Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Mimaki Innovation Days w Bydgoszczy

Mimaki Innovation Days w Bydgoszczy

Firma Reprograf SA organizuje 11 października w Bydgoszczy kolejną konferencję z cyklu Mimaki Innovation Days – zachęcona sukcesem poprzednich edycji imprezy, które odbyły się w Sosnowcu oraz w Krakowie.

Podczas spotkania będzie mogli uczestniczyć w pokazach drukarki Mimaki UJF-3042 HG (na zdjęciu), pozwalającej drukować na podłożach, które nie nadają się do wykorzystania w modelach konwencjonalnych. Gama dopuszczalnych materiałów już teraz obejmuje plastik, metale, drewno, szkło i wciąż się rozszerza, zwiększając możliwości biznesu. Maksymalna grubość materiałów do zadruku w modelu HG to 150 mm.
Seria Mimaki UJF-3042, uznana za pionierską w sektorze płaskich drukarek biurkowych UV LED, wykorzystująca technologię utrwalania UV LED, stanowi znakomite rozwiązanie do krótkich nakładów i druku na żądanie, gwarantujące wysokojakościowy druk na pełnej gamie
podłoży i produktów. Na serię Mimaki UJF-3042 składają się dwa modele, UJF- 3042FX i ostatnio wprowadzony na rynek UJF-3042HG.
Kolejna prezentowana nowość to drukarka lateksowa JV-400, korzystająca z nowo opracowanego, przyjaznego środowisku atramentu lateksowego. To rewolucyjna drukarka atramentowa, łącząca elastyczność druku solwentowego z trwałością atramentu utrwalanego diodami UV. Linia JV400 oferuje szybszy druk i lepszą jakość, ale nie kosztem innych parametrów. Korzysta z nowo opracowanego, przyjaznego środowisku atramentu lateksowego. Zapewnia najwyższą wydajność dzięki opracowanemu przez firmę Mimaki, przyjaznemu użytkownikowi protokołowi RIP – RasterLink6, który umożliwia nałożenie trzech warstw białego i kolorowego atramentu za jednym razem. Drukarki lateksowe Mimaki charakteryzują się szybkim schnięciem atramentu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma HP poinformował, że z dniem 1 października br. Andrzej Sowiński objął stanowisko dyrektora zarządzającego HP Inc Polska. Będzie on odpowiedzialny za kierowanie polskim odziałem organizacji, a także za dalszy rozwój firmy – ma odegrać kluczową rolę w realizacji wieloletniego planu HP, którego celem jest umocnienie pozycji lidera firmy na rynku komputerów osobistych i rozwiązań drukujących, a także dalsza transformacja (zarówno rynku druku 3D, jak i graficznego).

Sukcesywnie powiększa się lista firm, które rezygnują z udziału w przyszłorocznych targach drupa (Düsseldorf, 20–28 kwietnia 2021 r.). O swojej decyzji wycofania się z wystawy poinformowała także firma EFI, uzasadniając ją koniecznością zachowania ostrożności i zadbania o zdrowie pracowników, klientów obecnych i potencjalnych oraz partnerów. Jednocześnie producent zapewnia, że po ustąpieniu pandemii wróci do udziału w imprezach o tradycyjnej formule.

Firma Epson przedstawiła urządzenie ML-8000 – bazowy model z serii Monna Lisa, przeznaczony dla branży tekstylnej. Jak podaje producent, urządzenie nowej generacji oferuje wysoką jakość wydruków, wydajność, stabilną i niezawodną pracę przy minimum przestojów, jest przy tym prosta w obsłudze i przystępna cenowo. Drukarka, wyposażona w osiem nowoczesnych głowic PrecisionCore, drukuje z prędkością 155 m2 na godzinę (600 × 600 dpi – 2 pass*1).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.