwa, którzy czekają na nasze czasopismo i spodziewali się je otrzymać w bieżącym tygodniu, serdecznie przepraszamy za tę zmianę!
Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i przygotowywane łączone wydanie, z podwójną objętością interesujących artykułów i specjalnie uszlachetnioną okładką, wynagrodzi Państwu ten dłuższy czas oczekiwania na lekturę naszego miesięcznika.

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie jako pierwsza firma opakowaniowa w Polsce (a także pierwsze w naszej części Europy) wdrożyły w swoim parku maszynowym cyfrową linię produkcyjną złożoną z drukującej maszyny HP Indigo 30000 oraz urządzenia do uszlachetniania – Scodix Ultra 202. Dzięki tej inwestycji CZK mogą realizować uszlachetnione i spersonalizowane opakowania premium najwyższej klasy w nakładach już od jednej sztuki. Taka linia umożliwia również druk materiałów z tektury litej, w tym metalizowanej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.