Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Mimaki na targach Labelexpo Europe 2015

Mimaki na targach Labelexpo Europe 2015

Firma Mimaki poinformowała, że weźmie udział w targach Labelexpo Europe 2015, które odbędą się w dniach od 29 września do 2 października w Brukseli. Na stanowisku 8C52 firma zaprezentuje nowe produkty dla branży etykiet, które można tworzyć na drukarkach Mimaki. Podczas targów szczególnie prezentowane będą etykiety ozdobione srebrnym tuszem ekosolwentowym Mimaki, a także elastyczne i sztywne etykiety do zastosowań związanych z bezpieczeństwem, np. na wyjściach ewakuacyjnych czy tablicach informujących o punktach zbiórki, produkowane na urządzeniach z serii UJF-6042.

„Mimaki koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań o wysokiej wartości dla rynku etykiet ‒ mówi Mike Horsten, dyrektor generalny ds. marketingu w Mimaki EMEA. ‒ Odwiedzający nasze stoisko zobaczą je w akcji wraz z bogatą gamą zróżnicowanych zastosowań, które umożliwiają nasze drukarki. Z radością oczekujemy na rozmowy z gośćmi targów. Pragniemy dowiedzieć się więcej o ich działalności oraz zainspirować ich nowymi, generującymi dochód pomysłami, aby mogli popuścić wodze wyobraźni dzięki inwestycjom w przystępnej cenie”.
Podczas targów firma Mimaki zaprezentuje bogatą ofertę drukarek wielkoformatowych. Znajdą się wśród nich:
Seria CJV150: ta seria nagradzanych drukarek dostępna jest w czterech różnych szerokościach wydruku wraz ze zintegrowanymi rozwiązaniami tnącymi. Jak podaje producent, zapewnia ona prędkość wydruku do 56 m2/h i możliwość automatycznego przełączania między funkcjami wydruku i cięcia. Ciągłe wykrywanie znaczników cięcia gwarantuje dokładne wycinanie konturów nawet w przypadku najbardziej złożonych układów graficznych etykiet. Nowy srebrny tusz ekosolwentowy daje nowe możliwości projektantom etykiet.
Płaska drukarka LED UV UJF6042 w formacie A2: według producenta ta zapewniająca wysoką jakość wydruku 1800 × 1800, oszczędna i przyjazna środowisku drukarka z funkcją utrwalania UV diodami LED oferuje liczne opcje w zakresie tuszów, w tym tusz w kolorze białym, przezroczysty lakier i primer, do druku na różnorodnym zakresie podłoży. Drukarka ta jest odpowiednia do produkcji sztywnych i elastycznych etykiet, materiałów promocyjnych i prototypów opakowań. Umożliwia druk na różnych podłożach, w tym na szkle, metalach i akrylach.
„Jak zawsze będą z nami specjaliści ds. zastosowań, z którymi będzie można porozmawiać twarzą w twarz ‒ dodaje Horsten. ‒ Współpraca z klientami dotycząca nowych sposobów na rozwój ich działalności jest dla nas zawsze niezwykle pasjonująca. Dopilnujemy, aby firma Mimaki dostarczyła do ich zakładów produkcyjnych doskonałą jakość, dzięki czemu będą mogli drukować niezawodnie i z zyskiem”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).

Niemiecki gigant Koenig & Bauer skorzystał z dobrodziejstw internetu i możliwości transmisji na żywo. W dniach 16–26 czerwca br., czyli w pierwotnym terminie targów drupa, firma zaprosiła do swojego nowego centrum demonstracyjnego w Radebeul na prezentacje nowości ze swojego portfolio. Byliśmy więc świadkami światowej premiery nowej generacji maszyn Rapida, prezentacji najnowszych rozwiązań do zwojowego druku cyfrowego i zadruku tektury falistej, druku opakowaniowego, transakcyjnego, zabezpieczonego, druku na metalu i szkle, systemów workflow oraz cyfrowych usług serwisowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.