Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Mimaki otwiera Tureckie Centrum Techniczne

Mimaki otwiera Tureckie Centrum Techniczne

Znany producent wielkoformatowych drukarek inkjetowych, Mimaki, otworzył nowe centrum techniczne w tureckim Stambule. Strategiczna lokalizacja ośrodka Mimaki pozwoli na jego funkcjonowanie jako centrum szkoleniowego i technicznego dla regionów europejskiego, środkowowschodniego i afrykańskiego. Obsługiwać będzie przede wszystkim rynek tekstylny, ale będzie również świadczyć wsparcie dla pozostałych linii produktowych firmy Mimaki.

Centrum stworzono w odpowiedzi na intensywny wzrost rynku tureckiego, a także w celu ułatwienia dalszej ekspansji firmy Mimaki, tak w Turcji, jak i na Środkowych Wschodzie i w Afryce. Zapewni ono możliwość specjalistycznych szkoleń i wsparcie techniczne dla klientów, dystrybutorów i dilerów z tych regionów. W centrum znalazło się również miejsce na showroom o powierzchni 550 m2, z kompletną serią rozwiązań Mimaki dla branż oznakowań, tekstylnej oraz produktów przemysłowych.
„Już od czasów antycznych Turcja była kluczowym producentem wełny i bawełny – wyjaśnia Mike Horsten, szef marketingu w Mimaki EMEA. – To dziedzictwo przetrwało do dzisiaj – jedną trzecią tureckiego eksportu stanowi przemysł tekstylny i odzieżowy, co generuje znaczące zapotrzebowanie na cyfrowy druk tekstyliów z wykorzystaniem rozwiązań takich jak drukarka transferowa o dużej prędkości Mimaki TS500-1800. W centrum znajdzie się również nowa drukarka do bezpośredniego druku na tekstyliach z napędem, z serii Mimaki 500, z taśmowym systemem podawania”.
Serię rozwiązań Mimaki uzupełni drukarka UV typu flatbed JFX500-2131 drukująca z wysoką prędkością i jakością – kolejny członek rodziny drukarek inkjetowych z napędem z serii 500.
„Stambuł od dawna stanowi pomost pomiędzy Europą a Azją – dodaje Arjen Evertse, szef centrum technicznego Mimaki. – Wybór tej lokalizacji daje nam unikalną możliwość zbudowania mostu pomiędzy naszą technologią a naszymi klientami z trzech różnych kontynentów. Oferuje również doskonałą okazję do nawiązania bliższych relacji z siatką naszych dilerów i dystrybutorów w tym regionie poprzez świadczenie osobistego wsparcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z lokalizacji centrum w Stambule”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W odpowiedzi na potrzeby milionów osób pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drukarek z wymiennymi kartridżami.

Firma Zeller+Gmelin wraz z innymi członkami grupy Print City organizuje cykl webinarów, podczas których omówione zostaną zagadnienia dotyczące łączenia celów środowiskowych i wyjątkowych opakowań z drukiem wysokiej jakości i jego wykończeniem. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 16 grudnia (g. 14–16), kolejne w dniach 19, 21 i 26 stycznia. Niemiecki producent farb poligraficznych poinformował także o poszerzeniu swojej oferty o dwie serie farbowe do arkuszowego i rolowego druku offsetowego.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii. Sektor reklamowy, m.in. jako ogniwo zamrożonej branży eventowej, konferencyjnej i targowej wyraźnie odczuwa następstwa regresu gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.