Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowa spółka: M&MR Trading Polska

Nowa spółka: M&MR Trading Polska

Firma Phoenix Xtra Print Polska poinformowała, że 28 listopada 2014 roku nastąpiło połączenie spółek Phoenix Xtra Print Polska oraz TransComfort, które stały się suwerennymi, strategicznymi Business Units spółki o nowej nazwie „M&MR Trading Polska”.

W wyniku połączenia firma Phoenix Xtra Print Polska będzie prowadziła działalność pod nową nazwą: M&MR Trading Polska Sp. z o.o. – nowa spółka będzie pełnym następcą prawnym Phoenix Xtra Print Polska, co oznacza całkowitą kontynuację dotychczasowych działań, zobowiązań oraz wiążących umów zarówno z klientami, jak i partnerami oraz dostawcami.
"Decyzja połączenia tych dwóch spółek jest wyrazem nobilitacji dla ich długoletniej działalności na polskim rynku. Wspólna gospodarka pod egidą jednej firmy M&MR Trading Polska Sp. z o.o. pozwoli na oszczędności w sektorze administracji i zarządzania, pełne wykorzystanie potencjału obu firm, umocnienie pozycji oraz inwestycje w nowe projekty, z których obiecujemy sobie jeszcze większy sukces w przyszłości, wspólnie z wieloletnimi partnerami. Pragniemy raz jeszcze podkreślić, że grupa M&MR Trading Polska Sp. z o.o. to naturalna kontynuacja działalności Phoenix Xtra Print Polska – zmiany formalno-prawne nie wpływają na zmianę siedziby firmy, systemu sprzedaży czy osób odpowiedzialnych za kontakt z Państwem” – napisała Margareta Rochlitzki, prezes zarządu.
Firma zaprasza na nową stronę internetową: www.mmr-trading.pl. Strona Phoenix Xtra Print Polska – www.pxp.com.pl – pozostaje bez zmian.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Przez najbliższe trzy lata prezesem stowarzyszenia FESPA będzie Christophe Aussenac. Nominację ogłoszono podczas zakończonych niedawno targów Fespa w Amsterdamie (12–15 października 2021 r.). Christophe od 2017 r. był wiceprezesem organizacji i w tej roli wspierał ustępującego ze stanowiska prezesa Christiana Duyckaertsa, który został mianowany ambasadorem FESPA w Azji, a także powraca do ogólnych obowiązków członka zarządu stowarzyszenia i będzie nadal brał aktywny udział w życiu jego belgijskiego oddziału.

Poznaliśmy wyniki 2. edycji Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch, organizowanego przez drukarnię cyfrową Totem.com.pl we współpracy z firmami Konica Minolta Business Solutions Polska i PC Print Sp. j. Wyniki rywalizacji grafików – osób zarówno profesjonalnie zajmujących się projektowaniem graficznym, jak i amatorów –ogłoszono 14 października br. Główną nagrodę w postaci 5 tys. przyznano Antoninie Janus-Szybist za pracę pt. „Solaris”.

Firma HP wprowadziła na rynek gamę urządzeń wielkoformatowych – dwa urządzenia serii DesignJet Z Pro (Z6 Pro i Z9+ Pro), oferujące dostawcom usług druku i analitykom systemów informacji geograficznej (GIS) najnowsze rozwiązania do tworzenia profesjonalnych wydruków o fotograficznej jakości i dokładnych, kolorowych map generowanych przez GIS, oraz trzy nowe drukarki HP PageWide XL Pro (10000, 8200 MFP i 5200 MFP), dające możliwość szybszego reagowania na potrzeby klientów oraz rozwinięcia ich dotychczasowych możliwości.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.