Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Najnowsze wydanie „Heidelberg News”

Najnowsze wydanie „Heidelberg News”

Ukazał się najnowszy, 274 numer wydawanego przez Heidelberger Druckmaschinen AG magazynu dla klientów „Heidelberg News”. Po raz pierwszy w historii magazynu znalazły się w nim dwa materiały poświęcone Polsce.

Pierwszy z nich dotyczy warszawskiej drukarni Perfekt SA w Warszawie, przedstawia jej historię i najnowsze inwestycje oraz ludzi, którzy nią kierują i w niej pracują. Mowa jest także o najnowszej maszynie offsetowej Speedmaster XL 106-P drukującej z odwracaniem z maksymalną prędkością 18 tys. arkuszy na godzinę.
Drugi materiał opowiada o Muzeum Plakatu w Wilanowie, najstarszym na świecie muzeum poświęconemu tej formie sztuki, które jest miejscem Międzynarodowego Biennale Plakatu, a także Salonu Plakatu Polskiego (w tym roku wystawa trwa do 15 września br.). Heidelberg Polska jest partnerem muzeum już od przeszło dekady.
Wśród wielu ciekawych artykułów technicznych dotyczących innowacyjnych rozwiązań czytelnik znajdzie m.in. strony poświęcone technologii Anicolor, która po udanym wprowadzeniu w małym formacie jest obecnie również dostępna w formacie 50×70 cm w maszynie Speedmaster XL 75.
Zainteresowani mogą się również zapoznać z ciekawymi materiałami na temat oprogramowania Digital Print Manager, elementu systemu Prinect, który łączy procesy druku offsetowego i cyfrowego w zintegrowanym workflow drukarni.
Innym ciekawym zagadnieniem, na który warto zwrócić uwagę, jest pomiar zużycia energii w procesie drukowania, jeden z najistotniejszych czynników wpływających na poziom emisji CO2, i ważnym, rosnący czynnik kosztowy.
Najnowszy numer „Heidelberg News” jest do pobrania w formie pliku PDF lub dostępny jako e-book na stronie: http://www.heidelberg-news.com/www/html/en/content/articles/epaper/epaper_274.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Tegoroczna odsłona odbywającej się pod wspólną nazwą i na przemian z targami Print4All międzynarodowej konferencji z powodu epidemii musiała odbyć się w zmienionej formule. Organizatorzy zadbali o atrakcyjną formę transmisji online, aranżując zarówno rozmowy z włoskim ekspertami w studio, jak i łącząc się na żywo z prelegentami z innych części świata. Nieprzypadkowo też tematyka wystąpień koncentrowała się na zrównoważonym rozwoju i idei przemysłu 4.0, które – odpowiednio wykorzystane – mogą pomóc przezwyciężyć kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Tegoroczna edycja megawystawy 6 w 1, skupiającej całą branżę przemysłu opakowań, która odbywała się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r. w formule łączącej możliwość odwiedzenia targów na żywo oraz za pośrednictwem Internetu (transmisji strumieniowej z hal wystawowych), zakończyła się sukcesem mimo trudnych warunków związanych z panującą pandemią COVID-19. Jak poinformowali organizatorzy, trzydniowe Sino Virtual Show 2020 na miejscu odwiedziło 33,7 tys. gości, zaś widzów online zarejestrowano 44,8 tys. (średni czas oglądania wyniósł ok. 1 godz.).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.