Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Mimaki zapowiada prezentację swoich najlepszych rozwiązań

Mimaki zapowiada prezentację swoich najlepszych rozwiązań

Podczas tegorocznych targów Fespa, które odbędą się 18–22 maja w Kolonii, Mimaki na stoiskach U5 i T11 w pawilonie 6 zaprezentuje swoje stworzone z myślą o branży tekstylnej produkty: Mimaki TS500-1800 ‒ rozwiązanie do tkanin meblowych oraz ubrań sportowych, koszulek i odzieży; Mimaki TX500-1800 do druku na materiałach bawełnianych i poliestrowych oraz innych tkaninach; Mimaki JV300-130/160 ‒ drukarkę sublimacyjną odpowiednią do wszelkiego rodzaju druku, od marketingu odzieżowego po modę; specjalistyczne rozwiązania do druku lateksowego do zastosowań w produkcji tapet z drukiem sześciokolorowym, obejmującym barwy pomarańczową i zieloną.

Zaprezentowane zostaną również płaskie drukarki Mimaki JFX200-2513 LED umożliwiające druk na różnorodnych podłożach, od akryli po metale, drewno i kamień; zintegrowane plotery drukująco-tnące Mimaki CJV150 oraz Mimaki CJV300 do wielu zastosowań, od oznakowań po banery, naklejki i druk na płótnie; a także płaska drukarka UJF-3042 / UJF-6042 LED, która dzięki funkcji kebab drukuje na przedmiotach o cylindrycznym kształcie.
Na targach pojawi się także najnowszy członek rodziny produktów Mimaki: kompaktowy płaski ploter CFL-605RT. Umożliwia on zarówno bigowanie, jak i cięcie oraz wykonywanie operacji pozwalających na ekonomiczne, bezproblemowe i szybkie tworzenie i dostarczanie wysokiej jakości projektów. Rozwiązanie to zadebiutowało niedawno podczas wystawy Cosmopack, gdzie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).

Niemiecki gigant Koenig & Bauer skorzystał z dobrodziejstw internetu i możliwości transmisji na żywo. W dniach 16–26 czerwca br., czyli w pierwotnym terminie targów drupa, firma zaprosiła do swojego nowego centrum demonstracyjnego w Radebeul na prezentacje nowości ze swojego portfolio. Byliśmy więc świadkami światowej premiery nowej generacji maszyn Rapida, prezentacji najnowszych rozwiązań do zwojowego druku cyfrowego i zadruku tektury falistej, druku opakowaniowego, transakcyjnego, zabezpieczonego, druku na metalu i szkle, systemów workflow oraz cyfrowych usług serwisowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.